• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@eva7780 preco? ja som to vcera nevidela..
18. jún 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 dostala prachy od Kuba na dovolenku a teraz si začala vymýšlať ako o nich povedať Michalovi,vraj robia dáky hudobný festival,dobrý kšeft za dobré prachy,resp.ona sama lebo Jula aj Alica budú mať akože v tom čase dovču.Michal sa jej spýtal aký , tak to už neviem,či na to niečo povedala,bola som odvolaná k telefonu.
Ale bodaj by to prasklo :sweat_smile:
18. jún 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obsah casti len do stvrtka.Tento tyzden stvrtok uz panelak konci.Pondelok 20.06-Egonove kufre. Egon prišiel k Jakubovi s kuframi. Fábry požiadal Kláriku o ruku. Dušan so Soňou sa chystajú na dovolenku. Utorok 21.06-Unos. Agáta sa chystá do Budapešti. Dominiku unesie jej exmanžel. Manažér Líška má dobré správy pre Michala Bajzu. Milan Kordiak rieši, na čom bude spávať. Streda 22.06-Patranie. Maslák a brat hľadajú Dominiku. Egon zoznamuje svoju neter s Jakubom. Ivana rieši peniaze od Jakuba. Janku trápi letná pauza na zumbe. Stvrtok 23.06 Posledna cast-Koniec dobry,Vsetko dobre. Ivana oznámi Jakubovi, že nechce peniaze a vysvetľuje mu, čo cíti k Michalovi. Dušan si na poslednú chvíľu vybavuje víza do Turecka.
18. jún 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vybielila Silvinka Milankovi byt :grinning: a ja,že aké prekvapko mu chystá
18. jún 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jakub má dobré srdce. pekné že zaplatil svojej ex dovolenku. Ale je to ja dosť hlúpe, keďže zaplatil aj Michalovi, ktorý ho vlastne zradil. :confounded:
18. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 no ved aj keby prasklo tak co? ja si nemaslim ze jakub je debil za to ze jej prachy dal... proste to berie tak ze ma ivanu rad a terezku zboznuje a ked teda s nim nie tak nech si uziju s michalom ked uz ona lubi jeho... je to proste dobrak...ma kopec penazi a jemu samemu su nanic...
18. jún 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1 to hej,Jakuba chápem,nemá sa s kým ani podeliť o radosť,ale michalovi by sa to asi nepáčilo, kebyže sa to dozvie,aspon mm by tým teda nebol nadšený.........,keby nám moj ex zaplatil dovolenku,ale take dačo nehrozí:DD
18. jún 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes pobavila, okrem ineho, na BA-DUDKO.... :grinning: :grinning:
20. jún 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
a bude i Angelika...........po polroku či roku v opäť :confused:
20. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej dnes bude v po dlllllllhom čase Angelika s Dávidkom :slight_smile:
21. jún 2011 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
22. jún 2011 o 11:06 • majdzy666
nechápem ako mohol Maslák najsť Dominikin mobil :confused:
22. jún 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 ale zaparkoval rovno pri ňom :grinning: a ako rýchlo prišiel na unoscu :grinning: , hotový kriminalista

a Angi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2011 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b však to,tak nechápem,aký má problém nájsť ju,ked mobil našiel tak rýchlo :sweat_smile: .Angie radšej ani nekomentujem,tá mi dlho lezie na nervy,Noro tiež,tažký frajer,ktorý potreboval opatrovatelku a nie manželku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 masľak niekomu zavolal a ten zistil podľa posledneho hovoru a suradnic lokalizoval mobil

bajza z ivanou x- časti riešili domašu a včera hotel na širave, uplne mimo
a nechápem, že tolko tu dovolenku riešia, najprv su bez peňazí, potom už ich majú, a nakoniec je problem - deti
ešte si pribalia i janett :astonished:
22. jún 2011 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majina.b - veď mu Dominika volala a ten Rudo tam kričal niečo o svadbe a manželovi, takže mu to došlo.
Ale s tou dovolekou dobrý postreh a súhlasím. Je to už trápne ako stále rieša dovolenku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2011 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Možno som niečo zle postrehla, ale Ivana ak sa dobre pamätám dostala od Jakuba a Egona pekný balík peňazí keď odišla z firmy... a nejak som si nevšimla že by ich niekde investovala...a teraz nevie ísť na dovolenku...je to také čudné trochu :astonished:
23. jún 2011 o 11:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Síce keď tak rozmýšľam - aj Alica minula dva milióny a nevie kde... asi žijem v trochu inom svete :sweat_smile:
To len tak - moje úvahy...
23. jún 2011 o 12:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://panelak.blogspot.com/2011/06/finale-vii-serie-uz-dnes.html ( Koniec dobry,Vsetko dobre.) Ivana oznámi Jakubovi, že nechce peniaze a vysvetľuje mu, čo cíti k Michalovi. Dušan si na poslednú chvíľu vybavuje víza do Turecka. Dnes posledny diel.
23. jún 2011 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to vazne su potrebne viza do Turecka?Som nevedela.
23. jún 2011 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
včera keď rozoberali Miškine narodeniny, to ako že ich bude mať teraz ? Lebo mne sa zdá, že keď rozvádzali Michala a Zuzanu, tak na rozvodovom konaní hovorili aj dátum narodenia detí a Miška bola narodená v auguste rok 2005. Teda by vlastne mala ísť od septembra do školy. Pamätáte si to niekto ?
23. jún 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok