• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
melory...asi práve preto príde o bábo :frowning2: ale radšej nikto o nič nepríde...ani o bábo...ani o vzťah :grinning: bože aká som dnes milá :grinning:
22. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Michal Bajza jak dusi Daria :grinning: :grinning: :grinning: s tym priveskom............
22. okt 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Bajza sa nezda :grinning: .Pomaly sa zacal vyhrazat.Chudak Darius
22. okt 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééémine...taká dáma...pani Janka....a že "boha" :grinning: :grinning: :grinning:
22. okt 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sak ak to pocitam spravne, je tak v 32tt, to uz je zivotaschopne :slight_smile:
22. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked teda bude Angie tak dlho v nemocke...... Karol a Betka aby nevyviedli nejaku klukovinu!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
22. okt 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alexandra...a na to si ako prišla??? :astonished: to si rátala fakt...či ako?
22. okt 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
povedali, ze je v siedmom mesiaci :slight_smile:
darius - dobre to zahral...fakt prichyteny pri cine....:slight_smile:
som zvedava na mamicku...co si zas vymysli, aby nemusela prec od synceka.... :zipper_mouth:
23. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky hej správen je v 7 mesiaci
Myslím, že Bajza sa chce rozviesť, keď hovoril , že ani pri tej puse nič necítil....
Angie bude v nemocke asi až do pôrodu.....no Betka je potvorka
a pani Jana :grinning:
23. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ak to tu este nebolo pisane,dnes som videla panelak na prime :grinning: su na zaciatku.Tak ak by niekto zmeskal a lutoval ze nepozeraval moze zacat :grinning:
23. okt 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bolo uz spomenute :wink:
23. okt 2008 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja to v poslednej dobe sledujem velmi sporadicky, skor len ked vecer prepinam programy a mrknem asi dvadsat sekund...ale aj tak mi to neda... :sweat_smile: Nehovorili nahodou, ze Michal Bajza bude v Cechach ci kde to pracovat na tyzdnovky alebo nieco podobne, teda par dni prec a par dni doma? :confused: Lebo mam pocit, ze kedykolvek prepnem na Panelak, tak je skoro stale doma a riesia si donemoty nejake rodinne problemy (co uz musi vsetkym liezt na nervy, teda aspon ja som taka netrpezliva nervacka) :sweat_smile: - a to sa tusim snazia tvarit, ze dni im tam plynu tak ako nam ostatnym - cize kazda cast je tak cca jeden den, takze aspon par casti by mal byt Michal akoze v tych Cechach...a on tusim v kazdej druhej odchadza, a hned je zas naspat... :confused:
Jaj, a inac, neviem ako vy, ale ja som dost pes na take veci ako cista postelna bielizen a podobne, mam rada tu vonu cerstvo vypranych obliecok a hrozne mi vadi, ked su nejake navlecene prilis dlho. A mam pocit, ze Bajzovci maju od zaciatku Panelaku stale tie iste a nikdy ine...to vobec neperu? :confused: :zipper_mouth: :grinning:
23. okt 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ak maju rodit obe okolo vianoc, vychadza mi to tak :wink:
23. okt 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx možno iné nemajú :grinning:
23. okt 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mecxx...oni to tak rýchlo vyperú...veď bajzová je dokonalosť sama...vždy upratané...vždy navarené...vždy deti naporiadku...vždy dokonale upravená.... :grinning: no my chceš teraz povedať, že by jedny periny nezvládla za deň vyprať, vyžehliť a obliecť???? :grinning: to by som bola veeeeeeeeeeľmo sklamaná :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx, neuveríš, ale akurát nedávno som nad tými ich perinami rozmýšľala :grinning: :grinning:
23. okt 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka to bola moja druhá varianta :wink: inakmy mame rovnakostaré deti teda Emmka je o pár dní staršia :dizzy_face:
23. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som tu Betku obesila.. som zvedava, co bude dnes, ako to dopadne sa neviem dockat :grinning:
24. okt 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa betka rata...potvorka mala.... :slight_smile:
24. okt 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ten Bajza je divný.Na jednej strane už nič necíti pri bozku a nevidí žiadne riešenie na záchranu vzťahu.No na druhej strane dohovára Pánikovi nech dá Zuzane pokoj! :unamused: Miestami mi nepripadá ako zodpovedný pán doktor ale ako taký divný"chlapík".
24. okt 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a ešte čo sa týka Kubkovej mamičky:Už mi je jej niekedy fakt lúto.Ako pekne si jeden čas s Ivankou rozumeli a bez príčiny sa zase Ivanka stala na mamičku xantipou.Ved jej nijako neubližuje ako nejaká protivná svokra... :sweat_smile:
24. okt 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cikyta presne,presne aj bajza....aj ivana....nechapem :confused:
a betka to je teda potvorka riadna...som zvedava co bude dnes :zipper_mouth:
kedy tam pride ta nova prevadzkarka?to som zvedava na ten vietor co tam narobi... :sweat_smile:
24. okt 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale ta angie,ci ako sa pise :sweat_smile: si mohla vsimnut ako ta Betka chodi uz od zaciatku oblecena,zupan ani nepotrebuje,ved ho ma stale rozgajdany,rozviazany,inak ma vytaca to jej,idem cikat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Imro je strasny trulo,no nasmejem sa na nom :grinning:
24. okt 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Betka zvádza fuňavca, či čo? :astonished:

Babyy, ale dnes som počual prirovnenie za sto bodov... Kupoivala so mdeťom pelendreky a vedľa nás stál manželský pár v stredných rokoch a pán jedol bagetu a strašne funel a manželka mu hovorí, František, prosím ťa ovládaj sa, žereš ako Karol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je ozaj za 100vku :grinning:
24. okt 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, ale ja som sa musela ta kovládať.... :grinning:
ale na tetu som sa uškrnula, aj ona na mňa... takže pochopila, že viem ,o čom je reč.. :grinning:
24. okt 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vida,aspon vieme ze aj v takom veku sa ludom lubi a sleduju panelak :wink: Tiez si spravia svoj usudok o hercoch a neboj,keby sme ich poculi pri cajiku ako si rozpravaju,ako mi tu :grinning: :grinning:
24. okt 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako Betka je čistá provokatérka :grinning:
a Imro podľa man nemá chybu , aspoň sa nanom nasmejem
Kubovej mamy je aj mne ľúto,a le zase ani ja by som nechcela bývať so svokrou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...že fuňavca :grinning: :grinning: :grinning: asi si spolu vrznú....s betuš....aspoň tak som to pochopila z upútavky :grinning: :grinning:

lucinka...ja som si to všimla už minule :grinning: my už máme pol ročka vás to tuším čochvíľa čaká :grinning:
24. okt 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asitka no aj mne sa zda....ale ked sa tak tvarila,ze jej nema co povedat.... :confused: tak mozno padla len nejaka ta puska... :sweat_smile: (dufam) :sweat_smile:
monkula chudak frantisek :grinning: :grinning: :grinning: dobre som sa na tom pobavila :grinning:
24. okt 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok