• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
Dúfam, že nedajú- mne sa tá Agáta vôbec k nemu nehodí. K nemu ide presne Ria- taká vychcaná ako on.ô A to s tou Vierkou, ako ju balí, je dobrá haluz- úplne od veci. Tiež sa k sebe nehodia. Dianka MNorová alias Ivanka je perfektná, hrá to úplne presvedčivo.
26. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hra to tak presvedcivo,ze v reale by som ju za to zahrdusila :grinning:
26. sep 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Perfektne hrá protivnú dúfam, že v skutočnosti taká nie je- lebo mi je veľmi sympatická- aj ako osoba, aj ako herečka.Len ten Morký mi k nej nejde- nemôžem si pomôcť. Ale v Paneláku sa k nej Jakub hodí.
26. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diana je fajn,ja ju zbožňujem odkedy dabovala Maggie vo Vtákoch v Tŕní. :grinning: Vierka dosť odveci,to akože sa už vyspali spolu?A vykajú si stále?Fakt ako zo života :unamused:
26. sep 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá scéna s Kordiakom a Vierkou je taká umelá a nadnesená- hovorím úplne od veci. Diana je super. Má krásny hlas, tvár, postavu, je proste úžasná.
26. sep 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vierka je buď strašne prefíkaná, alebo taká hlúpučká a naivná..veď to vidí aj slepý,že Kordiak ju chce iba do postele a ona chodí, akože upratuje,hrá šachy..Keby bola taká čestná a mornálne čistá, tak nelezie stále chlapovi do bytu a nespí s ním na gauči do rána..Tie scény s ňou sú dobre blbé. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. sep 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možno sa z Vierky vykľuje vrahyňa a pomstí všetky tie Kordiakove buchty
26. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: skôr sa o chvíľu vyparí.Alebo ešte príde Karin Haydu akože tá jeho bývalá manželka.Alebo sa dá dokopy zo svojou Heňou,to by bola sranda.
26. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejako menej býva EMIL!!!to je hláška,hrám to niekedy aj na manžela aj keď sa Emil nevolá :wink:
26. sep 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo hráš na manžela depecko? Ako hovorí Janka Emilko? Však to je taká sranda tí dvaja- môj priateľ je proti Paneláku, teda bol, ale týchto dvoch si vždy rád pozrie. On povie, že to sme ako my dvaja po dvadsiatich rokoch- ma podpichuje.
26. sep 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné,keď nájdem nejaký neporiadok,tak nahnevaným hlasom EEEMIIIL!Janka bola najlepšia keď si dala ten kostým tie prsiská,som sa skoro zgúľala z gauča od smiechu. :grinning:
26. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tí dvaja sú super, ako sa stále dohadujú.
26. sep 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko tak tomu ver.. a jak sa tvarila v tom kostyme, tiez som mala dost :grinning: :grinning:
ale nechapem, preco uz tu Riu konecne nepusti k vode alebo jej proste nevysvetli, ako sa veci maju.. sak to neni normalne, je to predsa sympos a moze si vyberat :wink:
26. sep 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tá vierka teda s ním spala, či nie???? :confused:
26. sep 2008 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo zevraj hej, ale ja som si to z toho tiez nevyvodila, kamoska mi hovorila :grinning:
27. sep 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka ja si myslim,ze nie :wink:
a pozerali ste dnes magazin?zase som sa dobre nasmiala :sweat_smile:
28. sep 2008 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, sm mimo obraz, preco nosi Kubo tu prilbu?
29. sep 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mal haváriu a nosí to kvôli poisťovni.Inak mu nič nie je. :grinning:
29. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ci spal kordiak s vierkou alebo nie............ no ja som v jednom diely postrehla ze povedal ze vierka nie je v posteli noc moc :confused: tak som z toho zmatena :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. sep 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic moc .... som chcela napisat :sweat_smile:
29. sep 2008 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aby sa milanko nedal dokpy s Betkou :grinning:
29. sep 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééémine...tá Janka sa dnes predvádzala :grinning: a Ivankina hláška...že vyzerá ja trtko...a trtko s kravatou...nemala chybu .... :grinning:
29. sep 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka ,no teda sa predvadzala...aj mi bolo emila luto :confounded: ale tesila som sa ,ze vyhral :sweat_smile:
alexandra nooo to by bolo zaujimave :wink:
29. sep 2008 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule co je nove v panelaku? som bola na poobednej tak som mimo :unamused:
30. sep 2008 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak Emil je riadne pod papucou. podla mna mu Janka este aj to auto skonfiskuje :slight_smile: a bude mu ho "poziciavat" len obcas. ona je toho schopna.
30. sep 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nevidela teraz.. vzdy zaspim a nestiham dopozeravat aj VKV na nete, aj Panelak :grinning:
tak nakoniec to auto vyhral???

zuzitka aj ja som to postrehla tu hlasku, ze je nanic v posteli.. tak teda spolu spali :slight_smile:
30. sep 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čože bolo včera?už ani poobede neopakujú??A dneska sa asi dostanem z práce skôr..že si pozriem..a v programe som nenašla.. :confounded:
2. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam dojem, ze vierka spala s kordiakom, lebo povedal, ze je v posteli drevo.... :confused:
depecko ja pozeram len na internete joj.sk
2. okt 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
depecko neopakuju? ani neviem.. vzdy to na nete kukam, ked nestiham :grinning:
vcera nic moc tusim.. ten Imro je iny clen teda.. ze pokazene citrony a to boli limetky :grinning:
a tu Emilovu by som zaskrtila, chudacik.. tak mi ho je luto..
Vyhral auto a uz si bol po neho a soferovat musel Imro, nepustila ho za volant..
Bajza navrhol Zuzane, nech sa prestahuju do Prahy, tak to teraz riesia.. a dnes bude pocuvat, ako sa bavi s anglictinarom, tak som zvedava.. Ivankin Jakubko investoval vsetky odlozene peniazky do akcii tej firmy, kde robi a ona sa stretla potom s tym panom Pastierom a chcela naspat predat tie akcie a on jej povedal, ze vacsina produktov su podfuky.. ja som to uuuplne vedela.. a ta stara babka, co jej stale nevyplatili tie peniaze, bola zase u Jakuba a vyplatil jej to z vlastneho vrecka..
hmh este nieco? Karol spal u Milana a vypytoval sa velice Milanko na Agatinu sestru.. by som ho tak facla dilina :grinning: a Karol vybavil oznamenia a dal tam zly datum svadby.. lebo oni maju svadbu v piatok a ze kamosovi sa nepozdavalo, ze ved svadby byvaju v sobotu, tak to zmenili..
2. okt 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Imrovi sibe?? ..... preco stopuje Katku a preco ju furt buzeruje??? ja by som mu pleskla..... :confused:
2. okt 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok