• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
ano presne tak, Angie a Karol nemaju prachy, tak hladali podnajomnicku, no a Betka je teda nova podnajomnicka a robi finty na Karola......... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Angie pracuje uz len pol dna v bare, Mamba je nova barmanka ..../ inak bola tento rok na superstar :slight_smile: /
Ria nebyva u Milana, ale furt ho otravuje....... Milanko bali upratovacku Vierku :grinning:

Agatina sestra Eva chodi na vyzvedy do baru, chce pomoct Agate..... ale vyzera to tak, ze Milan o Agatu uz nestoji

a teraz Janka zistila, ze Emil chodi do tej autoskoly :angry: :angry:
18. sep 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano.... Ivanka si nejak dobre rozumie s Michalom Bajzom :dizzy_face: :dizzy_face:

nechapem preco je Zuzana Bajzova taka protivna na Michala..........
18. sep 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka ale nieje protivna na ucitela anglictiny......takze tam je asi pes zakopany
asi ju michal riadne vytocil ,ked bol na tej ich hodine ang. :wink:

inak ta mamba(katka)bola aj v tej relacii,co hladali na kupaliskach toho super chlapa...nespominam si uz ako sa to volalo -moderoval to bruno :wink:
18. sep 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak ..... viem ktoru relaciu myslis. tam boli take "cicusky" a vyberali chlapov a potom vitaz sa s nimi kupal v bazene.... nie? :sunglasses:
18. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mr.bombastik
18. sep 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka presne :wink: :slight_smile:
18. sep 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory malo by to tak byt ze vyhral zajazd minuly tyzden to boli natacat v zahranici :wink:
18. sep 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam nic proti mambe...ale preco akurat s nou musel mat nieco pyco??? :angry: :grinning:

kordiak to riadne roztaca s virkou...mohli ist na to aj pomalsie.... :slight_smile:
a to opakovanie so sutazou a dohovaranie janky a emilka ma unavuje....uz som mala haluz, ze som tu cast videla...."emilko som ti jasne povedala, ze podes do 100000sk"....
18. sep 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danu a odkial to vies?
melory, pyco s nou nieco mal?ja som mala taky pocit na superstar ked vypadla,ale tak teda nieco bolo?
18. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, v com hrala este Betka podnajomnicka? tiez v nejakom seriali a hrala tam tiez nejaku mrchu :grinning: neviem si spomenut
18. sep 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis Rodinne pouta... teraz sa to vola Velmi krehke vztahy :slight_smile:
18. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka, jasne... dik :sunglasses:
18. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v teme VKV sme to rozoberali..... mrkni tam :wink:
18. sep 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a mal nieco kordiak s vierkou?,pravdepodobne ano.
18. sep 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leva, ukazali zaber na rozhadzane pradlo, ponozky, nejake flasky a Kordiaka v posteli s listkom, ze ranajky mate v rure :grinning:
18. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmm.... mohli nam ukazat nejaky zaber z postele, nie? aby sme mali jasno, ci boli spolu alebo nie :grinning: :grinning:
a nielen gatky v trube......
18. sep 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved prave,keby ukazali aspon trosku viac,bolo by jasnejsie,takto tazko clovek vie,no ale tie gatky :sweat_smile: tak asi ano,no uvidime dnes.
18. sep 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pyco povedal v relacii na streche, ked bol tam host s adelou....ze s nou mal tolko co ona s tomasom...to bolo jasneee :dizzy_face:

myslim, ze nic spolu nemali /kordiak( len nas natahuju...lebo teraz v ukaze je, ze sa pokusa zajst na tajne miesta.
18. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melory....ale sak kdesi som čítala, či počula...to už fakt neviem...že pyco je ináč orientovaný...nie na dievčatá ,.....

a Bajzová mi už lezie parááádne na nervy....spravili s nej riadnu kozu... :grinning:
18. sep 2008 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka, mne to hovorila sestra, ale bola s nim reportaz a v nej sa vyjadril, ze mu tieto klebety velmi ublizili.
18. sep 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspoň viem :grinning:
18. sep 2008 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to v trube bola podprda a myslim, ze nebola vierkina ale riina
18. sep 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emjee to bude tym tehu - v jednom diely bola podprda od rii a teraz nohavicky od vierky...ako symbol - chcem ta!
18. sep 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si si ista?
18. sep 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 100% :slight_smile: som od panelaka zavysla
18. sep 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chachacha mala som pravdu :grinning:
18. sep 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. minuta epizody ranajky v trube zo dna 12.9
18. sep 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vo vcerajsom diely boli ranajky od vierky v trube a hlavne menu jej nohavicky...pravda vitazi :dizzy_face:
18. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo boli gatky v trube v nejakej dalsej casti?
18. sep 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to je des :grinning:
18. sep 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok