Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

zuzkat1
3. jún 2011

@ma77 tak neviem mozno som ja pochopila tu scenu vtedy zle...ale mne sa zdalo ze ona s kubom nema problem ked tam nie je oxana🙂

trdielko149
4. jún 2011

ahojte ja som sem daavno pisala a kedze som temu nedala medzi moje oblubene "usla mi" a znovu som ju objavila milujem tento serial to sa priznavam ze som uuplny zavislak na nom ... 🙂 chcela by som aby Sonicka otehotnela lebo to bude opat viacej dielov serialu ale nie umelo ale na tej ich dovolenke 😉 ozaj co si myslite kto postrelil Maslaka?ja mam v tom chaos a netipujem nikoho mozno nejaki Vavrovi "ludia" ale Milaanko podla mna nie ... pekny viiikend maniacky baby moje 🙂

labelo
4. jún 2011

a ešte že za tie peniaze bude robiť žúr kr...a, jedna,ja by som teda zobrala od Duška o to vyzbierané menej ked už tak a nerobila za cudzie penaze žúr 😒 a aká bola drzá ked zistila,že Lucia ju nevyhodí,najradšej by bola,aby Lucia mávla roku,že nič sa nestalo,inak mne už tiež ide tá Angie riadne na nervy....

mamartinka
4. jún 2011

Obsah na tyzden.Pondelok 06.06(Norova Nevera) Fábry vysvetľuje Klárike, že Michala Bajzu nepodrazil. Sofinka povedala Agáte, že Noro sa bozkával so Silvinkou. Masláková mama navštívila Milana Kordiaka. Dominika sa stretne s exmanželom. Soňa chce, aby Paťo išiel na dovolenku s nimi. Utorok 07.06(Pravdovravny Jakub) Silvinka pristihne Angie s Milanom. Dušan chce zarobiť ešte viac. Jakub povie pravdu. Jana chce ísť do Benátok. Mária je nahnevaná na Filipa. Streda 08.06(Vyhadzov) Ivana už vie o Michalovom vyhadzove. Dominika dostane nepríjemný list. Michal sa priznáva k pofidérnym kšeftom. Silvinka zase vypočúva Milana. Stvrtok 09.06(Vdakyvzdanie) Oxana vrati Jakubovi a Egonovi peniaze.Silvinka riesi Milanovo dieta.Egon sa Oxany boji.Emil chce ist na veceru vdakyvzdania. Piatok 10.06(Odpustenie Hriechov)Milan vyzveda,co mu Angie chcela povedat v nemocnici.Emila nahneva,ze Jana chce ist do Benatok s Marienkou.Egon vyjednava so Zdenkou vzajomne odpustenie si hriechov.Angie sa musi priznat,ze podviedla Milana.Oxana obvinuje Jakuba,ze je stale zamilovany do Ivany

medyna
4. jún 2011

jaaaj, ja sem nepisem, ale uz musiiiim.... 😠 . Aj mne ide Angie neskutocne na nervy, tvari sa furt oduto, stale chce len to, co nema, vrta sa druhym do vztahov, naivna je jak ...... 😠 vrrrrrrr ........ A tie peniaze, co stratila ...ani len to 1 euro by som jej nedala do pokladnicky ...... 😠 . Strasna postava je to .

mamartinka
4. jún 2011

Obsah na tyzden Pondelok 13.06(Inspekcia) Agáta povedala Norovi, že dostala kšeft v Maďarsku. Do obchodu Zdenky a Mie prišla inšpekcia. Maslák si myslí, že Dominiku chcú zabiť pozostalí po zrazenom chodcovi. Jakub prišiel v depke za Michalom a Ivanou. Jana sa rozhodne, s kým pôjde do Benátok. Dušan chce niečo povedať Soni. Utorok 14.06(Investor) Dvojičky chcú ísť na dovolenku. Dušanovi volal investor. Filip bojuje o flek. Milan sa poháda so Silvinkou. Streda 15.06(Strach) Maslák zistí nové fakty o streľbe. Oxanka sa čertí a vyhráža. Medzi Milanom s Silvinkou to nevyzerá dobre. Egon a Jakub sa začínajú báť. Stvrtok 16.06(Faktura za Thajsko) Betka sa zrútila. Egonovi prišla faktúra z Thajska. Angelika sa chce rozviesť. Jana nájde odkaz od Pichlovej. Piatok 17.06(Koniec Zumby) Ivana dáva Michalovi tip na novú prácu. Mia odmieta dovolenku s Patrikom. Oxana neverí, že ju neudal Kordiak. Líška si overuje, nakoľko sa dá s Filipom manipulovať. Janu s Marienkou prestáva baviť zumba.

eva7780
4. jún 2011

mne pride riadne divne,ze sestricka si moze len tak otvorit obalku s vysledkami testu otcovstva 😕 ved sa nejedna o jej dieta 🙄 ani som nepostrehla,ze by Milan s tym suhlasil,alebo ano?ved musel poskytnut vzorku 😲
v poslednej dobe mi tam vadi aj Klarika 😝

silvia0111
4. jún 2011

Oliverko stretol v zoo J. Kolenika 😵

labelo
5. jún 2011

silvia0111
závidííííííím 😀 🙂

silvia0111
5. jún 2011

neviem odkial si ale bolo ich tam plno z panelaka
@labelo

lussy23
5. jún 2011

To je strašné, že ten Kraus musí v tom Paneláku všetko pokaziť =( Najprv spravil z imra neverného a ešte aj rozdelí Milana a silvinku

nikushik26
7. jún 2011

@lolitka25
fiiiha,tak toto je moooc zaujimave....ja som neustale rozmyslala nad tym ze kto mohol Maslaka postrelit a teraz takato pikoska ze cielom mala byt Domča....wau....myslis ze ju postrelil ten jej exmanzel??

nicky655
7. jún 2011

@nikushik26 tak ta domca si pri tej jej povahe a spravani ani ine nezasluzi 😀 na zastrelenie aj s angie 😀

lolitka25
7. jún 2011

@nikushik26 neviem, ale mne ta Domca lezie uz pekne na nervy... 🙂

eva7780
7. jún 2011

Kordiak mi začína liezť na nervy,dobre mu bolo,ked bol bez penazí a Silvinka ho živila a teraz?????Ja by som asi vyhodila magneták.nie len platne 😀 😀

ma77
7. jún 2011

@eva7780 Tak toto bolo super 100bodov jak mu vyhodila jeho oblubenu platnu 😀 😀 😀 😀 jedna z normalnych žien v panelaku 😲

zuzkat1
8. jún 2011

@lussy23 kedy bol imro neverny?

lussy23
8. jún 2011

@zuzkat1 Nweviem, či bol naozaj neverný, ale zamotával sa s tou opatrovateľkou

ma77
8. jún 2011

@lussy23 ale Imro s nou nemal nič ved ked ho chcela pobozkať tak utiekol od nej že je nymfomanka 😀 😀 😀

zuzkat1
8. jún 2011

@lussy23 nic s nou nemal ona chcela ale on zdrhol🙂 presna ako pise @ma77

lussy23
9. jún 2011

@zuzkat1 - aha, tak to som rada 🙂

eva7780
9. jún 2011

"riadna" žúrka v bare 😕 asi by som tam zadriemala 😝

miracko
9. jún 2011

Ahojte,
prave som našla tuto temu a neda mi...
panelák patril medzi moje oblubene serialy ale poslednu dobu to ide dole vodou, hlavne mi vadí to, že každy tam chlasce uplne bežne, no a najviac ma štve to obmienanie partnerov a preferovanie nevery...akože fakt už to tam je len o tom že každy s každym....už len čakám či sa najde niekto kto by pretiahol aj pani Janku 😀
Inak postava, ktorá sa mi páči je Lucia z baru
Ide mi na nervy odutá Angie, a ani Imro už dááávno nie je vtipný

ma77
9. jún 2011

ahojte Kordiak mi ide riadne na nervy ako sa sprava k Sylvii ona akože čo mu urobila? nič už by som na jej mieste zbalila kufor a papa 😉ved taka pekna baba stolkymi prachmi určite niekoho zbali 😝
@miracko maš pravdu vždy tam len chlastaju ked nie v bare tak doma vinko 😀 😀 😀

zuzkat1
10. jún 2011

@miracko ved o tom je zivot... alebo mas pocit ze v realite je kazdy kazdemu verny a vsetky manzelstva su super? prave ze na zaciatku to bolo take umele... kazdy mal kazdeho rad a vsetci boli taky milucki... no proste neralne...teraz je to ako vsade okolo nas...

zuzkat1
10. jún 2011

@ma77 presne ta sylvia jedina normalna baba a on je taky blbec ze chce tu hlupu (fakt hlupu, lebo angie je podla mna vylozene blba) blondavu angie....

ma77
10. jún 2011

@zuzkat1 ano maš pravdu ani ja Angie nemusim strašne hlupučka ufnukana oduta ale tak nejak sa to musi zamotavať nie? 😉 ale kdesi som čitala obsah dopredu a Sylvia že odijde od Milanka tak mu treba 😀 😀 😀

lussy23
10. jún 2011

S Milanom a Silviou úplne súhlasím, dievčatá