Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

trdielko149
1. feb 2012

@lubenka131 panelak este opakuju pobede okolo 13 na joj plus ja ked nepozeram vecer a ani rano tak pobede si pozriem kym som doma s malou mozem 🙂

trdielko149
1. feb 2012

este ma napadlo ten malinky bol dobre obleceny neviem co sa vam nevidelo moja mala chodila vonka bodycko overal tenky overal hruby a fusak este zakryta dekou a tym od kocika ved to staci zase decko netreba prehrievat treba otuzovat teraz ma 2 roky a sprchuje sa v studensej vode nie v teplej ona teplu vodu neznasa lebo ked sme chodili na plavanie babatiek tiez tam bola taka voda ze mne bolo chladno a ona nic a to mala pol roka 😝 😀
a Karol bol bohovsky vcera sa mi lubil aj ked pomaly na neho mam obcas nervy za tu jeho "tupost" ..pani Janke by som grgáň vykrutila !!! ja tiez byvam v panelaku a keby ide mvonka alebo dnu to je fuk a vidim decko v kociku pred vytahom na chodbe tak tam pockam kym si poň niekto nepride alebo zaklopem na dvere prveho bytu na prizemi lebo teta vsetko vie co tam byva 😀 .... ale malej Miši by som taku pritankovala za to jej vcerajsie spravanie! ja nechcem aby mal tupelo gargamela a co ona s tym ma?co ona je jeho decko?

sari24
1. feb 2012

Neviem, možno sa mi len zdalo, že je nejak na ľahko oblečený 😅 Ja by som mu možno ešte dačo dala navrh, to som asi zvyknutá podľa svojej maminy, lebo mám malú sestru, ktorá keď bola bábätko, tak vždy vonku v zime dostavala pančušky...a možno naozaj ak je ešte v overáli a prikrytý, tak to stačí 😉

@trdielko149 to je podľa mňa tá typická detská žiarlivosť, aj keď to síce nie je jej brat, ale nebola stredobodom pozornosti ona, ale malý...presne to mi robil môj brat, keď sme bolí malí..tlkol ma jak hrušku a bol zlý 😅 😀

lenka3007
1. feb 2012

baby, ale to nerieste, ved ktovie ako dlho natacali tu scenu a zas by asi nebolo ani dobre, aby tam to babo bolo take naobliekane, akoby isli naozaj von. Urcite maju v tom studiu teplucko.

jasminet
1. feb 2012

@sari24 ja by som mu dala maximalne tak fusak do kocika, ale zas v tej chodbe kde si zahral mu stacilo aj to co mal na sebe 😀

mamartinka
1. feb 2012

Bajza bude na Valentina ziadat Ivanu o ruku.

lussy23
1. feb 2012

@lucka1987 @erni to bolo v obsahu na 14. február. A na 16 február je okrem iného aj to, že Michal sa chce postarať o Betkino dieťa.

lucka1987
1. feb 2012

inak ja som spoznala ten overalik co ma maly sebastianko na sebe .. heh aj my mame taky z KIK 😀

sari24
1. feb 2012

no tak Angie je pekna ťava 😝 ..to už človek stráca naozaj slová

egyptanka
1. feb 2012

ja sa hlasim a beriem hned tu plavbu ... bude to pre mna obrovska zataz, ale ja sa obetujem 😀

lenka3007
1. feb 2012

jeziiiiiis, ta Sona je jaka drblina...to by sa takto "starala" aj o to dieťa, o ktore prisla? Uplne na toho maleho kasle 😠 😠 😠

lydia22
1. feb 2012

Dobry bol teraz Jakub 🙂pekne to povedal Ivane.

katy2
1. feb 2012

Ja z tej Soni nemozem 😠 Normalne sa mi zhnusila... Ako moze mat taky postoj? Je to pre mna nepochopitelne a neprijatelne.... A mimochodom, ked nebolo dieta, stale sedela doma a zrazu pracuje? Viem, ze chodila obcas do skoly davat prednasky, ci co... Ale nie tak casto.... Lezie mi to na nervy..... 😠 😠 😠 😠

dajna11
1. feb 2012

ja tu angie zabijem,keby mne ponukli plavbu na výletnej lodi letím ani sa neobzriem...ako čo tá nadutá stále chce?to ktorý chlap by takú kozu zniesol pri sebe?

lussy23
1. feb 2012

Prosím? Dobre som počula z Milanových úst slovo Benátky? Tak keby mne niekto navrhol takú plavbu okrem iného aj s výletom do BENÁTOK, okamžite idem a je mi jedno, či mi bude alebo nebude zle. Pre splnenia sna sa musí predsa aj obetovať 😲

lenka3007
2. feb 2012

Baby, normalne sa obavam, ze to skonci tak, ze Zuzka ma doma dieťa a že toho malinkoveho Dudko vrati do domova, lebo Sona na neho dlabe ☹ No a k Angie sa vyjadrovat nebudem, to je fuchtla...

daniela1185
2. feb 2012

Stále mi nie je jasné odial tí ľudia berú prachy na dovolenky, napr.Milanko, Bajza lyžovačka. Neexistuje že sa tam toľko zarába veď okrem Mišky má ešte troch chalanov na ktorých prispieva. Alebo nech mi dajú tvorcovia tohto sitkomu recpet ako sa zarába. Dôchodcovia si tam žijú nad pomery . Ja tiež chcem .....

maruschka
2. feb 2012

@daniela1185 ako sme si všimli..V celom paneláku sa žije nad pomery..Nie je problém s ničím-3x denne v bare, dovolenky, drahé veci. Napríklad mi je čudné, že Dudko stále sedí doma, Soňa odchádza iba občas a peniaze tam nechýbajú.. 😕 😀 Tak isto u pána Emila - darčeky, kamera do vchodu, atď..
Rada si Panelák pozriem, ale treba ho brať naozaj s obrovskou rezervou, inak by sme museli analyzovať každý diel a zbytočne je potom človek rozčarovaný z toho pomeru príjem / výdavky / realita.. 😀 😀 😀 😀

mamartinka
2. feb 2012
mariana0915
2. feb 2012

@daniela1185 no ved to že nič nerobia prachy maju neurekjom ☹ čo tu na vychode človek makla a zije tak aby prežiol od vyplaty do druhej 😠 😠 😠
akj ja by som chela na meniny udicu alebo aj niečo drahšie ved to su len meniny u nas sa dava iba čokolada nič viac 😔 😔 😔 a tak draha udica ☹

eva7780
2. feb 2012

mne sa tak nepaci ako toho maleho furt volaju gargamel 😠 a ta Sona-skoda slov,aj ked ten sposob ako k nim prisiel Sebastian je trochu zvlastny-o niecom takom by sa sa s mm urcite dopredu rozpravali a riesili to spolu,
Zuzku aj Zlatka by mohli poslať odkial prišli 😝 hlavne Zlatka a nech zoberie zo sebou aj Mirku a gambanu

lussy23
2. feb 2012

čo sa týka Zuzky a jej tajomstva, včera večer ma napadlo, že by mohla mať dieťa, ktoré je doobedia v škôle. Možno tá o ktorej hovorí, že je mladšia sestra je jej dieťa, alebo ju má v opatere.

jja
2. feb 2012

baby, musim sa Angie zastat..🙂 .chapem ju..ja by som nesla na lod...mam panicky strach...fakt...

mona333
2. feb 2012

@mamartinka nahodou obsah na dalsi tyzden nemas? ja si to rada citam 🙂

mamartinka
2. feb 2012

@mona333 nech sa paci Pondelok 06.02(Svadobne Oznamenie)U Kordiaka zvoní uplakaná Ria. Prichádza bez dcérky, no s monoklom pod okom. Alica odhalí Egonovu pravú tvár a dozvie sa pravdu o jeho citoch k nej. Páni profesori Blichár a Bartelt chcú rybačkou na zamrznutom jazierku zamaskovať svoje skutočné diabolské zámery. Milan a Angie riešia svadobné oznámenie. Ako dopadli Ivana, Michal a deti na víkendovej lyžovačke? V domácnosti Jančovcov aj na klinike vládne žiarlivosť. Utorok 07.02(Dalsie Dieta) Ria dostala od svojho milého pravú „írsku pusu“. Akoby to nestačilo, potom jej ten blázon ukradol malú Lauru a utiekol s ňou bohviekam... Rozzúrená Viktória a žiada od Masláka vysvetlenie, prečo ju vodí za nos. Zničený Imro prichádza do baru so šokujúcou správou. Jeho Angelička chce ďalšie dieťa! Malá Miška sa buchla do fešáka Marcela. Mirka sa snaží zapôsobiť na Zlatka svojimi ženskými zbraňami. Dušan je so silami na dne. Starostlivosť o malého Sebastiána berie naozaj vážne, ale práca s plienkami mu akosi nejde. Streda 08.02(Inkriminujuce Fotky) Pani Janke sa donesú chýry, že Emil si nechal spraviť piercing, a tak ho prinúti vyzliecť sa do spodkov. Niekto odfotil profesorov Blichára a Bartelta na ich ilegálnej rybačke a teraz to rieši polícia. Denisa sa chce dať oplodniť Ičim prirodzenou cestou. Milan s Maslákom riešia problém menom Ria. Ria sa do svojho bytu vrátiť nemôže. Jej naničhodný bývalý sa vrátil, no bez dcéry Laury. Stvrtok 09.02(Fotky pre Iciho) Kto lepí papierové srdiečka na Maslákove dvere? Milan sa chystá na bojovú výpravu do bytu Rie podusiť jej chlapa, aby vyklopil, kam ukryl jeho dcéru. Dušan je v strese a nestíha projektovať plány pre Egona. Prečo Danica nechce ísť na ples s doktorom Matúšom? Denisa prináša do baru erotické fotky, ktoré nafotila pre Ičiho. U Blichárovcov je oheň na streche. Pani Janka našla v Emilových veciach erotickú fotku Denisy!

daniela1185
2. feb 2012

@mariana0915
vieš čo ja pracujem manžel tiež ale ti poviem keď si všetko poplatíme nemôžme vyskakovať. Zato by som chcela vedieť ako to robia. Mohol by Kraus hodiť niečo do placu budeme mu moc povďační.............

liz_lemon
2. feb 2012

@daniela1185 ale ved Bajza je lekar v sukromnom centre, takze urcite malo nezaraba, Milanko v minulosti pral spinave prachy, takze zrejme sa stale venuje nejakej podobnej cinnosti
podla mna v Panelaku nie je nikto bezny clovek, co neustale premysla ako usetrit
co sa tyka dochodcov, tak v minulosti tam bolo nieco take, ze im syn z Australie posiela peniaze

mamartinka
2. feb 2012

Pondelok 13.02(Maslákova Milenka)Viktória sa dozvedela o Maslákovej milenke a veľmi ťažko to znáša. Tehotná Betka už neznesie, že sa jej Michal vyhýba a prepadne hystérii. Milan zistil, kde je malá Laura a parádne sa pomstí sa Riinmu fešákovi. Nebude to však zadarmo. Pán Emil márne vysvetľuje svojej manželke incident s erotickou fotografiou. Utorok 14.02(Valentín)Spomedzi všetkých obyvateľov paneláka si Michal pripravil to najšokujúcejšie valentínske prekvapenie - požiadal Ivanu o ruku! Betkou lomcuje žiarlivosť a hystéria, a tak sa radšej balí na materskú.Sociálna pracovníčka prichádza na kontrolu k Jančovcom očividne nevhod. Kto zachráni Emilove problémy s dôsledkami nelegálnej rybačky? A čo to pani Janku bude stáť? Streda 15.02(Zásnuby) Ivana je z Michalovho návrhu, mierne povedané, hotová. Navrhne mu, aby si spravili spoločné dieťa. Pani Janka pri umývaní schodov vyspovedá Nataly, ktorá jej ponúkne pomocnú ruku. Maslák a malá Miška majú v bare valentínske rande a pripíjajú si mojitom bez alkoholu. Egon zisťuje, že Dušan na ich projekte nepohol ani prstom. Stvrtok 16.02(Starosti s deťmi) Ivana chce ďalšie dieťa! Tentoraz je to Michal, kto ostane civieť s otvorenými ústami, akoby tých detí už nebolo dosť.Snaživá pani Jana spôsobí kalamitu na chodbách v celom dome. Použiť šampón namiesto čistidla na dlážku asi nebol najlepší nápad. Z lepkavej podlahy je nešťastná, ale umývať ju viackrát už nechce. Denisa mešká do práce. Predošlý večer sa v Sološnici opila s Ičim a asi sa zabuchla do jeho ženy. Michal sa chce postarať o Betkino dieťa. Betka súhlasí, ale len pod podmienkou, že Ivane povie pravdu.

mamartinka
2. feb 2012

@liz_lemon Veru.Uz ani Pani Janka si na Janicka,Ajmi ci ako sa to pise a Jessicu na Vianoce nespomenula.Uz si ani nevolaju.Uz akosi aj Liska sa vytratil,Mia a Fabry uz tam zas nieje.Uz ani Silvinka akosi.