Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

daniela1185
7. feb 2012

No tak na margo paneláku tak dr. Bajza a Ivanka psychologička zrejme pozabudli na to že ich dcéra Miška má prázdniny pretože ako viem minulý týždeň boli polročné prázdniny. Hlavne že tam vo štvrtok hysterčili že Mišku nevypýtali od učiteľky. Ďalej Sonička - schyzofrenička to je už čo za lúzu. Raz to decko nechce ani na ruky zobrať a potom vynadá že sa jej oneho niekto stará??? To už čo je za kravu? Ja teda tú postavu nechápem ale tie výkyvy nálady nám hovoria o niečom. Asi by mala čo najskôr najvštíviť psychiatra. A na postave Špajzu Bajzu vidím nejakú paralelu s Kolárom. Tiež má detí ako smetí zrejme je to nejak urobené aby nám ho pripomínal. Tak ako Maslák . Tiež existuje nejaký Maslák s týmto menom mafian na Slovensku. NO a Betka čo sa hrá na urazenú veď chcela decko nie? A vedela do čoho ide ..... ozaj jej super kanec nič nesluboval. A pani Janka by už od každého normálneho chlapa schytala taký kopanec do zadku za to ako sa chová k mužovi. Ale tam nie tam chodia dokonca dvaja tajtrlíci okolo nej ako okolo nejakej královnej.

henrietad
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela1185
7. feb 2012

no dobre tak čo vo štvrtok hysterčili že dieťa nevypýtali zo školy??? To viem že v pondelok sa išlo do školy ....

bianka1
7. feb 2012

baby ale panelák nie je reality šou je to serial kde je všetko možné 😉

lubenka131
7. feb 2012

@daniela1185 no s tým Kolarom si zabila 😀😀😀

@mamartinka presne toto napadlo mňa s tou kreditkou 😲 ja som sa úplne smiala na tom dudkovom "nech sa páči " 😀

mamartinka
7. feb 2012
lubenka131
7. feb 2012

Mne tam tá soňa začína takisto strašne lezie na nervy bože mne keby to povedala takým štýlom akým išla na zuzku tak bych ju tam dobila kravu 😀😀😀 ona neni normálna určite! Mala Miška bola strašne zlatá pripomína mi moku tiež má 6r a tiež má také reči 😉 milá..
A to ked už dajú dokopy alicu s egonom to už fakt poseru..a najviac som sa rehotala ale ked mala nataly haryho na rukách a debil karol že "sadni" no nemohla som 😅 😅 😅

daniela1185
7. feb 2012

A ešte ten Bajza mi pripadá ako na golfovom ihrisku čo jamka to zásah....

mamartinka
7. feb 2012

Este sa mi Dudko pacil ako Sonicke.Pocuvaj kvetinkova 😀 😀 A Egon v blond paruke u Alici 😀

lubenka131
7. feb 2012

@daniela1185
@mamartinka suhlasiiiim 😀

gabca77
7. feb 2012

@daniela1185 hystercili, lebo isli vo stvrtok rano, cize Misku nevypytali na stvrtok 😀

cabby88
7. feb 2012

že --emilko,budeš si musieť sadnúť... 😀 😀 😀

lussy23
7. feb 2012

@daniela1185 presne , aj mňa napadol Kolár v súvislosti s Bajzom. Inak môj bývalý spolužiak sa volal Maslák, ale mafián to nebol, teda pokiaľ viem 😀 ahojte. No včera sa mi malá Miška tiež páčila, dobre to zahrala. Bude z nej vynikajúca herečka, keď vyrastie. A vtedy keď plakala za Terezkou, ja som len žasla. Egon s dlhými blond vlasmi bol super, pripomenul mi spevákov z 80rokov🙂

Inak spolužiačka má nejakého kamoša, ktorý sa volá, že Jakub Švehla 😀
Ozaj, nehrá náhodou Maslák v novej(konečne) reklame na T-Mobile?

lubenka131
8. feb 2012

@lussy23 ahoj hrá tam a mne sa tá reklama strašne lubi 😉

mamartinka
8. feb 2012

Pichlova,Betka,Skamlova tehotensky buum Video kto chce kuk.http://topstar.noviny.sk/celebrity/08-02-2012/tehotensky-boom-stankova-32-sa-citi-ako-slonica.html

mamartinka
8. feb 2012
mamartinka
8. feb 2012

Toto vyzera dobra cast 21.02 Chlapi majú vážne problémy s láskou. Do Masláka sa nešťastne zamilovala jeho vlastná milenka Nataly, k Cinegemu sa nasťahovala jeho dcéra Inči, lebo ju frajer vyhodil z bytu. Mia čaká Paťovo dieťa a nechce ísť na zákrok. Egon s Alicou pred všetkými zatajujú svoj ľúbostný vzťah a Milan s Angie sa nevedia dopočítať svadobných hostí...

sari24
8. feb 2012

@mamartinka Takže Mia sa vracia na scénu? 😕 Ja som si myslela, že ten zákrok podstúpila. A o Nataly mi to bolo viac menej jasné 😝 ...to bude zaujímavá časť 😝

lucka1987
8. feb 2012

@lussy23 ahoj kukma ze si z PU , ja som tam chodila do skoly.. inak maslak sa vola aj jeden kamarat od nas, ma cez 30 rokov a prave ho pustili z basy 😀 😀

lucka1987
8. feb 2012

@daniela1185 dani. ten " mafian " je od nas.. prave ho pustili zo zadrziavacky.. ale mafioanom ho nazyvaju len v telke... aj ked daleko od pravdy nie su 😕 teda asi.. do kseftov mu ja nevidim..

mamartinka
8. feb 2012

@sari24 No tak to vyzera.Ona zakrok vtedy podstupila to uz bude 2 krat s Patom tehotna a tentokrat si to bude chciet nechat 😉 Precitaj si prispevok odomna dnes 14.08 Tusim tam sa to pise o Mii.

labelo
8. feb 2012

vcera najlepsie dudkove hlasky pri prebalovani "a hned zajtra Gargamel začneme s nacvikom na nočník" , "tak nič počkame si na mamičku a zatial si prevetráš kovboja" 😀
inak pekna scena ked tam Dudko spal so Sebastinkom a trio Dudko,Patko a Sebastian tiež super 🙂 ,ale vedie Sebastian krasne bábo

mamartinka
8. feb 2012

@labelo veru pravdu mas s tym kovbojom 😀 A Sebastianko krasne babetko.

mamartinka
8. feb 2012
lussy23
8. feb 2012

@lucka1987 to je náhoda 😀 a Na akú školu?
Inak Sebastianko je krásny=) A Dušan nemal chybu.

lucka1987
8. feb 2012

@lussy23 na hotelovku.. obchodny pracovnik som bola

labelo
8. feb 2012

baby hodte link na tu reklamu s Maslakom?