Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lubenka131
16. nov 2011

@happy3
@nikolka4 aj ja som ju našla nedávno ale hlavne že je vytvorená od roku 2008 a ja som síce registrovaná pol ale tiež by teraz som ju našla a taktiež už ju mám v obľúbených 😀

@labelo presne aj ja som si všimla jake mal mini fľaky 😀 a ešte jak sa rozťahoval na tom gauči 😀

eva7780
16. nov 2011

Ivana mi lezie uz na nervy,aj ked neviem ako by som riesila tu situaciu s ucitelkou 😨 ,ale bola by som rada,ze dieta je v poriadku.Ozaj kde dali psa?

majina.b
16. nov 2011

@eva7780 scenaristi už zabudli , že tam bol pes 😀

ešte, k výchove Mišky, Ivana vôbec nenapomenula, pri lučeni žiadny * tupelo * ale ujo Dušan 😝

anelehka
16. nov 2011

ahoj,inak vcera Emil hovoril,ze sa mozu ist osprchovat k tomu-bezdakovi,Jozkovi na Hradsku...tak naco sa on potom umyval u nich,ked ma moznost sa umyt u seba,v soc.byte,tak potom u mna nieje bezdomovec,ked ma soc.byt 😉 a co Matus,to akoze hned ako zbadal Klariku,tak sa do nej buchol?? 😨 no a Mirke ta zalubenost do Karciho vydrzala az trapne malo...inak ma uz tiez serie Ivana,co furt riesi,ked si to otec Misky nezela... ☹

atinka22
16. nov 2011

Presne to isté napadlo aj mňa, prečo sa bol Jožko spršiť u Blichárovcov, keď má v sociálnom byte sprchu? Zasa čosi nedoriešili. 😖 Čo sa týka Ivany, prečo ide tak "cez mrtvoly", keď jej Michal jasne povedal čo a ako. O čo jej ide? Ako povedal môj muž ("pozerá" Panelák od počítača 😵 ) - tá žena by sa pri ňom rukami nenajedla 😀

timinka3
16. nov 2011

preto sa u nich kupal, lebo bezdomovec ju zachranil od toho co ju obtazoval, a on si povedal, ci sa moze u nich okupat

lubikan
16. nov 2011

@labelo to som si aj ja vsimla a pravda,ze ani ja by som to od neho necakala a urcite mal jezkov tam,ked netiekla voda..lebo on sa urcite holi 😀
ja ten serial ani moc uz nekukam..uz je to zamotane,vyplieskala by som angie...a ten novy dr. mi permanentne leze na nerv s tou satkou a o malej miske nehovorim..strasne mi je nesympaticka..zvlast v dobe,ked nenavidela Ivanu 😠 oplznuta,hnusna,rozmaznana...

a ako sa vyriesili tie firemne peniaze,co egon omylom dal synovcovi???

strasne sa mi pacili jankyne komentare,ked umyvala bezdakovi hlavu 😀

jasminet
16. nov 2011

@anelehka pokial viem, tak na hradskej su ubytovne pre bezdomovcov, takze to nie je "socialny byt" ale ubytovna. rovnako tam byvaju cez zimu tie stany pre bezdomovcov ked mrzne...

inak, vcera sa janka s emilom rozpravali o tej sutazi co raz emil bol v tv a ze bol taky nervozny, ze mu usla hlavna vyhra. ale nevyhral predsa on vtedy auto?? ako prvu cenu?

happy3
16. nov 2011

cafte baby,tak aj ja sa pripajam do vasho panelak clubu 😀 😀 😀 (ak dovolite)Nie vzdy sa mi ho podari sledovat,bo v tom case prave uspavam naseho drobca 😉 ,ale obcas stihnem reprizu.

claudica
16. nov 2011

Niečo sa mi marí, ževraj Mórová je tehotná /v reálnom živote/. Tak som zvedavá, ako to zapracujú do paneláka...

happy3
16. nov 2011

mna napr.niekedy dost vytaca ako Dudko stale pali po Ivete,pride mi to od neho take hnusne voci Sonicke 😒

happy3
16. nov 2011

ale kto je tam dost za blbecka je teraz Fifo,uz by mal tu Mariu poslat niekam . . . 😀

lussy23
16. nov 2011

čo je s Harrym? (miškin pes)

lubenka131
16. nov 2011

@claudica a sky je tehotna ked je?

majina.b
16. nov 2011

morova nie je tehotna, ale dieťa by si ešte jedno želela

happy3
16. nov 2011

ta Ivana je taka pomstystiva furia 😠 ,ale uz je s tou zalobou na tu ucitelku dost akoze traaapna 😖

dadka212
16. nov 2011

ja by som tú Ivanu nakopala do .... krava jedna primitívna, ešte sa tam krémuje, to sa robí v kúpelni ! normálne mi dvihla tlak 😝 a s tou učitelkou asi by som ju prepleskla nech sa spamätá, ja mám 2 deti aj tie neviem niekedy ustrážiť...

lenocka23
16. nov 2011

to co bol dnes za zaver...???????? Karci s ex-svokrou....?? 😒 😨 😨

happy3
16. nov 2011

no tak to co malo byt,ja cumiiiim,ee 😅

tinki
16. nov 2011

ale to bol šok...ježííš, ale nám pripravili prekvapko...a práve som dnes rozmýšľala, že čo bude s Karolom, keď mu nič nevychádza..tak toto Angie nepredýcha.. 😀 😀 😀 Normálne som zvedavá na zajtrajšok.. 😲

majina.b
16. nov 2011

@lenocka23
@happy3
@tinki
tam sa už uplne zblaznili 😝

happy3
16. nov 2011

@majina.b uz nevedia asi co s Karolom 😀

happy3
16. nov 2011

a kde ma vlaste ta mala Miska tu jazvu po operacii hlavy??? 🙄

majina.b
16. nov 2011

prave som čitala obsah dopredu, a bozk budu dlho riešiť 😒

tinki
16. nov 2011

ja sa vrátim k Soničke..všimli ste si, vo včerajšej alebo v pondelkovej časti, ako jej tam zničoho nič narástlo bruško? Keď posielala Dudka na vodu, nemala nič. A keď sa vrátil, už bolo vidno.. 😉

happy3
16. nov 2011

@majina.b a sak oni tam vsetko stale riesia dokola a hlavne velmi dlho 😅

jasminet
16. nov 2011

@dadka212 akurat som dnes na to myslela, ze aka je ta ivana trapna. mys nie je jej decko, to ze ho "vychovava" ju neopravnuje nieco riesit. a uz vobec nie ked jej michal x krat zakazal nieco podnikat, nie, ona stale musi rypat... a to kremovanie, presne, ked je doma nech sa aj na chodbe kremuje, ale nie, ze sprchuje v cudzom baraku, sprcha hore na poschodi a ona sa dole dotrepe v uteraku a tam sa maze 😝 😠 😠 😠

a na karola a exsvokru nemam slov, to uz je taka traposina, ze az sa rozum zastavuje.

sonine brucho je srandovne 😀 dnes ho tusim mala este vacsie nez vcera. na buduci tyzden uz bude ako v 6 mesiaci pomaly 😉

lubenka131
16. nov 2011

Tak toto bola sila dnes!mám dosť.karol a svokra to už čo je?začína to tam byť sakra trápne!!!nechutné!

moonlightka
16. nov 2011

Caute koceny...nuz aby nam Sonicka neporodila uz v zajtrajsej casti 😀 😀 😀 😀

moonlightka
16. nov 2011

a ozaj Karol a Angienina mama...to je koniec 😝 😝 😝