• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@adelaida33 ale mal pravdu, ked mu majitel dovoli ta čo chce filip? a to je taky tuto len dosadeny do funkcie vobec ma prekvapilo ze vedel dat taky monolog :D
12. okt 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 včera som to už pisala 25 dni v škole atď...
12. okt 2011 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 asik toto

http://sk.wikipedia.org/wiki/Vennov_diagram

:grinning:

inak by ste sa cudovali,co sa teraz ucia deti..ake zlozitosti..mne kolko x hlava prechadzala dokolecka dokola pri synovyich ucebniciach

uplne hovadiny kt. by stacilo vynechat a zakladnejsim veciam sa viac venovat by ostal cas...som to domotala,nechce sa mi mazat :grinning: :grinning:
12. okt 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labelo ktoze to len bude..no najnepravdepodobnejsia bude pani Janka :grinning:
12. okt 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa inak strasne lubi,ako Janco so Sonou vypoklonkuju Patrika,ze hes hes,ideme sexovat :grinning: :grinning:
12. okt 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tu dakto pisal ze matus bude dačo mat s maslakovou dominikou, celkom realne, hoci je novomanzelka, kedze muz na nu tlači aby odisla z prace a matus naopak ju v praci podporuje, ved aj na ten onen ju vola do londyna vychvalil ju jaka je dobra... tak sa dame prekvapit
12. okt 2011 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 deti s iq 140 väčšinou vedia písať a čítať dávno predtým než nastupia do školy
12. okt 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikan koľkaták je tvoj syn? filipko je tretiak a veru aj mne niekedy rozum stojí pri domácich úlohach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. okt 2011 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. okt 2011 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubikan
čo je na tom také smiešne? :unamused:
12. okt 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubikan ked hrali monopoly, tak sonicke vravi - daj kolko mas, zvysok si odpracujes v spalni :grinning: :grinning: :grinning: dobre hlasky :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika mne sa zas také nepáči... ale v pohode, je to len seriál.
12. okt 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaida33 ako čo sa ti nepači? teraz mi nedochadza :D
12. okt 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika :grinning: no také jednanie... ja viem, ze filip je ťuťo a že je do funkcie len dosadený, ale tak normálny zamestnanec ide s takými vecami vždy za prvým nadriadeným... takže vidno aj to, že aj ten nový dr. je tam dosadený a že je taký namyslenejší typ...
12. okt 2011 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak samozrejme že je namyslený.ináč by si nedovolil chodiť do práce so šatkou na hlave. v normálnom zdravotníctve je to neprípustne.
12. okt 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adelaida33 aha, no jasne aspon min. oznamit primarovi mal a ne ist v den odchodu akoze za nim
12. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea.m a nie este na sukr. klinike ze?
12. okt 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika no presne, tak som to myslela, hm :unamused: :wink:
12. okt 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no robila som aj v sukromnej nemocnici(teraz som v štátnej)a veru tam by to neprešlo
12. okt 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
angie sa pýta či? :astonished: mám dosť.je to ešte decko a ŕiadne rozmaznané,nevie čo chce
12. okt 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
matuš odchádza? niečo mi ušlo?
12. okt 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ci pana z imra bude mafián :grinning: :grinning: :grinning:
12. okt 2011 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
michal ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeš. a žiarli ivana :grinning: umreeeeeeeeem
12. okt 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no tak to vyzerá že dnes pozerám panelák sama. a to som po 100 rokoch sama doma a stíham aj pozerať aj písať.to sa mi už dávno nestalo.
12. okt 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jurij, v dnešnej časti čo veta, to perla - 100 bodov, zajtra pokračuje s Imrom
12. okt 2011 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
jaaj jaka sranda tento panelak, ja u toho Dudka nemožem :grinning: že "vráť mi spermiu" :grinning: inak už by mohli dat Sonicke male brusko, ved už je v kolkatom mesiaci?
12. okt 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andrea.m on ide na nejaky miting ci jak sa to povie aj s maslakovou ženou :wink: :wink:
12. okt 2011 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi bolo smiešno ako sa maslák pýtal bajzu, na čom fičí :grinning: , ked sa snažil vzbudiť v maslákovi žiarlivosť voči dominike, ze ide s novým dr. na ten kongres. akože teraz uz fakt nechápem, ze sú všetky ženy na klinike z nového hotové... :unamused: . chudák kubo, ten si myslí, že ivana aj michala podvádza. no a z jurija a imra ani ja nemôžem :grinning: , vraj: nebezpečný chlapík z pohrebu :sunglasses: . dudko je aký nahnevaný na kordiaka :grinning: a teta janka ako sa má rada, táto dáááma :grinning: . no a ten paťo, otras, to je tiež taký "fešák", čo doteraz nechápem, že s ním vôbec niekto chce spať a nie ešte toľko dievčat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. okt 2011 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adelaida33 :grinning: o moj mm tak zachvat smiechu dostal, že Imro jaky nebezpecny :grinning: :grinning: :grinning: Dudko sa dozvedel krutu pravdu, ked pocul Milana. ale aj tak je dobry - vrát mi moju spermiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. okt 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ivana je stále viac trapná... :unamused:
13. okt 2011 o 12:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok