Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

radkatalajkova
6. jún 2012

@mamartinka hej? a v ktorej časti? či dnes tam bude prvý krát? lebo zasa budem dnes večer pozerať, si nemôžem nechať ujsť, keď je mm na nočnej 🙂 som zvedavá, čo sa tam zasa nové dozviem

mamartinka
6. jún 2012

@radkatalajkova Myslis Betku?Vcera tam prisla z malou sa ukazat na kliniku.Tak ku koncu to uz bolo.

radkatalajkova
6. jún 2012

@mamartinka Hej, myslela som Betku 🙂 No koniec som nevidela, vlastne skoro nič som nevidela, len asi 3 min pri začiatku a ani to si už nepamätám 😒 No ale myslela som si, že tam už bude viac hrať, tak ako predtým. A vlastne ak prosím ťa vieš, bude zasa ona robiť manažérku?

mamartinka
6. jún 2012

@radkatalajkova To ti neviem povedat ci sa tam este vrati.Ale predpokladam ze bude chvilku na materskej.

radkatalajkova
6. jún 2012

@mamartinka No no nepozerám to ☹ pozerala som MzN ale idem si to pretočiť

majina.b
6. jún 2012

To Betka rovno s pôrodnice na kliniku??? nejako to nezvládli, alebo Beta sa sa nečakane vrátila do práce /joj/

zuzkat1
7. jún 2012

@majina.b nechapem preco nemohla, ved vcera bol utorok a rodila minuly tyzden... ved uz bola doma z porodnice tak preco nemohla ist pozriet kolegov?

alenka600
7. jún 2012

Baby, preco Egon ponukol ten podkrovny byt Maslakovi? Nevidela som vsetko v poslednej dobe. To sa tam Jakub uz nechce stahovat? Ci ako to je?
(A inac ta Lubka je fakt otrasna, to emocionalne vydieranie.....)

majina.b
7. jún 2012

veĎ porodila vo štvrtok, utorok /5 dní/ už bola na klinike, no chcela by som to vidieť v reale,

mamartinka
7. jún 2012

Dnes bude Mia rodit.Dnesny video diel a obsah http://panelak.joj.sk/panelak-novinky/mia-rodi....

tinika
7. jún 2012

nema betka nahodou ten isty kočik ako klarika?

lenka3007
7. jún 2012

@majina.b mne to tiez napadlo, 5 dni po porode uz na prechadzke, ja som bola prepusteny na 4.den a urcite hned na druhy den som nebehala s malym novorodencom po kolegoch.bola som rada, ze som rada 😉

mamartinka
7. jún 2012

@tinika Ten isty to je.Uz sme to tu spominali.Klarika asi uz Hermionu vozit nebude.

tinika
7. jún 2012

@mamartinka ja nestiham vas čitat tak nevidela som :D a čom klarika nebude? isla do ameriky?

mamartinka
7. jún 2012

Klarika tam je aj bude ale asi z Hermionou tam uz chodit nebude ked ma kocik Betka.Mozno daju iny Klarike.

mamartinka
7. jún 2012

Baby teraz som pozerala ked sa Kubko nastahoval do bytu Polaka.To tam mali Monca tak zlto pomarancove steny vymalovane?Tak teraz neviem.Ale Kubko ladil s tou pomarancovou stenou.Myslim tricko.

radkatalajkova
7. jún 2012

@mamartinka Ja som tiež na to pozerala, že sa mi to nejako nezdá, ale neni som si istá

mamartinka
7. jún 2012

Tak u toho Polaka to je nanovo vymalovane.Pred tym boli steny take blede akoby do ruzova a sa mi zda ze aj to je prerobene.Kubko kde si ukladal tie veci tam nebola taka akoby chodba a potom az dvere do spalne.Ale kedy by to prerobily?

mamartinka
7. jún 2012

A bolo to tam tak.Takze nic pomenene.

radkatalajkova
8. jún 2012

Jakub sa rozišiel so Silvinkou? No že aké prekvapenie pre mňa 🙂 ale normálne ma to potešilo , cha cha

radkatalajkova
8. jún 2012

@mamartinka A v tomto dieli aj tá Mia porodí? či?

mamartinka
8. jún 2012

@radkatalajkova vcera mala porodit.

tinki
8. jún 2012

veď je to film, to nemusí byť podobné realite...a byt nie je ozajstný, sú to len kulisy, ktoré sa môžu hocikedy meniť...

mamartinka
8. jún 2012

Pondelok 11.06(Zoznámte sa, Samuel Jančo!) U Jančovcov zavládla panika. Mia začala rodiť a chce, aby bol Patrik pri tom. Maslák vyfúkne Milanovi podkrovný byt a Egonovi zloží zálohu. Angie sa dozvedá dve zničujúce správy - podkrovie nebude a jej mama tajne predala dom. Urban stráca o Ivanu záujem, lebo si myslí, že v podkroví bude bývať jej bývalý manžel Jakub. Cinege s dcérou Inči sa celkom dochrámu na bowlingu. Jančovci majú vnuka! Soňa je dojatá, Dudko namäkko a Patrika musia kriesiť, pretože ho počas porodu sklatilo.Rano nestiha dorazit na opravny termin a zasa vyleti.Liska sa v praci opije a vsetkych vybozkava,no vytriezvie v momente,ked zisti,ze otcom jeho vnuka je mlady a nezrely Patrik Janco. Utorok 12.06(Motorka) Za Mončine peniaze si Fedor kúpil krásnu a drahú motorku a k nej parádny výstroj. No nielen Monča je v šoku. Angie s Milanom nemôžu stráviť informácie, že Maslák im vyfúkol podkrovie a mama po smrti otca predala dom. Liška nedokáže predýchať, že otcom jeho vnuka je nezrelý Patrik Jančo. Inči sa bojí že príde o nohu, ktorá jej po úraze na bowlingu napuchla do sloních rozmerov. Jakub objaví Alicin rukopis, kde klebetí o intímnostiach, o ktorých sa nemal nikdy dozviedieť. Maslák ubezpecuje Angie,ze podkrovie kupil len pre jej dobro aby to nemala daleko,keby jej manzelstvo z Milanom nevyslo,a aby nemusela byvat s mamou pod jednou strechou.Pani Janka ma radost z Patovho syna a strikuje mu svetrik.K Jancovcom vsak prichadza rozzureny Liska s tym,ze s Patrikom ma nevybavene ucty. Streda 13.06(Zuzka ci Mia?) Miin otecko Liška chce chrániť česť svojej dcéry a u Jančovcov sa schyľuje k násiliu. Ako prvá mu príde do rany babička Soňa! A vtom sa vo dverách zjavia Zuzka s dcérkou, lebo zase nemajú kde prespať. Paťo má životnú dilemu - Zuzka či Mia?Fedor nielenže zatajil manželke dve tisícky, ale kúpil si krásnu motorku a k nej plný výstroj.Angie chce od Milana domcek.Emil kupil malemu Samkovi supermanovske tricko.Fedor chce z Dusana vymamit peniaze,ktore minul na motorku,aby ich vratil manzelke Monce.Alica prichyti Egona s ocarujucou a vsestranne nadanou sekretarkou Janulkou,prave vo chvili,ked rozcvicuje svoje ohybne telo a venuje sa gymnastike. Stvrtok 14.06(Kam na dovolenku) Pôjdu Emil s Jankou do Austrálie za synom, alebo sa radšej vyberú do Turecka v milej spoločnosti Bartelta a Evičky Bognárovej? Zuzka sa dozvie, že Patrik má syna s Miou. A to práve v najnevhodnejšej chvíli, keď sa neohlásene zjaví aj s dcérkou a vidí, ako Miin otecko Liška mláti Jančovcov v ich vlastnom byte. Alica pristihne Egona s novou očarujúcou sektretárkou Janulkou a žiada od neho dovolenku ako odškodnenie za klamstvo, že je staršia než Nitschneiderka. Pre Zuzku je narodenie Patovho syna Samka pohromou.Patrik tvrdi,ze k Mii sa nechce vratit,ale maly Samko mu prirastol k srdcu a chcel by byt s nim,lenze pri Zuzke to nebude mozne.Zlatkove ksefty idu ako po masle,co sa neda povedat o Fedorovych,a tak Zlatko navrhne Monci,ze jej bude prispievat na najom.Nestastnikovi Fedorovi ukradli motorku a k Jakubovi sa necakane dovali Silvinka aj s kuframi.

mamartinka
8. jún 2012

Pondelok 18.06(Silvia sa vracia) Silvinka sa vracia k Jakubovi a chce to s ním skúsiť ešte raz, lenže netuší, že podkrovie už kúpil Maslák a oni dvaja sa tam sťahovať nebudú. Fedorova nová motorka je fuč a Monča vetrí, že Fedor ju v skutočnosti kúpil a nie iba požičal. Patrik je nešťastný, lebo malý Samko v ňom prebudil veľmi silné otcovské pudy a chcel by s ním byť čo najviac. Pani Jana okamžite zmetie zo stola spoločnú dovolenku s Barteltom a Bognárovou. Motorka sa našla v Čiernom lesa na odťahovom parkovisku, lebo Fedor parkoval na mieste vyhradenom pre invalidov. Nataly prezradí Maslákovi, že Dominika jej robí dusno v práci. Čo zariadi Maslák? Silvia sa posťažuje Dominike, že Jakub jej klame a Dominika si zasa posťažuje na Nataly. Ku Kordiakovcom dokvitne Karol a oznamuje im, že berie Lukyho na dva týždne pod stan do Slovenského raja. Zuzka cíti, že s Patrikom sa niečo deje a vie, že dôvodom je jeho synček. Silvia vyčistí Jakubovi žalúdok za jeho klamstvá. Utorok 19.06(Listy) Zronený Patrik dostane list od Zuzky, ktorá ho načas opustila, aby zmiernila jeho trápenie s láskou k nej a láskou k synovi Samkovi, ktorého má s Miou. Nepríjemný list dostáva aj Maslák. Dominika získala na svoju stranu jedného z jeho najlepších právnikov, aby ju zastupoval pri rozvode. Karol chce s Lukáškom na čundri stanovať pod holým nebom, znova sa pochytí s Milanom a o chvíľu sa chlapci už mlátia a váľajú po zemi. Dušan presviedča Soňu, aby tohtoročnú dovolenku strávili na Cypre. Pani Janka súhlasí so spoločnou dovolenkou s Barteltom a Evičkou, ale má svoje podmienky a Turecko neprichádza do úvahy. Silvinka podozrieva Jakuba, že v paneláku býva len kvôli Ivane. Ivana a Urban mierne pripití bublinkami si dajú prvú veľkú pusu. Streda 20.06(Maslák pritvrdzuje) Maslák sa prudko poháda so svojím najlepším právnikom, ktorého získala na svoju stranu Dominika, aby ju zastupoval pri rozvode. Maslák žiada Milana, aby mu zachránil majetok, tak ako to spravil pre Juriho. Silvia radí Dominike, aby bola opatrná a príliš netlačila na pílu. Nikdy nevie, čoho môže byť Maslák schopný, keď sa naštve. A je to tu - Maslák chytí Domču pod krk a chce z nej vytriasť, od koho dostala kontakt na jeho právnika. Dušan sa pokúsi Patrikovi vysvetliť, čo sa skrýva medzi riadkami listu, ktorý mu nechala Zuzka. Je to definitívny koniec a Paťo sa môže rozlúčiť s peniazmi, ktoré jej požičal na splatenie dlhov – ak vôbec nejaké boli... Janulka konečne prezradí Jakubovi, odkiaľ sa poznajú a zároveň odhalí jeho nelegálne firemné operácie. Stvrtok 21.06 100 diel.(Vyhrazky) Maslák chytí Dominiku pod krk a vyhráža sa jej, že ak pri rozvode neprestane tlačiť na pílu, môže prísť o všetko. Silvia ju varuje, nech mu za žiadnych okolností nepovie, že očakávané dieťa nie je jeho, lebo sa to skončí veľmi zle. Nová manažérka Janulka sa konečne vyfarbí a za „optimalizáciu“ odhalených nelegálnych firemných príjmov si vypýta sumu, z ktorej Egonovi a Jakubovi padne sánka. Na Mončino naliehanie Fedor vykopne dvere do miestnosti, od ktorej stále nemajú kľúč a nájdu tam záhadné vrece. Monča sa bojí, že je v ňom mŕtvola a chce volať políciu. Maslák ohlasuje na leto veľkú akciu a Milanovi núka nový riskantný kšeft. Pani Jana si nevie vybrať z dovolenkovej ponuky hotelov. K Jančovcovm zavíta Mia a ako sa zdá, so Soňou si celkom dobre rozumie. Alica je zo svojej prvej knižky sklamaná. Nepáči sa jej obal ani sprievodný životopis. Ivana sľúbi Miške, že na niekoľko dní pôjdu do Španielska pozrieť Michala.

sofokleska
8. jún 2012

ahojte, včera ste si nevšimli že v jednom zabere je Dušan vystrihany a v druhom zase nie. Zabery hned po sebe 🙂

radkatalajkova
9. jún 2012

@mamartinka cicuš, toto veľmo dobre, že si napísala prehľad, aspoň budem ako tak v obraze 🙂

radkatalajkova
9. jún 2012

@mamartinka moja, idem si ja pozrieť nejaké posledné časti, veď som som sama doma a nemám ani rčo takého na robote, tak sa predsa nebudem nudiť ) musím všetko dobehnúť 🙂