Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

lucka1987
8. dec 2011

a inak .. kedy sa agata konecne ukaze tak riadne v panelaku? zisti ze ju noro podvadza? chuda ta si uz myslela ze nasla lasku svojich snov... a takto to on s nou myslel.... a to najskor ako sa ukazoval ako strasny romantik co ju nepodvadza...

andrea.m
8. dec 2011

@lucka1987 no tam je viac takých nedomyslených detailov. nie len Sarin vek 🙂 chcela by som vedieťkoľko rokov má v skutočnosti herečka ktorá hraje Sarinu mamu.

lucka1987
8. dec 2011

@andrea.m no som kukala na nete ale akosi som ju nemohla najst 😕 ale isto kdesi bude uvedena... skusim dnes kuknut v titulkach ze ako sa vola, ak ju najdem 😀 😀 😀

sari24
8. dec 2011

@lucka1987 ono podľa mňa je Sára môj prípad..v 18-tich začala vysoku a podľa mňa ma maximálne urobený len titul Mgr. a možno teraz počas práce si dorába doktorát a ide si spraviť JUDr. 😉. Ja tiež v 23 dokončím Mgr. a do 25 ešte si spravím doktorát, ale to už budem robiť počas zamestnania 🙂 Aspoň taký je môj plán 😀

Michal je inak chmuľo, vyslovene nemôžem takého chlapa ani cítiť 😅 😖

andrea.m
8. dec 2011

@sari24 držím palce. plán je to úžasný 🙂

sari24
8. dec 2011

@andrea.m ďakujem 🙂

paola881
8. dec 2011

Som zvedavá kedy príde Ivana na MIchalovu neveru....debil...žena 2 deti... 😒 a či náhodou s ním neostane akože aj tehu,ked je Betka v skutočnosti tehoška.... 😅

tehulka21
8. dec 2011

jeeeej nasla som skupinu o panelaaaaku 😵 ja to pozeram kazdy den 🙂)) a tiez cakam na niektore scenky ako žhavá :-P nato kedy dojde Ivanka na Michalovu neveru, nato ci Mia pojde na potrat a hlavne ako sa to vyvynie medzi Dudkom a Sonou 🙂))

tinki
8. dec 2011

Podľa mňa ide panelák dolu vodou.Táto posledná séria bola najhoršia. A veľmi ma to mrzí. Kedysi som čakala, tešila sa na každú časť a teraz toľko chýb, nedomyslených scén. Akokeby na to kašlali alebo už nemali fantáziu. Škoda. 😢 😖

sari24
8. dec 2011

no Sárina mama to pekne prehnala 😝 😠 , dospelej žene bude hovoriť, že s kým bude žiť a kde bude pracovať. Kebyže to bol nejaky feťak, alkoholik alebo agresor..nepoviem nič, ale Jakub?? ... 😕

andrea.m
8. dec 2011

som dnes videla iba tak z lietadla.ako to dopadlo s tým mäsom v mrazáku?

sari24
8. dec 2011

@andrea.m Janka ho porozdávala všetkým 😀

anelehka
9. dec 2011

ahoj panelakacky 😀 my sme vcera s mm tak nadavali,nam uz total lezie na nervy ta iniciativna pani Janka 😝 😝 😝 nechapem,co si ona o sebe mysli?Otvori cudziu pivnicu,mrazak posere a este cudziu zabijacku dava po celom panelaku do uschovy... 😠 ja by som jej dala...a ti dvaja debili,naco to preboha teperili hore,ved to muselo mat 200kilo...a ta mamka Angie,co chce???Fuuuuuuuj,co na tom Karolovi vidi??? 😠 Spajza ma nasiera,humusak,kam pojde s Miskou?K Betke?? 😠

lolitka25
9. dec 2011

Ahojte kocky, ja telku vobec nepozeram - pozeravam iba Panelak.... ale uz ma nebavi ani to - v kazdej casti aspon 1 postelna scena ( ja nie som puritanka ale je to moc...) a dookola to iste - problemy s otehotnenim ( viem ze v dnesnej dobe bezna vec, aj my s mm mame ten problem a tak sa ma tato tema okolo citlivo dotyka), potraty ci prirodzene ci umele, vecne sa stazujuca pani Jana, uz trapny Imro, nudna Angie( tu osobu nemozem vystat a mozno som nepravom vocci nej zaujata 🙂 ) ... Jedine co ma bavi je Egon, Cinege a vrchna.... predtym aj Maslak,ale uz aj to okolo neho ide dolu vodou.... No a Michal s Betkou nemam slov....okrem toho na nej uz velmi vidno aka je krasna tehulka a v serialy este nic... Je tam moc nedomyslenych veci - Petra sedi stale (okrem raz) na recepcii... Ivana sa stazuje ze nestiha 2 uz dost samostatne deti. Sarina mama vyzera mlado, ma divy prizvuk a navyse rozkazuje dospelej dcere ktora skoncila pravnicinu nejako extra mlada... Karol je poriadne trapny a Mirka uz zial tiez je ako gambata rozhoďnôžka Angie... Proste v poslednej serii cele zle - vytratil sa pomaly vsetok vtip, inteligencia a etika.... ( pan Emil uz nerozdava svoje mudrosti, Egon a Cinege maju malo priestoru a v posteli je stale pomaly uz kazdy s kazdym... ) cele zle toto...

atinka22
9. dec 2011

No mňa Michal totálne sklamal. Ale na druhej strane ho chápem, veď tá Ivana je totálna krava - najprv si nedala povedať s tou žalobou na učiteľku a teraz napriek tomu, že s tým Bajza nesúhlasí robí tie svoje "iventy" 😝 Dúfam, že keď sa to s Betkou prevalí, tak si konečne uvedomí, že je blbá karieristka. Keby radšej aj ona aj Michal mysleli na tie deti, mám pocit, že tam na ne všetci totálne kašlú, nikto na nich neberie ohľad. Ešte aj tá Betka - sviňucha, nezáleží jej na tom, že až sa to prevalí, zničí domov Miške, ktorá si po matkinej smrti pomaly začala zvykať na Ivanu aj Terezku. Je to na grc. ☹

adelaida33
9. dec 2011

včera som sa nemohla zdržať smiechu, ked angie kordiakovi povedala, že ona by len tak nešla za biologickým otcom svojho dieťaťa pýtať peniaze, keby ho predtým odmietla, že od neho nič nepotrebuje, že to by sa už neviem čo muselo stať... a kordiak jej na to odvetil: no áno, ale ty si inteligentná, šikovná a samostatná žena. jáááj 😀 😀 😀 "vtipný" chlapec 😀

andrea.m
9. dec 2011

@adelaida33 no možno sa stalo to "neviem čo" 😀 😀 😀 angie:nekomentujem 😝

majina.b
9. dec 2011

@adelaida33 ty si ma predbehla v komentáre 😀 😀 😀 už neperlí len Imro ale aj Kordiak

anelehka
9. dec 2011

no a mne sa este paci Ivana,ze robi pre velkeho operatora,sak ani firmu poriadnu nema,uz len ju by potrebovali 😀

eva7780
9. dec 2011

Bajza si synov mohol zobrat na vianoce k sebe a nie len ich ist pozriet na 1 den ako ma v plane 😲 a navyse s Betkou a Mišku šupnuť k susedovi,vsak nech zoberie aj ju pozrieť bratov,tipujem,že sused(dudko)nebude mať na stráženie náladu

happy3
9. dec 2011

@eva7780 no ja nemyslim,ze by Dudko nemal na strazenie naladu,ale on asi nebude mat cas,ked mu bude Iveta robit utesovatelku 😖

mamartinka
9. dec 2011

Panelak Pondelok 19.12(Zamilovany Jakub)Martina pristihne Karola a mamu.Pani Jana chce volat policiu.Jakub sa zamiluje.Dusan je nestastny z toho,ze Sona ostava.Mirka nema kde spat. Utorok-20.12(Sklamany Pato)Mama obhajuje Karola.Pato je sklamany z Miinho rozhodnutia.Maslak posle Viktoriu prec.Karol sa vyhovara na mamu.Mia nema odvahu ohlasit rozchod. Streda-21.12(Urazena Alica) Pato musi s pravdou von.Nataly navrhne Maslakovi,ze bude jeho oficialna milenka.Iveta riesi situaciu so Sonou.Alica je urazena.Dusan vsetko urovna. Stvrtok-22.12(Stromcek) Mirka je na Karola nahnevana.Udrzbar Cinege len zartoval,ze ho kopla elektrina.Angie osetruje Milana Kordiaka a pomaha mu.O Nataly si pani Janka mysli svoje.Dusan chce stromcek,ale asi to bude problem.

happy3
9. dec 2011

@mamartinka a kto je Nataly?,ja som nejak mimo 😅

mamartinka
9. dec 2011

@happy3 Neviem.Snad nikto novy bude. 😉

dadka212
9. dec 2011

@happy3 Maslák sa s ňou vyspal (vraj podla nej) keď bol raz ožratý, čo mu ju tam Noro a Karol doviedli (vtedy bola Dominika v Londýne)

happy3
9. dec 2011

@mamartinka aha,ja som myslela,ze tam uz bol vcera niekto novy .Vcera som nestihla pozerat.dik 😉

happy3
9. dec 2011

@dadka212 nooo to uz teda viem 😅 ,ja som myslela,ze som vcera nieco dolezite zmeskala,ked som nepozerala 😉