• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@majina.b že - ďakujeme a všetky :slight_smile:
25. okt 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s kym sa vyspal maslak?
moje deti mi nedovoluju nerusene sledovat panelak a to ani v reprizach.wrrr!!!
ked pozeram, tak vzdy zazrem len infantilnu janku a uuuz zas niektory nieco potrebuje :grinning:
25. okt 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca_p Maslak sa vyspal s Natali,taka...ale nepameta si to,mne sa normalne zda,ze ho klame a nic s nou nemal...Makano sa chceli ozrat,Maslak bol cosi v bare vybavit a Karci s Norom doviedli k nemu Natali,ked prisiel,vyhodil ich,bol na mol a Natali tam ostala na wc,rano ju mal v posteli... :unamused:
25. okt 2011 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelehka aj mne sa sa zda že nič s nou nemal len ho oklamala a podla mna sa Dominika ani nedozvie že ju podviedol a aj ked sa dozvie tak s nou to asi nezamava :grinning: :grinning: :grinning: lebo je tiež trubka naivna ako gambana :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 Maš pravdu čisty afekt ved to hned vidno že nie je z vychodu len sa snaži po vychodnarsky rozpravat to tam mohli dat radšej Michala Hudaka :grinning: :grinning: :grinning: jemu by to šlo lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ma77 Mišo Hudak by tam bodol :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majina.b hej a bola by aj sranda aj lepšie by mu šla vychodnarčina ako Skrucanemu :astonished: :astonished: :astonished:
25. okt 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Hudak by nemusel chudaka z vychodu, kludne inteligenta a investora z BA
25. okt 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera umierala :grinning:
Dudko" jéj čauko, čo ideš mu pridr...?hned ti ho zavolám,Fedorko máš tu poštu" :grinning:
25. okt 2011 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@labelo to som sa sulala aj ja...a potom ze aky skodoradostny vyraz, ked isiel Fedor k zemi :grinning:
25. okt 2011 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobre to Dudko hra ..na zaciatku som ho nemusela ale niekedy take hefty povie ze sa tak zasmejem :grinning:
inak to Natali a Maslak som presne nevidela takze vravite ze to tak bolo ze zurka a Natali asi chce mozno vyuzit neskor jeho prachy alebo co ...
25. okt 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trdielko

Maslaák sa dorazil dvomi whiskami v bare a bol ožratý a ked prišiel domov vyhodil Karola Nora a išiel spať a ráno sa zobudil s Natali v posteli a ona povedel,že bolo všetko,takže neviem či bolo alebo nebolo :grinning: možno to len využije na vydieranie teraz
25. okt 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak ten Karol s Norom to su tiež riadny blbci,tiež sa na nich nasmejem
25. okt 2011 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dušan je úžasný, tie jeho hlášky
25. okt 2011 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby ahojte.Prosiiiiiiim neviete kde by sa take pyzamo co mala Angie dalo zohnat?S ceresnickami na tricku.Vdaka.A Dudko 1000 bodov ma u mna stale.Suprovy je a je tam aspon sranda.
25. okt 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zase lubilo to tricko co nosila s tou maslickou:slight_smile:
25. okt 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
angi / ja neviem čo vidite vy, ale ja vždy veľky výstrih, a nahé rameno :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
monča
http://www.csfd.cz/tvurce/34895-dagmar-duditsova/
východniarka jak remeň :wink:, ta sa ju ani nemusí učiť
25. okt 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angie je nejaky fajnova, nechce dat dieťa do normalnej skolky... Panicka velka sa robi... to snad chce scenarista nasrat vsetky slovenske mamicky?
25. okt 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
mne teda posledne casti ta Angie fest lezie na nervy. Najprv otrca gambu na mamu, moze byt RADA ze jej ho ma kto varovat a potom sa ofucuje kvoli skolke. Ona co svoje decko ani nevidi, vkuse ho ma u niekoho strcene.
dnesnu cast som nevidela, pozriem az zajtra, bolo dobre?
25. okt 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labelo dudko ma dobre hlasky :grinning: :grinning: :grinning:
26. okt 2011 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nikto neporadi to pyzamo kde zohnat?
26. okt 2011 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,vcera boli Egon a Jakub zlati....ze muzi v ciernom :grinning:
26. okt 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A Ivana je protivná. Prečo chce narozprávať Sáre, že je Kubo psycho? Juj, naštvala ma... Jej vzťah s Michalom nie je taký ako si predstavovala, tak nedopraje ani Jakubovi...hnusaňa :angry:
26. okt 2011 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@claudica presne aj mňa to naštvalo, čo jej to má čo rozprávať :angry:
26. okt 2011 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@claudica presne, mna uz len nastvalo to, ze do toho strka nos...joj,ako takychto ludi neznasam.
26. okt 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka Aj pre mňa je najsexi muž nielen v šoubiznise, ale vôbec a brala by som hoooo :grinning:
26. okt 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ved on ma aj tak stale rad Ivanu.myslim Jakub
26. okt 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok