• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
Dobre to uz zamotavaju.... Akoby bol ten Panelak jedine miesto na byvanie v Blave... Miso Hudak hra zapadnara :slight_smile:
http://topstar.noviny.sk/article/v-panelaku-sa-objavi-nova-postava-spoznavate-ju
20. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a kedy sa Bajza vyspal s Hofou?
http://www.cas.sk/clanok/236636/najvacsi-serialovi-samci-na-mastalira-nema-ani-kolenik.html lebo tu dole je pisané, že bola jeho milenka, či mi dačo uniklo?
20. nov 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 To som ani ja nevedela ale pisali tu baby ze sa vyspal.A myslim ze to bolo tak na druhy raz co tam ona nastupila na kliniku.
20. nov 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka važne? Stále dumám kedy, veď ona bola nepristupná.
20. nov 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby kto moze bit toto ANNA SAKMÁROVÁ.Nikde to neviem najst a bude hrat v Panelaku Anicku.Maslakovu nevlastnu sestru.
20. nov 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 a myslim ze to bolo aj v ambulancii u Bajzu na koze :grinning:
20. nov 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka že ja to prepásla, mohlo to byť dobré :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luna22 ale sa mi zda ze to tam neukazali.Alebo som to ja prehliadla.
20. nov 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka tak mali, lebo takéto scény treba ukázať :grinning: Nie len Masláka a Nataly
20. nov 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka
@luna22 baby bolo to vtedy ked sa jej pokazil ten bežiaci pás a ona ho zavolala aby jej ho opravil a ked sa otočil ona ho zo zadu zdrapla za zadok a povedala mu že dufam že sa nebudete brániť a tam na seba skočili dávali to aj v ukážkach
20. nov 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkatko aha, už viem že ho drapla za zadok :slight_smile:
20. nov 2012 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale rozdali si to na ženských wc-kach :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ja sledujem ale zvyknem farmu nepozeravate?
20. nov 2012 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poradte ako si mam sem dat svoju foto?nejak mi to nejde
20. nov 2012 o 18:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadherna Farmu nepozeram ale tema je tu aj nato ak chces nieco o farme vediet popisat.
20. nov 2012 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby moje nesledujem uz kazdu jednu cast uz chodim po materskej do prace ... v uputavkach som videla Hofu ako vravi Jakubovi vaznym hlasom "musim ti nieco povedat" co sa stalo? :wink: dakujem!
20. nov 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale včera ma neskutočne pobavil Jakub a Michal a najmä tá veta " o šťastie treba bojovať" :grinning: :grinning: :grinning:
a inak, tá Ivana to už akože fakt preháňa - je síce detská psychologička :confused: :confused: :confused: a nevie ako sa má správať????
som zvedavá ako zareaguje na fakt, že Jula je so Zděnkom a Michal má dcéru Betkou
21. nov 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@meloa kde bola tá veta o šťastie treba bojovať? Ja som sa tiež riadne zasmiala :grinning:
21. nov 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meloa na tu epizodu sa nenormalne tesim . :grinning:

Ozaj, a co ten vystrel vcera? Bude to bez nasledkov?
21. nov 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meloa veru, ivana si asi zacina uvedomovat, ze uz nie je ta, ktoru chcu vsetci chlapi...citala som, ze bude nahnevana na julu, pricom nema dovod, kedze ona s urbanom nic nemala, akoze ju neznasam viac a viac :grinning: a paci sa mi, ze hofa jej vie odporovat...akoze fialovu stale nemusim, ale jej postava ma smrnc :wink: a inac co hovorite na navrat nataly k maslakovi? povazovala som ju za rozumnu zenu, ale teraz patri do kategorie zien typu angie...maslak piskne a ona je spat po tom vsetkom ako sa k nej spraval a este aj teraz to posobi tak, ze ju ma uplne na haku, ma ju len aby mal s kym spavat.
21. nov 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby , a dozvie sa vlastne Ivana o Betke a jej dcere teda spolocnej dcere s Michalom? Lebo to je inak dobre KO pre Ivanu, ked dobre hovorim, ze v case , ked Michal nechcel s Ivanou dieta a rozisli sa, vlastne splodil "nahodou" dieta s inou zenou, nie?
21. nov 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meloa v dnesnom dieli to praskne? ze Michal ma dceru s Betkou?
22. nov 2012 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka @trdielko149
baby moje nesledujem uz kazdu jednu cast uz chodim po materskej do prace ... v uputavkach som videla Hofu ako vravi Jakubovi vaznym hlasom "musim ti nieco povedat" co sa stalo? dakujem!
22. nov 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzky1104 Preco myslis ze dnes to praskne ze Mizu ma dceru z Betkou.A co chcela Hoffa Kubkovi povedat to neviem.Utorky a stvrtky nepozeram.
22. nov 2012 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. nov 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka neviem, ja sa pytam, ze kedy o praskne a ci? Dnes v uputavkach hovori Ivama Michalovi, ze Ty si ale hajzel....cico :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ja len hutam...
22. nov 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzky1104 neviem kedy to praskne, ale písala som, že na tú časť sa fakt teším :grinning: ako mne bola Ivana zo začiatku sympaťáčka, ale teraz v poslednej dobe to dosť preháňa či už ku Kubovi, k tomu Zdenkovi, atď....ako keby nad ňu neni. A tá Hofa sa aj mne ráta, ako ju dokáže odpálkovať :grinning:
22. nov 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok