• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
@mamartinka cau, prosim ta nevies mi povedat, v ktorej serii nacapala zuzana michala s ivanou?
18. aug 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 To veru neviem :wink:
18. aug 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 neviem presne, ale bolo to finále tej série(v decembri) Myslím, že 5séria to bola.
18. aug 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 Pozrem to.Vdaka.
18. aug 2011 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 - Jana sa prráveže zmenila :slight_smile: :slight_smile: Už nesliedi pr tom onom, neviem jaksa to volá, kukátko? ale rieši potkana. :slight_smile:
18. aug 2011 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujeeeeeeeeeem :slight_smile:
18. aug 2011 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka boze to su clanky... :sweat_smile: :grinning: :angry: svet sa zruti ze jej tangace trcali
18. aug 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka @dominika1988 - tak som sa pomýlila bola to štvrtá séria.
19. aug 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 no ved som videla, ze koniec piatej serie to urcite nebol, kedze vtedy sa neznasali :slight_smile:
19. aug 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,vcera bol Maslak uzasny s tym serblom na hlave,jak kovboj :grinning: :grinning: :grinning: no a nasa Maria,ta to teda dobre pohnojila,taka mala bonzacka...a Kubko nas lutostivy,on by mozno prijal,keby mohol zit s Ivankou a Spajzom do trojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2011 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky a Dominika kolko veci pokupila??
19. aug 2011 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanka85 ak chces kuk ochvilu jojplus.Opakovanie zo vcera.A upozornenie ze dnes Panelak uz nejde.Az v pondelok.
19. aug 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Obsah na tyzden-22..08 Pondelok(Hadka koli Ivete) Malá Miška dostane šok. Filip vynadá Márii, že ho znemožnila pred Líškom. Dušan so Soňou sa hádajú kvôli Ivete. Milan s Denisou rozoberá, ako sa vyvíja jeho vzťah s Angie. Dominika sa bojí, že nebude môcť mať deti. Utorok 23.08(Potkan) Dudko sa zdôveruje. Soňa spovedá Paťa. Dominika má strach. Karol vyhadzuje Milana. Janka ide riešiť potkana vo vlastnej réžii. Karol je nahnevaný na Angie. Streda 24.08(Dobre Spravy) Chorá Miška volá mamičku. Soňa je tehotná. Patrik s Marcelou čakajú na výsledok. Dušan sa dozvie radostnú správu. Angie hľadá Michala. Aj Patrik sa dozvie dobrú správu. Stvrtok 25.08(Mrtvy Potkan) Michalova pacientka skolabuje. Angie žiada Karola, aby ju nechal samu s Kordiakom. Jana neverí, že potkan je naozaj mŕtvy. Ivana sa preriekne pred Alicou. Egon má nápad so zberateľskými kartičkami.
19. aug 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. dnes som pozerala, stredajšiu a štvrtkovú časť a nepochopila som to Jankino zbieranie peňazí. Vraj sa to rozdelilo medzi 8 priestorov. Ale ved je tam len 6 bytov a jeden bar, z čoho jeden je ich. Tak prečo povedala o 8 pristoroch? Takže mali vyzbierať 120Euro, nie až 160 :confounded:A hentie dve už nepredávajú tie vitamíny.
Inak tí scenáristi, si nepamätajú ani scénky z práve natáčanej časti . Jana vravela Emilovi, že Švehlová zakričala práve vtedy, keď jej Michal dával 20eurovku a pritom to boli dve desiatky :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2011 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ja som myslela,že panelák len teraz cez leto nedávajú v piatok :confused:
22. aug 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 Celu sezonu to tak ma ist.Koli Lets Dance ci ako sa to pise na markize.Nechapem ani ja preco uz v piatok to nedali.Skoda.
22. aug 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 neskutocne sa v tom scenari stracaju :grinning: je tam viac chyb nez v terminatorovi :grinning:
24. aug 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dominika1988 . presne tak aj v pondelok s tými peniazmi. Po prvé neviem, čo je ten 8priestor, kedže je tam len 6 bytov a jeden bar a ešte nechápem, prečo jej tam dal sto eur, kedže jej mal dať len polovicu a tá suma bola okolo 130 euro :unamused: :confounded:
24. aug 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 vobec im to nesedi :grinning: nechapem, predtym take chyby nerobili, tusim to uz andymu trosku lezie na mozog, aj luky vcera karola oslovil "karol" a pritom mu vzdy hovoril ocino
24. aug 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok