Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

veroninna1
5. nov 2012

nejak som to na zaciatku dnesneho dielu prepocula, bol Milan u Maslaka, ci to sa jednalo o toho noveho uctovnika Milanka?

mamartinka
6. nov 2012

@veroninna1 To sa jednalo o noveho uctovnika Milana.

mamartinka
6. nov 2012
mamartinka
6. nov 2012

@tinika Angie zatial zostava.A Pato z Dudkom boli v kostymoch len obleceny.

veroninna1
6. nov 2012

@mamartinka dakujem 🙂

tinika
7. nov 2012

dajako sa nam rozhreslili v tom panelaku čo?

mamartinka
7. nov 2012

Uz buduci tyzden nova uctovnicka Kristina http://panelak.blogspot.ie/2012/11/kristina-far...

anulienka166
7. nov 2012

ahojte baby.ja zboznujem panelak....pozera ho uz aj moj manzel a brat...;) stale mi hovoria ze som ich nakazila ;)

nicky655
7. nov 2012

@mamartinka ach boooze,preco farkasova??? 😠 😠

zuzkatko
7. nov 2012

@nicky655 mne sa Farkašová páči taká mrška 🙂

mamartinka
7. nov 2012

@nicky655 Tak to neviem.Ale zasa treba obdiv aj pre Kubka.Mozno mu aspon vlasmi bude Ivanku pripominat.

nicky655
7. nov 2012

@zuzkatko ja mam na nu alergiu odkedy moderovala legendy popu

sendy182
7. nov 2012

@mamartinka ju tam fakr nemusím..............jej hlas ma irituje.......kvoli nej a jej parťákovi nemôžem pozerať legendy.......... rené štúr a malachovský ma len občas pobavia...........fiktívne.......... 😝

weja
7. nov 2012

@tinika no rozhrešili sa a neviem, načo je to dobré? 🙄 celkom dobre sa to dalo pozerať doteraz aj bez toho, toto akurát ide na nervy a myslím, že to akurát tak svedčí o upadajúcej úrovni scenáristov.... 😝

a ešte jeden dotaz - prečo tomu Liškovi hovoria Majko, keď je to STANKO????? 😖 to si už nepamätajú, ani aké dávajú postavám mená??? 😝

tinika
7. nov 2012

@weja ja si mena neiktore nepamamtam ani ma to nenapadlo hehe ale napr. mamca ma kolegu mariana a volaju ho maros, kamoska brata lubosa a volaju ho kubo tiez nevidim v tom logiku :D

mandragora22
7. nov 2012

to myslite vazne s tou farkasovou? jezis maria jozef..... ved to je otrasna zenska!!!!!!!!!!!!!!!!!! umela ako sladidlo a neschopna ako cigan bez vzdelania!!!!!!!!!!!!! tak to ma teraz joj-ka fakt dojala....

nataliac
8. nov 2012

@mandragora22 ani ja som sa nepotesila, ked som uvidela, ze ona tu pride a ked este ona bude ta zena, do ktorej sa maslak zamiluje, tak akoze konec, proste hroza 😒

mandragora22
8. nov 2012

@nataliac to fakt? tak to uz je koniec sveta 😀 😀

alenka600
8. nov 2012

@mandragora22 Ja som citala jeden clanok co Frakasova napisala a bolo to tak na urovni 15rocnej polointeligentnej pipendy 🙄

mamartinka
8. nov 2012
zvedavamt
8. nov 2012

Ako každy iny, len zlodej času. Radšej si knižku prečítam, alebo s malou sa zahráme, to mi dá viac ako čokolvek iné. Ale koho to baví a nemá čo iné robiť, nech sa páči.

mamartinka
8. nov 2012

http://panelak.blogspot.ie/2012/11/foto-dna-spo... A Panelak pojde aj na stedry den o 20.00