icon

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

avatar
lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

Zhrnutie diskusie
Automatický súhrn diskusie generovaný umelou inteligenciou · 27. jún 2026 · 22695 príspevkov

Stručné zhrnutie

  • Panelák vysiela TV JOJ a celé epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na oficiálnej stránke seriálu http://panelak.joj.sk/.
  • Vysielací čas seriálu bol v diskusii uvedený ako presunutý z približne 21:15 na večerný blok okolo 20:00–20:10, čo viedlo divákov k používaniu archívu, nahrávaniu a reprízam.
  • V diskusii diváci kritizovali častú prezentáciu alkoholu, poukázali na explicitnú scénu znásilnenia postavy Angie a zmieňovali, že podľa príspevkov plánujú 193 častí; sledovanosť odporúčali kontrolovať na www.medialne.sk a medialne.etrend.sk.


Q: Kde si môžem pozrieť vynechané časti Paneláku?
A: Panelák je dostupný v archíve TV JOJ na http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html a na http://panelak.joj.sk/; diskutujúci uvádzali, že pre prehrávanie treba stiahnuť „ten ich prehrávač“ JOJ.

Q: Kedy seriál Panelák vysiela a prečo sa menil čas?
A: V diskusii užívatelia uvádzali presun z pôvodného neskoršieho času okolo 21:15 na čas 20:00–20:10 a spomínali, že niektoré epizódy začali aj o 20:20, čo spôsobilo, že diváci prestali stíhať pri pôvodnom režime.

Q: Kde nájdem údaje o sledovanosti a ratingu Paneláku?
A: Diskutujúci odporúčali sledovať ratingy na www.medialne.sk a konkrétne na medialne.etrend.sk (sekcie s grafmi a tabuľkami sledovanosti), vrátane odkazov na grafy relácie.

Q: Ako obísť problémy so zvukom alebo reklamou pri pozeraní archívu?
A: V diskusii odporúčali v archíve JOJ použiť ikonu na stíšenie reklamy v pravom hornom rohu alebo nahrávať epizódy na video ako alternatívu, ak stream v archíve „buchá“ kvôli reklame.

Q: Koľko epizód Paneláku plánujú?
A: V diskusii sa objavila informácia „plánujú 193 častí“.

Q: Kto hrá Agátu a spomínali v diskusii jej odchod alebo výmenu herečky?
A: Postavu Agáty v diskusii pomenúvali ako hranú Viki Rakovou; v diskusii sa tiež spomínalo, že by Agáta mohla skončiť a že náhradou by mohla byť Karin Hajdu.

Závery z diskusie

Zhoda

  • Panelák je pre mnohých divákov „oddychovkou“ na večerné pozeranie a viacerí diváci chválili postavy Emil a Janka ako najsympatickejšie.
  • Epizódy sú dostupné v archíve TV JOJ a na oficiálnej stránke seriálu, pričom niektorí diváci odporúčajú stiahnuť JOJ prehrávač alebo nahrávať na video.


Sporné názory

  • Niektorí diváci považujú Panelák za zábavnú realistickú sériu / iní ho považujú za primitívny alebo infantilný seriál.
  • Niektorí diváci kritizujú herectvo Agáty (Viki Raková) a vítajú jej údajné odstránenie / iní si na ňu postupne zvykli a nechcú jej odchod.
  • Niektorí považujú presun vysielacieho času na 20:00 za v poriadku, iní upozorňujú, že skôr nasadené násilné alebo explicitné scény (napr. znásilnenie postavy Angie) nie sú vhodné pre detských divákov večer.


Otvorené otázky

  • Bude postava Agáty (Viki Raková) opúšťať seriál trvalo a kto ju nahradí v hlavnej línii?
  • Ako sa vyrieši zápletka s „američanom“ a sestričkou Michaelou v ordinácii Bajzu?
  • Budú Panelák vysielať cez letné prázdniny alebo bude v tom čase prestávka / náhradný program?
  • Ako JOJ a tvorcovia reagujú na kritiku častej prezentácie alkoholu a explicitných scén v skoršom vysielacom čase?


Spomenuté značky a firmy
TV JOJ, panelak.joj.sk, televizia.joj.sk, www.panelak.sk, www.medialne.sk, medialne.etrend.sk, Markíza, TV Prima, Spektrum, Discavery, Let´s dance2, bulvar.atlas.sk, casopismamina.sk

Spomenuté produkty a metódy
archív TV JOJ, JOJ prehrávač („ten ich prehrávač“), nahrávanie na video, stiahnutie prehrávača, sekcia „Epizody“ / „Synopsa“, sledovanosť (rating), 193 častí, scéna znásilnenia (znásilnenie)

Miesta a osoby
Agáta, Viki Raková, Iva Švehlová, Karin Hajdu, Emil, Janka, Kordiak, Karol, Angie, Imro, Jakub Švehla, Bajza, Blicharovci, Michaela, Milos (američan), Henrieta Mičkovicová, Alexandra Bartu, Ester, Nemecko, Amerika

avatar
noki
26. jan 2012

A čovsa týka Mirky Partlovej a jej minulosti,ako to už tu niekto naznačil,vygooglujte si Partlová a Maiga.Mala vtedy sedemnásť.

avatar
lussy23
26. jan 2012

ahoj, vidím že to tu už rozoberáte, aj mňa úpobavilo ,ao Angina vravela, že Konečne presvedčila Milana, aby jej psotrážil syna

Inak dnes by tam mal byť už ten Sebastiánko =)

avatar
jasminet
26. jan 2012

@lussy23 mne sa strasne vzdy paci, ako kazdy chodi oddychovat a "zit" do baru v ktorom pracuje. ani by ma nehlo aby som este pocas volna isla do svojej prace si len tak posediet. a vykecavat s babou s ktorou som v praci 8 hodin denne 😀 to nemaju ti ludia ziadnych kamaratov mimo panelaku??

avatar
mamartinka
26. jan 2012

@lussy23 dnes tam este Sebastian nebude.Dusan z Moncou budu riesit Lauru.Sebastian bude az v Pondelok.Ho Dusan na skusku prinesie.A clenovia Panelaku uz budu nakupovat vybavicku prenho aj postielku.

avatar
mamartinka
26. jan 2012

No mam dost.Denisa sa bude chciet dat prirodzenou cestou oplodnit Icim.A Janke sa donesu chyry ze si Emil dal spravit piercing.Donuti ho vyzliect sa do spodkov.

avatar
daniela1185
26. jan 2012

No chcem vidieť ten decký domov čo takto hádže deti na pár dní do rodiny. Toto neexistuje dnes nedávajú deti len tak aby sa pobavili také ženy ako Sonička. Inak tá rozpráva ako verklík nevšimli ste si že jej niekedy nie je rozumieť??? No som zvedavá čo zas dnes bude v tomto utopistickom seriály.... Hlavne na Betku štetku tá sa ozaj musela ulakomiť na alfa samca Bajzu? Nechápem. Už len čakám s kým sa spustí Janka a Emilko tí dvaja sú ešte ako - tak nepoškvrnený .

avatar
happy3
26. jan 2012

nooo,tak Betka uz zacina tlacit Spajzu do kuta 😠 ,to by som od nej necakala 😕

avatar
sari24
26. jan 2012

ja sa smejem z toho akého fešaka robia z Paťa 😀 mohli aspoň nejakého krajšieho tam dosadiť, aby sa dalo o ňom povedať, že je to fakt cassanova 😝 ..síce na druhej strane musím uznať, že ako herec je dobrý na to, že je taký mladý 🙂

avatar
kitty88
27. jan 2012

@sari24 mas pravdu, aj mne je to smiesne, v realnom zivote by si taky dilinko ani nevrzol 😀 😀 😀

avatar
lenka3007
27. jan 2012

@sari24 dobre hovoris... mozno nie je dostatok mladych hercov na slovensku... ale ako herec je ozaj dobry, videla som jeden slovensky film, kde hral hlavnu rolu, z druhej svetovej vojny a on bol žid a pridal sa k partizanom, neviem ako sa to volalo, ale fakt dobre hral a zaujalo ma to ( a to je co povedat o novych slovenskych filmoch, niektore su ozaj nepozeratelne) 😉

avatar
anelehka
27. jan 2012

ahoj,ten Dudko je dobry,on ide do domova,asi ma charizmu a hned mu daju dieta,teraz ake babenko doniesol,nosi jej ich ako macky,sak sa mozno nejake zapaci 😖

avatar
vendulka80
27. jan 2012

No presne tak, ja neviem ci tvorcovia ziju v nejakom imaginarnom svete ale tento serial bude zachvilu vacsie scifi ako Avatar. 😠 Mna to uz rozculuje ako trapia tie deti, znesiem vsetko ale ked vidim, ze ich vlacia ako macence a Sonicka si bude este vyberat, ze ktore chce, pripadne nechce. Ved je to strelene. A preboha nech s tou Silvinkpu nieco spravia, ved vyzera hrozne. Hlavne, ze zdedila obrovske prachy a vyzera ako asocial, da si elegantny kabat a zabije to kabelou po kolena, prevesenou cez hrud ako postarka. A vlasy ako zo socialistickeho kadernictva po vodovej trvalej. Ach jaj. 😖

avatar
janka.janegova
27. jan 2012

ahojte, aj mi fičíme na paneláku a najma náš 2 ročný syn, ked ide zvučka z paneláka tak malý letí pred telku berie deku a vykrikuje PATO PATO!!!
Super na spestrenie každého večera, pre mna by to mohli dávat každý večer aj 2 hodiny stále stále...

avatar
janka.janegova
27. jan 2012

No a najlepšia je tá ich Laura, to kde splašili také glbaté dieta? By som tej jeho materi ruky dolámala za to, akú ofinu necháva tej malej, ved jej oškulavie!

avatar
sirene
27. jan 2012

Ahojte ženušky, prosím Vás, neviete náhodou z akého filmu bolo to klavírové sólo, keď sa bajza rozprával s betkou? Sused si to totiž stále púšťa, nejako som sa na to namotala a uz by som to rada počula aj inak ako cez stenu...dakujem 🙂

avatar
janka.janegova
27. jan 2012

Neviete dokedy budú Panelák vysielať?
Lebo by som bola nerada keby už skončil...

avatar
lenka3007
27. jan 2012

@sirene

https://www.youtube.com/watch?v=H2-1u8xvk54


toto mysliš? to tam casto hraju...

avatar
lenka3007
27. jan 2012

@sirene ale neviem v ako filme to bolo

avatar
atinka22
27. jan 2012

Tá Betka je strašná. Pozerá len na seba. Vôbec jej nevadí, že malej Miške by sa zrútil celý svet, keby Michal odišiel od Ivany. Zvlášť potom, čo jej povedala mama. To bolo krásne. Aj Mórová to super zahrala. Betka si mala skôr rozmyslieť s kým sa vyspí a hlavne s kým príde do druhého stavu. Koza jedna. Dúfam, že ju Michal kopne do zadku! 😠

avatar
daniela1185
27. jan 2012

Baby mňa neskutočne serie tá sprostá rozmaznaná Sonička. Najprv som ju ľutovala ale po jej výstupoch sa nečudujem Dudovi že vyvádza. Veď ona tam vystupuje ako schizofrenička. Večer vyhubuje Paťovi pred návštevou je maximálne trapná a nepríjemná a ráno sa rehoce jak divá na tom istom. Raz chce decko raz nechce decko ešte sa na to necíti doriti čo je to za matku? Buď chcem alebo nie tá postava je neskutočne nemožná hnusná odporná. Ešte horšia ako Angie. Len nech ju Dudko naďalej podvádza. Tiež nie je normálna po tom čo jej vyviedol je stále s ním. Zrejme je to ženská zavesená chlapovi na krk a nech sa deje čo sa deje vydrží. A tiež raz si sestru vyhadzovala raz za ňou plakala a bolo jej ju lúto. Hotová schíza....

avatar
henrietad
Autor odpoveď zmazal
avatar
henrietad
Autor odpoveď zmazal
avatar
sari24
27. jan 2012

@lenka3007 Zrejme máš na mysli Nedodržaný sľub 🙂 Áno, to bol veľmi dobrý film, videla som ho a hral ešte v Lóve takú vedľajšiu úlohu a tam som si tiež pomyslela, že je celkom talentovaný a šikovný 🙂

@sirene @lenka3007 Presne táto hudba tam bola, od Yanna Tiersena 🙂 ..je to z filmu Amélia z Montmartru a zrovna presne túto melódiu mám ako budík, take príjemne prebudenie na ráno a zrovna ak musím ísť do školy 😀

@atinka22 Súhlas 😉 Sa čudujem ako sa môže ťahať so zadaným chlapom a vôbec sa čudujem, čo na ňom vidí ak vie aký je 😀 A ak už sa "zadarilo" dieťa a Michal by stále bol na vážkach, že čo spraviť by som ustúpila a o dieťa sa starala sama a nie tlačila naňho už len kvôli malej Miške.
Inak ma "šťastie" na dosť takých chmuľov ak to mám tak nazvať - najprv Miloš potom Michal 😅

avatar
lenka3007
27. jan 2012

@henrietad
@sari24 ano, ano Nesplneny slub... celkom pekny film

avatar
henrietad
Autor odpoveď zmazal
avatar
sari24
27. jan 2012

@henrietad ahoj 😀 áno áno až teraz som si všimla, lebo keď som písala príspevok, tak ešte tu nebol 😀