• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
@zabka88 ked som rodla bola som na izbe s jednou povobne z BA a chodila na akusi tanecnu skolu, kde chodil aj Kolenik ( maslak) a ucitelka na tej skole im odprisahavala ze kolenik je na muzov. :confused: zije s lubosom kostelnym co hra v profesionaloch Boborovskeho....
ale teda ja som vzdy nazoru, neuverim kym neuvidim :grinning:
http://www.birdz.sk/forum/kolenik-a-kostelny/70444-tema.html napr. tu je o tom diskusia , ale nie je moc vecna.
6. dec 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď kordiak nevedel že je otcom, silvinka mu to nepovedala ??? alebo ???
6. dec 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež netuším, či Kordiak vôbec vedel, že ta malá je jeho alebo nie..ale inak zlaté deculo :grinning: a ma milo prekvapila reakcia našej Angie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dec 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sari24 veru zlaté,mm skonštatoval,že má s Kordiakom takmer rovnaký účes :grinning: :grinning:
6. dec 2011 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eva7780
@sari24
@majina.b myslím že to vedel, raz bola taká časť, čo boli na káve či kde a mu to povedala a potom že od neho nič nechce ani nebude chcieť že nech jej dá pokoj, mala nejaký objav tak neviem či chcela otcovstvo pripisať jemu či ako to bolo.. s tým účesom, totálna podoba :grinning: :grinning: :grinning: zlatulinká bola
7. dec 2011 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,suhlasim,ze to babo malo super uces,stretnut ich dvoch na ulici,tak si poviem,ze jej ake pekne babo s oteckom,myslim,ze naschval tam dali take tmavovlase strapate babo :grinning: a Dudko jaky hnusny,moze byt rad,ze ma Sonicku :frowning2: a ten nechutny Spajza,on by bol schopny pretiahnut Betku v Ivaninom byte,hajzel... :cry: a Sara tusim mamke nepovedala,ze ma Kubo dceru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak aky prisiel vyskereny k Ivane ako leco :sweat_smile: a oni mu hodia hned obe deti,nikdy by som nevarovala na jeho miest Misku,divne :rolling_eyes: a on trulo,ze nemam vam este nakupit? :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nakoniec Patrik,on tusim musi nabuchat kazdu babu s ktorou sa vyspi? :confused:
7. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “požiadala zmazať z osobných dôvodov”
7. dec 2011 o 10:29 • majdzy666
@majdzy666 :grinning:
ja som tiež pozerala, čo to scenáristi vymysleli...veď ak je nejaký problém, čo sa týka celej bytovky, tak napíšem oznam a zvolám domovú schôdzu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anelehka že je trulo ten Jakub? mi ho bolo lúto, niežeby bola Ivana rada že dostala mikuláša ale ešte sa k nemu chová jak k handre.. si svojim spôsobom zalsuži chlapa ako Bajza.. škoda že sa Jakub viac nebenuje Sare :frowning2:
7. dec 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majdzy666 inak veru, stou mitschneiderkou na vrazdu.a uz by sa mohli konecne pohnut dalej s tym nedoplatkom ,vsak to uz skoro dva tyzdne riesia.vsak uz aj splatnost faktury prebehla urcite.ale som teda zvedava,ze zaco to nakoniec bude ten nedoplatok
7. dec 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak aj ten imro,vsak zabit malo-ved ked chces robit akcie,tak nech plati z vlastneho.ved jasne ze z cudzieho sa dobre berie.aj v ukazke na dnes bolo nieco,ze 600€.by som mu to normalne z platu strhavala!!neviem veru kto byx takeho zamestnancaq trpel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 presne mne uz tiez ide na nervy,dala by som mu to pekne zaplatit,panovi majitelovi s tym jeho percentom... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 že šampanske za 400 eur? :confused: a on to cvok vylial do toho punču či čo to varili?
7. dec 2011 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka88 ze nejake bowle-tusim tak sa to pise :grinning:
7. dec 2011 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nicky655 tak to bolo super drahé bowle :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si myslim ze imro to tak trosku uz prehana, chcela by som vidiet takeho zamestnavatela ako bola lucia ze mu prispieva na byvanie, plat mu dava a pri tom je to trubka atd...ja by som mu to tiez dala strhnut z platu... :wink:
7. dec 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eva7780
@zabka88
@sari24 hej to malé je zlaté. :slight_smile: čistý kordiak :grinning:
7. dec 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@majdzy666 toto isté som si aj ja hovorila :rolling_eyes: našťastie mám dom :grinning: :sweat_smile:
7. dec 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aniratak696 tak toto ani ja nechapem načo tam Imra vôbec držia tak nieže je len tutko :grinning: :grinning: :grinning: ale čo si už dovoluje brat prachy bez šefkinho vedomia ved druhy zamestnavatel by ho už davno vyhodil :angry: a Pani Janka mi tiež ide na nervy ja by som ju ani do bytu nepustila a či mam virivku alebo nie to je moja vec ved každy plati za svoju elektriku čo spali :wink:
7. dec 2011 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Panelak Pondelok 19.12(Zamilovany Jakub)Martina pristihne Karola a mamu.Pani Jana chce volat policiu.Jakub sa zamiluje.Dusan je nestastny z toho,ze Sona ostava.Mirka nema kde spat. Utorok-20.12(Sklamany Pato)Mama obhajuje Karola.Pato je sklamany z Miinho rozhodnutia.Maslak posle Viktoriu prec.Karol sa vyhovara na mamu.Mia nema odvahu ohlasit rozchod.
7. dec 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka no to sú mi veci!!! a to do koho sa zamiluje Jakub? :confused: že Dušan je sklamaný, ma vytáča chlap môže byť šťastný že má Soňu..
7. dec 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Martina pristihne Karola a mamu. .........dvojča so žuvačkou ??????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je za trest???
7. dec 2011 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
baby,to akoze Karol zasa s Angiinou mamkou??Fuuuuuuj,to su techtle-mechtle... :sweat_smile: aj ja som zvedava,do koho sa zamiluje ten trulo Jakub :dizzy_face: a ze Dudko nestasny???Minule tu bolo pisane,nieco vtom slova zmysle,ze si uvedomil,ze bez Soni by dlho nevydrzal,ci sa mylim?Moze byt rad,ze ju ma,sak uz nema 30-chren jeden. :grinning:
7. dec 2011 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majina.b heh,nestaci nam jedna oduta huba,treba pridat dalsiu,nech uz to mame kompletne :grinning: :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anelehka no sak ale dudko nam to hra na dve strany.. sice si uvedomil ze bez somni by bol nestastny... ale to bol vtedy v tom ze iveta ho odmieta.... teraz ked iveta priznala farbu ze bud vsetko chce alebo nic.. tak uz premysla asi zeby od soni odisiel on ci? :confused:
7. dec 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy vlastne michal a betka? sledujem kazdu cast, ale uniklo mi kedy nastalo, ze michal si zacal s betkou .. pamatam si ze prisiel za nou do officu a tam jej dal navrh, predchadzalo tomu nieco?
7. dec 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, ale sa ten Imro zas vymotal z trapasu.... :slight_smile: Maslak gentleman... :grinning: :grinning:
7. dec 2011 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to báb o bolo zlaté =) Inak k Miške a Jakubovi.. deti by nemali doplácať a byť ukracované kvoli chybe dospelým... tkaže mne s apáči, že sa Kubo stará aj o ňu.
7. dec 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 podľa mňa je to kúsok nezmysel, keď sa Jakub stará aj o Mišku, teda skôr, že Ivana aj ju podstrčila Jakubovi a Michal ani slovo nepovedal. Sama pochadzam z rozvedenej rodiny a mam malu sestru, s ktorou nemám spoločného otca a nikdy by moja mamina sestru nedala môjmu biologickemu na starosť postrážiť a tobôž nie môj nevlastny :wink: Ten by s tým určite nesúhlasil hoci s mojim ocom nemá žiaden problém :slight_smile:
7. dec 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok