Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

majina.b
12. sep 2011

@adelaida33 ako päsť na oko, hrôza, je to pritiahnute za vlasy aby syn a otec rozoberali M. prsia a ich plastiku 😝

claudica
12. sep 2011

@adelaida33 Nnno - des 😀 Keby môj syn takéto niečo dovliekol domov, porazí ma 😀 !!! Má veľké kozy, nikoho to nezaujíma a tak sama na ne púta pozornosť blbými rečami... 😨 Neviem ktorá baba v jej veku by uvažovala nad takouto plastikou - asi ani jedna normálna.

adelaida33
12. sep 2011

@majina.b to fakt, asi iba takí, čo maju spoločné frajerky... 😕
@claudica tak to ti verím 😀 , dúfam, ze ani mna to raz nečaka - nevesta s takými problémami...
mne je inak paťo nesympaticky od začiatku 😝 , nepáči sa mi ani za mak a teraz k nemu ešte taká pošahaná baba, no otras chlapec 😀

nicky655
12. sep 2011

@claudica no velke kozy,ale vsak neni sama jedina,tak co?keby ich mala male ,zas by sa jej nepacilo.ony tam vseobecne tie posatavy uz zacinaju mat take "problemy".

najlepsia ivana- posielaju si misku od jedenho k druhemu a potom k tretiemu a zasa spat. keby su nie rozvedeni,tak kam ju bude posielat?k susedom? 🙂 a este hysterci aka je vytazena, a ze nezvlada 🙂

adelaida33
12. sep 2011

a kde odišla soňa? že nie je tu u nas v KE? 😀 ale naozaj, nemohla som zatial poslednu čast pozorne sledovat..., viete niekto? či uz je spät či čo?

nicky655
12. sep 2011

@adelaida33 odisla niekam na stredne slovensko.ale uz je spat

claudica
13. sep 2011

Mne začína vadiť aj postava Dominiky, večne utrápený usoplený výraz, odkedy je s Maslákom, je z nej rozmaznané decko. 🙄

nicky655
13. sep 2011

@claudica inak,nam uz zacne vadit pomaly cely panelak 😀 na kazdu jednu postavu sme tu nieco nasli 🙂 ale je fakt,ze nejaka extra pozitivna,vzorova postava tam teda nie je 🙂 ale ved ako aj v zivote-nikto nie sme len pozitivny,a stale dobre naladeny,aj my obcas frfleme a ideme niekomu na nervy 😀

adelaida33
13. sep 2011

a sranda, aky je z dudka zrazu citlivý manžel 😅

zuzkat1
13. sep 2011

ta dominika je otavna az hroza - cudujem sa maslakovi ze to s nou vydrzi... a sonicka ma teda riadne sklamala, to co ma byt ze furt chlasce pivo a pritom je tehotna?? a ako velmi chcela to dieta 😝 patrika nechapem tak najprv ju chce dostat do postele, spali spolu asi 3x a uz mu je to vela...
angir by uz tiez mali niekam odpratat a o jej matke ani nehovorim, nechapem ze sa tak hrabe do jej zivota sukromneho - sice je pravda ze angie ju riadne vyuziva - ona vlastne kazdeho vyuziva... nechapem co neda to dieta do skolky alebo do jasli alebo kam ved aj tak s nim ona nikdy nie je, furt k nemu niekoho zhana - nechapem naco jej bolo dieta
esteze su tam blicharovci a svehlovci tam sa aspon nieco deje uz aj bar je o nicom odkedy je tam ta fucht....la

perla200
13. sep 2011

baby a tá dominika aké výsledky mala z histologie? to som prepásla

adelaida33
13. sep 2011

@perla200 dobre, vsetko ok

adelaida33
13. sep 2011

no tak nichtschneiderka je tiez poriadny charakter s tymi prachmi za deratizáciu... 😎 čo vyzbierala... 😀
a karol je pripečený akoby každé ráno dostal s panvicou priamy zásah... 😀

nicky655
13. sep 2011

baby,co sa stalo,ze ten pato nechce sex s tou marcelou? dudko bol bohovsky,ze mat tak tvoje problemy 😀

jaj, azas ten karol: vsak mu jasne povedala,ze ho nechce,tak co riesi. a ta angie mu povie,ze nie,a tak naco sa schovava?ta je asi cela mimo 😝

sofokleska
14. sep 2011

@nicky655 lebo maca je nyfomanka a už to paťka prestáva baviť.

nicky655
14. sep 2011

@sofokleska zaujimave 🙂 a to ako na to prisiel po prvom raze? 😀.najprv nie,nie,a nakoniec sa jej to zapacilo 🙂 jaj,pubertiaci jedny.mat ich problemy 😀

sofokleska
14. sep 2011

@nicky655 ešte prvy krat sa mu to pačilo....ale potom toho začalo byť asi naňho veľa. Presne tak mať ich problemy 🙂

nicky655
14. sep 2011

@sofokleska fuuuha 😀 ze prvykrat,to ho to rychlo preslo 🙂 najprv skuvina ze nechce,a potom ked chce,tak sa mu nepaci 🙂 ale vsak typicky chlap 🙂

adelaida33
14. sep 2011

@sofokleska @nicky655 to vážne? 😕 dobre psycho... 😀 😀 😀

nicky655
14. sep 2011

@adelaida33 inak,vcera ma aj ta filipova sestricka maria dostala-ze m yslela som,ze bude vacsia ta kytica 😖 moze byt rada ze si vobec spomenul! ved kopec chlapov si nespomenie.

adelaida33
14. sep 2011

@nicky655 😀 tiež pravda. ale inak ona s angie sú mi asi také naj-proti srsti zo ženských postáv. nenormálne pribrzdené, furt tie ústa nejako vyšpuľujú a nič im nie je dosť dobré... 😝 😀

nicky655
14. sep 2011

@adelaida33 tak co uz,ked nemaju inak ako zaujat,tak aspon usta naspuluju,ked uz im nic normalne z nich nevyjde 😀

adelaida33
14. sep 2011

@nicky655 a čo povieš na michala bajzu? on je ako nejaký schizofrenik, akoby v nom andy kraus robil striedavo dve postavy, nie? chvílu je taký hrrrr, potom naopak, spomalený... raz chce s ivanou hovoriť o všetkom, potom zas o ničom... alebo chvilu je extrovert, potom absolutny introvert... 😕

nicky655
14. sep 2011

@adelaida33 ten uz sa mi zda cely nejaky mimo.ale aspon sa k tej ivane teda hodi.na jakuba bola hnusna,to bol taky tuto.a tento,veru ju dobre niekedy ignoruje.ale ma co chcela. 🙂
a s tymi detmi je to cele dost cudne,to mierne prehnal scenarista.jedno tam,dve inde,treti tu.asi aby nuda nebola. 🙂

lolitka25
14. sep 2011

Pocujte, neviete ako sa vola ta hra costale hraju lekari, co maju na ploche v pocitaci?

lussy23
14. sep 2011

Neuveriteľné! Tak vy tu rozoberáte, aby Angie dala Lukáška do škôlky a včera sa Engie pýtala Milana, či nezoberie Lukáška do škôlky =D 😀 😀 😀
Inak v obsahu nabudúci týždeň je, že Michal nájde Mišku a Ivanu v objatí.

majina.b
14. sep 2011

otázka pre pamätníčky - milan a oxana boli manželia???? niekedy v minulosti??? milan je , akože rozvedený???

hajanka
14. sep 2011

@majina.b neviem ci nieco v minulosti mali, ale neboli mazelia (ak dobre pamatam), on este na zaciatku bol s tou maserkou nie?... zabudla som ako sa volala...

lubart7
14. sep 2011

@hajanka Ria sa volala sa mi zda...tiez si nepamatam, ze by boli zobrati ...