• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
inak, dudko je poriadny klamár. veru, takého mm by som nechcela :cry: .
19. okt 2011 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja by som nechcela mat Dudka za manzela...ako hlasky ma dobre, ale podviest manzelku s jej vlastnou sestrou, ked je tehotna...to je trosku silna kava....
19. okt 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adelaida33
@barushkaaam baby a ktoreho by ste chceli??? :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
19. okt 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka no keby sa jednalo cisto o fyzicku stranku a nekukala by som na povahu, tak jasne ze Maslaka...a vlastne aj Bajza je celkom ok....ale kebyze mam brat povahu, tak neviem koho.
19. okt 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka veruže z tohto supervýberu netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a ty??? :grinning:
19. okt 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maslák by nebol zlý,len to by mi stačila jeho kreditka :wink: ,veru by som netužila mať za muža mafiana :zipper_mouth:
19. okt 2011 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moonlightka nooo ja by som za muza chcela mat mojho muza so zlatou kreditkou maslaka :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@barushkaaam
@adelaida33 nuz ja tiez netusim kto...ale Kubko je mi ako chlap celkom sympaticky...len keby nebol taky debko :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@trdielko149 :wink: :wink: :wink: najlepsie riesenie :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@moonlightka Kubko tiez ujde, ale to co urobil Sare...juj, az ma zlost chyta :angry:
19. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam aj mna kvoli tomu nasr...ale mozno sa to s nimi este rozhybe...uvidime :wink: ja im stale fandim :grinning:
19. okt 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka pritom Sara je ako zena velmi pekna, je byt Kubom tak po nej skocim :grinning: a kaslem na Ivanu.... :grinning:
19. okt 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barushkaaam :grinning: :grinning: :grinning: neboj este mu za nou podla mna bude smutno...potom na to pride...blb jeden :grinning:
19. okt 2011 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa vzhľadovo ako chlap celkom páčil Fábry, no povahovo už menej :unamused:
19. okt 2011 o 19:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica mne sa nepacilo na Fabrym ze vyzeral akoby mal stale mastne vlasy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale inak oci ma krasne :wink:
19. okt 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@moonlightka no jo, s tými vlasmi... no to by som mu prikázala častejšie umývať :grinning: :grinning: :grinning: Ale mal niečo do seba, ten pohľad niekedy... aj keď bol taký špinúch. Ale už na konci ani nie. Skôr mi ho bolo ľúto, že tá krava s ním nechcela ísť do Ameriky. Ja by som šla hneď! :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 19:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica no co uz...asi uz odletel :wink: ako sa volala inac ta ich dcera...viem ze mala nejake cudne meno...len ma teraz nenapadne...moj mm vtedy pozeral a strasne sa na tom smial :grinning:
19. okt 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2011 o 19:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica to to :grinning: hrozne meno...jak nejaka kozna choroba :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
koceny uz sa tesim o chvilu to vypukne... :grinning: :grinning: :grinning: kurnik som jak mala co sa tesi na rozpravku...tusim som sa tak kedysi tesila na Kuka vzdy v nedelu :grinning: :grinning: :grinning: inak je panelak asi fakt to jedine co stiham a co mi prinasa aspon trosku dobru naladu :wink:
19. okt 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tymi papiermi-furgt mediuju,a to ich nema ulozene v zalohe na pc?cudne ,nie?
19. okt 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 Kordiak vravel, ze s peniazmi na tej fakture nie je vsetko s kostolnym poriadkom, tak asi ten jeho klient nechcel nechavat dokazy :grinning:
19. okt 2011 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@claudica ani ja by som svojej dcere take meno nedala, vsak to je jak z Harryho Potera :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@barushkaaam aha,tak ale aj tak.vsak aj papiere sa daju okopirovat.neskutocne....kriminalka okolo jednych papierov.vsak to nevie skontrolovat na co kresli?
19. okt 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Kubko sa nam zasa vyfarbuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nema niečo urobené Sára z hornou perou, tak neprirodzene artikuluje
A nech si už konečne aj jakub najde babu podľa vlastného vkusu
19. okt 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b hej tiez som si vsimla tu hornu peru...ktovie :wink:
19. okt 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby to je super ta kubkova hlaska ze ich vztah budu tajit pred nimi dvoma...to je fakt trulo :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa ulohu Jakuba, imra, a karola píše jeden scenárista, asi opisuje sam seba :grinning: :grinning: :grinning:
19. okt 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. okt 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok