Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamartinka
18. aug 2011

@dominika1988 To veru neviem 😉

lussy23
18. aug 2011

@dominika1988 neviem presne, ale bolo to finále tej série(v decembri) Myslím, že 5séria to bola.

mamartinka
18. aug 2011

@lussy23 Pozrem to.Vdaka.

lussy23
18. aug 2011

@dadka212 - Jana sa prráveže zmenila 🙂 🙂 Už nesliedi pr tom onom, neviem jaksa to volá, kukátko? ale rieši potkana. 🙂

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jasminet
18. aug 2011

@mamartinka boze to su clanky... 😅 😀 😠 svet sa zruti ze jej tangace trcali

lussy23
19. aug 2011

@mamartinka @dominika1988 - tak som sa pomýlila bola to štvrtá séria.

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anelehka
19. aug 2011

ahoj baby,vcera bol Maslak uzasny s tym serblom na hlave,jak kovboj 😀 😀 😀 no a nasa Maria,ta to teda dobre pohnojila,taka mala bonzacka...a Kubko nas lutostivy,on by mozno prijal,keby mohol zit s Ivankou a Spajzom do trojky 😝

ivanka85
19. aug 2011

kocky a Dominika kolko veci pokupila??

mamartinka
19. aug 2011

@ivanka85 ak chces kuk ochvilu jojplus.Opakovanie zo vcera.A upozornenie ze dnes Panelak uz nejde.Az v pondelok.

mamartinka
19. aug 2011

Obsah na tyzden-22..08 Pondelok(Hadka koli Ivete) Malá Miška dostane šok. Filip vynadá Márii, že ho znemožnila pred Líškom. Dušan so Soňou sa hádajú kvôli Ivete. Milan s Denisou rozoberá, ako sa vyvíja jeho vzťah s Angie. Dominika sa bojí, že nebude môcť mať deti. Utorok 23.08(Potkan) Dudko sa zdôveruje. Soňa spovedá Paťa. Dominika má strach. Karol vyhadzuje Milana. Janka ide riešiť potkana vo vlastnej réžii. Karol je nahnevaný na Angie. Streda 24.08(Dobre Spravy) Chorá Miška volá mamičku. Soňa je tehotná. Patrik s Marcelou čakajú na výsledok. Dušan sa dozvie radostnú správu. Angie hľadá Michala. Aj Patrik sa dozvie dobrú správu. Stvrtok 25.08(Mrtvy Potkan) Michalova pacientka skolabuje. Angie žiada Karola, aby ju nechal samu s Kordiakom. Jana neverí, že potkan je naozaj mŕtvy. Ivana sa preriekne pred Alicou. Egon má nápad so zberateľskými kartičkami.

lussy23
20. aug 2011

Ahojte. dnes som pozerala, stredajšiu a štvrtkovú časť a nepochopila som to Jankino zbieranie peňazí. Vraj sa to rozdelilo medzi 8 priestorov. Ale ved je tam len 6 bytov a jeden bar, z čoho jeden je ich. Tak prečo povedala o 8 pristoroch? Takže mali vyzbierať 120Euro, nie až 160 😖A hentie dve už nepredávajú tie vitamíny.
Inak tí scenáristi, si nepamätajú ani scénky z práve natáčanej časti . Jana vravela Emilovi, že Švehlová zakričala práve vtedy, keď jej Michal dával 20eurovku a pritom to boli dve desiatky 😀 😀 😀

eva7780
22. aug 2011

@mamartinka ja som myslela,že panelák len teraz cez leto nedávajú v piatok 😕

mamartinka
22. aug 2011

@eva7780 Celu sezonu to tak ma ist.Koli Lets Dance ci ako sa to pise na markize.Nechapem ani ja preco uz v piatok to nedali.Skoda.

dominika1988
24. aug 2011

@lussy23 neskutocne sa v tom scenari stracaju 😀 je tam viac chyb nez v terminatorovi 😀

lussy23
24. aug 2011

@dominika1988 . presne tak aj v pondelok s tými peniazmi. Po prvé neviem, čo je ten 8priestor, kedže je tam len 6 bytov a jeden bar a ešte nechápem, prečo jej tam dal sto eur, kedže jej mal dať len polovicu a tá suma bola okolo 130 euro 😒 😖

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz