Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
26. sep 2012

@lenka3007 Cez vykend napisem dalsie obsahy. 😉

mamartinka
27. sep 2012
nataliac
27. sep 2012

@weja tak s tou betkou to fakt prehnali, ale dominika otehotnela tusim vo februari, lebo vtedy bola v cine a bude rodit v oktobri, cize to je akurat 9 mesiacov. Len uz by sa konecne mohol maslak dozvediet o tom, ze to nie je jeho dieta...

mamartinka
27. sep 2012

Inak kde teraz Dominika byva?U tych rodicov?A ten Cameron vtedy ostal na Slovensku?Uz ho viac neukazali.

weja
27. sep 2012

@nataliac ahaa, tak tú Dominiku som nejako nezaregistrovala, asi máš pravdu... ale čo taká Iveta???? aj tá nejako extrémne rýchlo porodila.... a nedávno Dudko zahlásil, že prečo chce pracovať 2 týždne po pôrode - z toho hádam už dobrých 5 dní bola u nich, tak neviem, to priletela fakt hneď po pôrode s párdňovým bábom? 😅 a samozrejme už chudá ako lata.... trošku reality by to chcelo....

mamartinka
27. sep 2012

Juj zlatunky Sebastianko-Gargamel http://www.cas.sk/clanok/233151/gargamel-si-na-...

eva7780
27. sep 2012

@mamartinka aky je už velky,az mi je divne,ze ho v ich byte ani nevidno ani nepocut 😅 uz by ho mohli prestat volat gargamel....

missy97231
27. sep 2012

inak sorry - ale riadne strapnuju Oravcov ☹ to co si myslia, ze vsetky nase "mamicky" nosia satky na hlavach ako 100rocne babky? A s tym druzbom - no fakt akoze sa mi to znepacilo... 😒

weja
27. sep 2012

ja tohto Sebastiánka žeriem 😵 😵 fakt je zlatučký, ale moje chúďa, kebyže som jeho matka a vidím, ako pri nakrúcaní plače a bojí sa tých ľudí, ja by som to asi nezniesla... ☹ 😝

eva7780
27. sep 2012

Soňa mi začína liezť na nervy čo sa týka Mie .......

mamartinka
27. sep 2012

Dudko ako napodobnoval Sonicku a ako ju potom chytil pri umyvani okien som kapala 😀 😀

tinika
28. sep 2012

tak som sa dobre zasmiala :D kukam ze michal je debil bo chce sa vratit ku ivane a spi s betkou a to naraz matus hehe

tinika
28. sep 2012

@missy97231 oravcov teraz ale vychodniarov stale sak kuknite na tu soninu segru s muzom ako ich vyobrazili ako uplnych debilov čo nic nevedia robit pritom blava je plna vychodniarov

mamartinka
28. sep 2012
monika15
28. sep 2012

@mamartinka weekend tak dlho sa musi cakaatttttttttt ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
hihihii

nataliac
28. sep 2012

@weja myslim ze iveta povedala dudkovi v novembri/ decembri ze je tehotna a porodila v auguste, taze aj to je cca 9 mesiacov, ale betka povedala michalovi v decembri ze je tehotna a v maji uz rodila, akoze to je prehnane...ale hej akoze iveta taka chuda ako pred otehotnenim a mia detto. Ju uz hned v nemocnici na druhy den ukazali a ani nebolo vidno zeby rodila...ale tak to su typicke panelakovske chyby typu angie je raz kittlerova a raz peknikova...

mamartinka
28. sep 2012

No ja neviem ale vcera mal Dudus 26.Si pametam ako to kdesi povedal a dnes uz su datumovo spravne ze 28 je.A Patko aky slovnik zas ze zdrbal ma Majko ako Liska.To s tym slovnikom prehanaju niekedy az moc ked to aj deti pozeraju.Prosimvas to co cvici akoze Ivana?Naco je to dobre?A Betka a Matus sa vam ako pacia?Kubko bude samotar.

mamartinka
28. sep 2012

@monika15 neviem co myslis ale ak obsah tak zajtra ak sa mi bude chciet tak sem zas hodim.Ak nie tak v nedelu.

monika15
29. sep 2012

@mamartinka nepaci sa mi ze michal neni s betkou :(((( mal sa zlepsit.
tu ivanu bleeee nemam rada heheheh

nataliac
29. sep 2012

@monika15 akoze ja byt na michalovom mieste, hned by som brala betku, jednak s nou ma dieta a jednak je krajsia, rozumnejsia a celkovo sympatickejsia ako ivana...a zase byt na ivaninom mieste, urcite by som brala zdenka, je lepsi ako jakub a michal dokopy 😉

monika15
29. sep 2012

@nataliac TO URCITE !!!!!! =)=)

mamartinka
29. sep 2012

Pondelok 01.10(Angie sa sťahuje) Angie sa sťahuje k mame, bez Milana to sama v byte jednoducho nezvláda. V jej prázdnom byte prenocujú Denisa s Mirkou a Angie ich prichytí ráno v jednej posteli. Prečo doktorka Hoffstädtterová prijala kyticu ruží od pripitého Jakuba s nadšením? Čo chystá? Má niečo za lubom? Ivana sa zverí Julke, že by chcela dať Michalovi druhú šancu. Michal je šokovaný, že Jakubova mamička na starej fotografii z mladosti vyzerá úplne ako doktorka Hoffstädtterová. Zuzka odovzdáva Paťovi kluce od bytu a obalku so zvyskom penazi,ktore mu dlhovala.Vsetci su zaskoceni,a tak jej posledne zbohom da Sona. Utorok 02.10(Zachody) Vďaka omylu všetečnej a snaživej pani Janky skončia dodané prenosné toalety pre stavbárov na nesprávnej adrese - v záhrade Jakubovej firmy. Jakub sa buchol do doktorky Hoffstädtterovej a žiada Michala, aby mu ju pomohol zbaliť. Michal mu márne naznačuje, že to nie je celkom dobrý nápad. Ivana by chcela dať Michalovi ešte jednu šancu, lebo ho stále miluje, len nevie, ako si to vyžehlí u Zdeňka. Dušan si chce za každú cenu osvojiť dcérku, ktorú má so Soninou sestrou Ivetou, aj keby mal chodit po sudoch.Betka zuri,lebo Nataly zamietla vsetky jej zlepsovacie navrhy.K Michalovi dokvitne Egon aj s kuframi v rukach.Odisiel od Alice. Stvrtok 04.10(Trezor) Angie s Maslákom objavia v stene bytu tajný Kordiakov trezor. Ria zisťuje, prečo jej už Milan neposiela peniaze. Nemá z čoho živiť jeho dcéru Lauru, a tak peniaze žiada od Angie. Egon prišiel k Michalovi so zbalenými kuframi a chce sa k nemu nasťahovať. Najskôr tvrdí, že od Alici odišiel, ale pravdou je, že Alica ho vykopla. Matúš sa konečne odhodlá povedať Michalovi, že žije s Betkou. Michal prichádza za Ivanou s vidinou ďalšieho ranného sexu, no ako na potvoru, lešenie je plné zvedavych ludi.Nataly a Betka sa pochytia kvoli zrusenej investicii do noveho pristroja.Vydeseny Karol uteka za Maslakom,ze im niekto vybielil firemny sklad.Chemicka toaleta konecne dorazi k stavbarom v panelaku,no pocas vykladania budka spadne a znici Milanov medak. Piatok 05.10(Kofa Hoffa) Doktorka Hoffstädtterová da kosom Jakubovi,ktory ju pozval na veceru.No potom sa mu drsne dobyva do bytu!Angie vobec netusi,kedy Milan stihol doma nainstalovat trezor.Rada by vedela,co sa v nom skryva,no otvorit ho nevie.Michal a Zdenek,rivali v laske k Ivane,sa v jej byte minaju naozaj len o vlasok.Michal sa tvari,ze vztah medzi Betkou a Matusom mu vobec nevadi.Mirka ma s Denisou prvu spolocnu sichtu potom,co sa nechali uniest v noci u Angie a dali si pusu v posteli.Mirka je stale vyvedena z miery.Monca si najala Imreho a Gejzu,aby zo skladu previezli zvysok vina,ktore tam ostalo z Makana.Kam sa vsak podel jeden karton?Patrik mal vecer u rodicov postrazit syna,ktoreho ma s Miou.Byt je vsak prazdny.Pato vzal dieta k sebe domov,aby rodicom hrdo dokazal,ze ako otec na to ma.

mamartinka
29. sep 2012

Pondelok 08.10(In vino veritas) Záhada zmiznutého vína sa pomaly objasňuje! Kto je zlodej? Monča spočiatku podozrievala robotníkov na lešení a pani Janka sa bojí, aby zlodeji nezačali vykrádať aj byty v paneláku. Všetko je ale inak! Milanov trezor zíva prázdnotou a Maslák rozmýšľa, kam Milan ulial všetky peniaze. Jakuba poriadne zaskočí návšteva doktorky Hoffstädtterovej, no ešte väčšmi ho ohúri jej následné pozvanie. Patrik si vzal malého syna k sebe do garsónky a Soňu chytá panika, či sa dokáže o bábätko postarat sam.Domca prichadza na kliniku vybavit papiere,aby mohla rodit v inej nemocnici,no plany jej prekazia necakane kontrakcie. Utorok 09.10(Porod) Dominika dostane na klinike nečakané kontrakcie a hoci plánovala rodiť inde, už nestihne dôjsť do inej nemocnice. Inči a Renči vymýšľajú svadobný dar pre ocka a Ajku. Mia sa hnevá, že Patrik vzal Samka k sebe do garsónky, lebo mu nedôveruje a o syna sa bojí. Čo sa odohralo u Ivany, že ráno musela polonahého Zdeňka vystrčiť na balkón? Tomu neostane nič iné, len aby sporo odetý pretancoval cez byt Jančovcov a unikol do bezpečia. Dominika je po pôrode a prichádza veľké prekvapenie-Silvia jej predstavuje syna.Na stredoeuropana ma totiz velmi netypicke crty. Stvrtok 11.10(Casopis) Alica chce byť šéfredaktorkou nového Egonovho časopisu. Šťastná Dominika porodila syna Mateja, ale Marcelovi ho chce zatajiť, lebo malý má zjavne aziatske črty. Silvia neverí, že sa jej to podarí ututlať. A ako na potvoru, na kliniku prichádza Maslák na neohlásenú návštevu v pracovnej veci za Liškom... Urban žiada od Ivany vysvetlenie, prečo ho ráno vystrčila polonahého na balkón. Ivana však nie je pripravená vyklopiť pravdu. Paťo sa snaží presvedčiť Miu, aby ostala bývať u nich.Maslak zistuje,ci Angie chce naozaj kupit dom,ktory Kordiak zacal vybavovat.Monca si nasla novy artikel na predaj.Vyzera to tak,ze sa chysta kseftovat so smutocnymi vencami. Piatok 12.10(Svadobny Mixer) Jancovci a Blicharovci kupili rovnaky svadobny dar.Preco Maslak prichadza do bytu Angie so zbranou v ruke?Jakub chce pozvat doktorku Hoffstadtterovu na svadbu Karola a Danice,s jej sokujucou reakciou vsak neratal.Zdenek navrhuje Ivane,aby sli na svadbu ako par.Maslak ponuka Angie,ze kupi dom,ktory si s Milanom planovali,nez zmizol.Angie je z necakanej ponuky v rozpakoch a obava sa,ze nezvladne absolvovat ani svadbu svojich priatelov.Maslak jej preto navrhuje iste riesenie.

lucka1987
30. sep 2012

@mamartinka " Dominika je po pôrode a prichádza veľké prekvapenie-Silvia jej predstavuje syna.Na stredoeuropana ma totiz velmi netypicke crty. toto trosku nechapem.. preco je dominika prekvapena ? ved ona sama na zaciatku hovorila, ze to dieta je toho cinana americkeho nie ? 😕

alenka600
30. sep 2012

@lucka1987 lebo hovorila, ze ten Cameron vobec nevyzera ako Cinan, ze tam uz su pomiesane geny, ze ma aj necinskych predkov atd....

slagy
1. okt 2012

Dominika uz porodila?????