• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@tinika
no ako mladá žena odíde zo seriálu ku konkurencii, len smrť.

To je už druha smrť v paneláku pri autonehode, prva umrela Michalová milenka Michaela
30. sep 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, idem ja kuk archiv, bo vcera som vobec neregistrovala, bo som skypovala... som zvedava na toho noveho doktora...
30. sep 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 ten bol fešák,dáky nový herec(asi),určite minimálne neokukaný zo všetkých serialov.Ivana ked už dotrepala psa,tak mohla šteniatko
30. sep 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 inak aj ja som kukala, že nejaky gulas to je, ja by som skor myslela, ze donesie nejakeho maleho, bieleho chlpateho, ako maju princezne, takeho maltezaka alebo čo....
No a doktorko nam dosiel, som zvedava, co sa z neho vykluje...
No a to klise s tou zubnou kefkov, to bolo trapne, v kazdom blbom americkom treťotriedovom seriale sa riesia "zubne kefky" tak priehladne to bolo, dopredu som vedela, o com bude debata...
30. sep 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ivanka aky kostym vytiahla :grinning: :grinning: :grinning: aj tak nič nebolo :grinning: :grinning: :grinning: a ešte aj po Terezku musela utekat a ozaj jak bola zjazdit Kuba tak on chudak musi skakat jak ona piska ešte aj po rozvode :grinning: :grinning: :grinning: stale musi mat čas na dieta ked jej treba ? divne ved aj on ma svoj život :wink:
30. sep 2011 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 neviem,tak sa dotahuju angie s milanom ako taki pubertaci.apritom uz sa dvakrat rozisli a uz aj pred svadbou mali a tvari sa ako pann orleanska :slight_smile:
30. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ma77 a v tom kostyme aj isla pre terezku :grinning: :grinning: :grinning: no neviem, ja by som si aspon župan na seba hodila :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2011 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polnišová bude odkedy v Paneláku???????????? Odkiaľ máte tú informáciuu?
30. sep 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jezisi,dalsia uzsana postava :unamused:
@lenka3007 heh,ale bola na usulanie ta ivana,ze jake prekvapko :grinning:
30. sep 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj mne sa zdal ten psík veľký. pre Mišk uby sa hodil nejaký maltezky alebo yorkšir... alebo je aj taký minipsík, veľký asi ako mačiatko =) Ja by som skôr volila do bytu a deťom takéto rasy.
30. sep 2011 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak mozno s tym maju scenaristi zasa nejaky zamer :grinning: s tym psikom myslim. ako obvykle
30. sep 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som dopozerala včerajšiu i predvčerajšiu čast. Teda, ivana je riadna mrcha, ze sa na kuba tak vyrutila, ťava :angry: , a kubo jasné, že hned nereagoval, ako furt ju nechá zo seba robiť ťuťa :unamused: . bajza sa pomaličky vracia spät do starých neduhov (alko+ženy) :confounded: ? páči sa mi volebný boj dudka s tetou jankou :sunglasses: . ja vôbec nepoznám toho nového doktora, teda akože toho herca, vy hej? kde hral :slight_smile: ? jáj, a už sa objavila studenková skontrolovať novú imriškovu šefku :grinning: , no o chvílu príde zas, kedze táto zomrie :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvôli markíze :grinning: . gambana zo seba fakt robí netýkavku a pritom sa v tom paneláku uz celkom dosť ... :fearful: , hm. Tak to som zvedavá, ako budú žiť v tom dvojizbáku piati :confused: . a to dudko riadne šmaril soničku na gauč :astonished: , no nehovorím, ale môj mm okolo mna od začiatku chodil ako okolo maľovaného vajca, aby niečo "nepokazil" :confused:
30. sep 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte som zabudla. som rada, ze je spät na kamere silvinka, mám ju rada. mam rada také dzigi typy ako egon, cinege, vrchna, silvinka..., takí ma vzdy rozveselia, správnaci :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prichádza nový doktor!
Na kliniku prichádza nový doktor, ktorý svojím príchodom ihneď vzbudí rozruch. Už dnes sa divákom predstaví nový gynekológ M-Klinik, Matej Matúš, ktorého diváci mohli vidieť na pár sekúnd v závere štvrtkovej epizódy.

Po odchode doktora Fábryho (Marka Igondu) do Ameriky nastúpi na miesto gynekológa Mudr. Matej Matúš, ktorého si zavolal Liška (Dušan Szabó). Nový primár Filip Malý (Peter Sklár) o tom nevedel a veľmi ho to prekvapilo. Nový doktor prichádza na M-Klinik z Prahy a hneď sa do neho platonicky zamilujú všetky ženy z nemocnice.

Dušan Kollár je muzikálový herec, pochádza zo Slovenska a 15 rokov žije v Čechách, diváci ho môžu poznať aj zo skupiny 4TET, kde spieva s Jiŕím Kornom.

Marko Igonda zo seriálu Panelák neodchádza definitívne, momentálne nakrúca nový seriál spoločne s Andy Krausom, ktorý televízia JOJ pripravuje zrejme do jarnej vysielacej štruktúry.
PR oddelenia TV JOJ.
3. okt 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Baby je ta Sonicka tehu ci nie?Teraz to uz neako nesledujem Panelak.Vdaka.
3. okt 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
videla som ukazku panelaku-neviem ci to niekto tu pisal,ale ako ste spominali,ze velky pes-ved to je tusim bernardin :grinning: idealny bytovy pes :grinning:

a ako ste spokojne s novym doktorom? mne zatial nie je velmi sympaticky-som zvedava,aku postavu bude hrat :slight_smile:
3. okt 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hups.tak nie je to bernardin :slight_smile:
inak,konecne tej krave konecne niekto nieco povedal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 myslis Angie... dobre jej denisa dala
A Betka jak zazera po doktorovi, dobre ze jej necvrklo :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2011 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lenka3007 presne tu :grinning: :grinning: asi denisa zlou noho vstala :slight_smile:
3. okt 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,inak vcera Spajza hovoril,ze narodeniny,Ivane,ked sa hadali za toho psa,ved to dostala Miska k meninam,nie???Maju v tom nejasno... :unamused: ja mam teda zvierata rada,ale ten pes sa mi tak nepaci :frowning2: vobec sa nehodi do takeho maleho bytu :unamused: a novy doktor zatial ma nejako nenadchol,baby dufam,ze Polnisova nebude v Panelaku,mna by asi trtlo,ja ju nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsade jej je uz moc.
4. okt 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne! cez denisu aspon čiastočne prehovoril vox populi - hlas ľudu :grinning: , ale tá angie je fakt, ale fakt trapka.
inak ivana je dosť hrozná detská psychologička, ked robí také kiksy s tou miškou... :confused:
úúú, za novým sa idú všetky nejako potrhať :slight_smile: , ale tak museli nového uvítať :wink:
4. okt 2011 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anelehka som zvedava, ako dlho ten pes tam bude...ale asi nenasli nejakeho "herca" psa iba tohoto :grinning: :grinning: :grinning: Inak jaku zapletku dali zas s tym zrazenim Oxany, neviem preco, ale ked volal ten novy doktor ze "to vybavil, ze kvoli tomu je na slovensku" tak mam pocit, akoby v tom mal on prsty... Alebo ten Jurij...
4. okt 2011 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka3007 heeej??? :astonished: to som nezachytila. cííí :confused: akože je nájomný vrah???
4. okt 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja fikcia mudr. Matuš
- nasadený na Ivanu /odlakal/, od vdovca po zuzane bajzovej, aby michal sa staral o dvojčatá
- nasadený na Betku / kde zmizol jej ex, čo ju žiadal o ruku???/

alebo niečo iné :grinning: :grinning: :grinning: to su ale starosti :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2011 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
nevidela som to celé,dobre som pochopila,ze Kordiak je s Oxaninej smrti obvineny??teda aspon podla znacky auta :confused:
novy doktor sa mi nelúbi,satku by si mohol dat dole,ked zlezie z motorky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 Tak to davali akože v spravach že čierny mercedes zrazil Oxanu a Milanko ma čierny mercedes alebo bmw neviem ale aj Maslak ho nejak podozrieva a Imro aky neschopny včera v bare :grinning: :grinning: :grinning: nechapem jak môže robit v bare ked nevie jednu kavu urobit :angry: tak keby mne taku kavu doniesli v bare jak Emil včera tomu chlapcovi porozlievanu tak ani nezaplatim :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
veru,za tie roky,co tam robi,by sa tam mohol vediet zorientovat :fearful: mne zacina liezt na nervy s tymi volbami pani Janka :sweat_smile:
4. okt 2011 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka3007 - aj ja ma ten pocit.
A také zvláštne, že taký drsňák, nefajčí a nepije :- a Šatku by si mohol dať dole v službe, ešte som nevidela doktora so šatkou na hlave.
4. okt 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všili ste si ako strašne v tejto serii obliekaju Kordiaka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. okt 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok