Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

asitka
22. okt 2008

melory...asi práve preto príde o bábo ☹ ale radšej nikto o nič nepríde...ani o bábo...ani o vzťah 😀 bože aká som dnes milá 😀

zuzitka
22. okt 2008

Michal Bajza jak dusi Daria 😀 😀 😀 s tym priveskom............

abetka
22. okt 2008

no Bajza sa nezda 😀 .Pomaly sa zacal vyhrazat.Chudak Darius

asitka
22. okt 2008

jééémine...taká dáma...pani Janka....a že "boha" 😀 😀 😀

alexandra
22. okt 2008

Sak ak to pocitam spravne, je tak v 32tt, to uz je zivotaschopne 🙂

zuzitka
22. okt 2008

ked teda bude Angie tak dlho v nemocke...... Karol a Betka aby nevyviedli nejaku klukovinu!!! 😅 😅

asitka
22. okt 2008

alexandra...a na to si ako prišla??? 😲 to si rátala fakt...či ako?

melory
23. okt 2008

povedali, ze je v siedmom mesiaci 🙂
darius - dobre to zahral...fakt prichyteny pri cine....🙂
som zvedava na mamicku...co si zas vymysli, aby nemusela prec od synceka.... 🤐

lucinka1104
23. okt 2008

ahojky hej správen je v 7 mesiaci
Myslím, že Bajza sa chce rozviesť, keď hovoril , že ani pri tej puse nič necítil....
Angie bude v nemocke asi až do pôrodu.....no Betka je potvorka
a pani Jana 😀

leva
23. okt 2008

Ahojte,ak to tu este nebolo pisane,dnes som videla panelak na prime 😀 su na zaciatku.Tak ak by niekto zmeskal a lutoval ze nepozeraval moze zacat 😀

leva
23. okt 2008

a bolo uz spomenute 😉

mexx
23. okt 2008

Ja to v poslednej dobe sledujem velmi sporadicky, skor len ked vecer prepinam programy a mrknem asi dvadsat sekund...ale aj tak mi to neda... 😅 Nehovorili nahodou, ze Michal Bajza bude v Cechach ci kde to pracovat na tyzdnovky alebo nieco podobne, teda par dni prec a par dni doma? 😕 Lebo mam pocit, ze kedykolvek prepnem na Panelak, tak je skoro stale doma a riesia si donemoty nejake rodinne problemy (co uz musi vsetkym liezt na nervy, teda aspon ja som taka netrpezliva nervacka) 😅 - a to sa tusim snazia tvarit, ze dni im tam plynu tak ako nam ostatnym - cize kazda cast je tak cca jeden den, takze aspon par casti by mal byt Michal akoze v tych Cechach...a on tusim v kazdej druhej odchadza, a hned je zas naspat... 😕
Jaj, a inac, neviem ako vy, ale ja som dost pes na take veci ako cista postelna bielizen a podobne, mam rada tu vonu cerstvo vypranych obliecok a hrozne mi vadi, ked su nejake navlecene prilis dlho. A mam pocit, ze Bajzovci maju od zaciatku Panelaku stale tie iste a nikdy ine...to vobec neperu? 😕 🤐 😀

alexandra
23. okt 2008

No ak maju rodit obe okolo vianoc, vychadza mi to tak 😉

lucinka1104
23. okt 2008

mexx možno iné nemajú 😀

asitka
23. okt 2008

mecxx...oni to tak rýchlo vyperú...veď bajzová je dokonalosť sama...vždy upratané...vždy navarené...vždy deti naporiadku...vždy dokonale upravená.... 😀 no my chceš teraz povedať, že by jedny periny nezvládla za deň vyprať, vyžehliť a obliecť???? 😀 to by som bola veeeeeeeeeeľmo sklamaná 😀 😀

vesi
23. okt 2008

mexx, neuveríš, ale akurát nedávno som nad tými ich perinami rozmýšľala 😀 😀

lucinka1104
23. okt 2008

asitka to bola moja druhá varianta 😉 inakmy mame rovnakostaré deti teda Emmka je o pár dní staršia 😵

claudinka
24. okt 2008

ja by som tu Betku obesila.. som zvedava, co bude dnes, ako to dopadne sa neviem dockat 😀

melory
24. okt 2008

mne sa betka rata...potvorka mala.... 🙂

cikyta
24. okt 2008

Inak ten Bajza je divný.Na jednej strane už nič necíti pri bozku a nevidí žiadne riešenie na záchranu vzťahu.No na druhej strane dohovára Pánikovi nech dá Zuzane pokoj! 😒 Miestami mi nepripadá ako zodpovedný pán doktor ale ako taký divný"chlapík".

cikyta
24. okt 2008

No a ešte čo sa týka Kubkovej mamičky:Už mi je jej niekedy fakt lúto.Ako pekne si jeden čas s Ivankou rozumeli a bez príčiny sa zase Ivanka stala na mamičku xantipou.Ved jej nijako neubližuje ako nejaká protivná svokra... 😅

minkak
24. okt 2008

cikyta presne,presne aj bajza....aj ivana....nechapem 😕
a betka to je teda potvorka riadna...som zvedava co bude dnes 🤐
kedy tam pride ta nova prevadzkarka?to som zvedava na ten vietor co tam narobi... 😅

leva
24. okt 2008

No ale ta angie,ci ako sa pise 😅 si mohla vsimnut ako ta Betka chodi uz od zaciatku oblecena,zupan ani nepotrebuje,ved ho ma stale rozgajdany,rozviazany,inak ma vytaca to jej,idem cikat 😝 Imro je strasny trulo,no nasmejem sa na nom 😀

monkula
24. okt 2008

a Betka zvádza fuňavca, či čo? 😲

Babyy, ale dnes som počual prirovnenie za sto bodov... Kupoivala so mdeťom pelendreky a vedľa nás stál manželský pár v stredných rokoch a pán jedol bagetu a strašne funel a manželka mu hovorí, František, prosím ťa ovládaj sa, žereš ako Karol 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leva
24. okt 2008

😀 😀 😀 tak to je ozaj za 100vku 😀

monkula
24. okt 2008

jaaj, ale ja som sa musela ta kovládať.... 😀
ale na tetu som sa uškrnula, aj ona na mňa... takže pochopila, že viem ,o čom je reč.. 😀

leva
24. okt 2008

no vida,aspon vieme ze aj v takom veku sa ludom lubi a sleduju panelak 😉 Tiez si spravia svoj usudok o hercoch a neboj,keby sme ich poculi pri cajiku ako si rozpravaju,ako mi tu 😀 😀

lucinka1104
24. okt 2008

Ako Betka je čistá provokatérka 😀
a Imro podľa man nemá chybu , aspoň sa nanom nasmejem
Kubovej mamy je aj mne ľúto,a le zase ani ja by som nechcela bývať so svokrou 😝

asitka
24. okt 2008

mon...že fuňavca 😀 😀 😀 asi si spolu vrznú....s betuš....aspoň tak som to pochopila z upútavky 😀 😀

lucinka...ja som si to všimla už minule 😀 my už máme pol ročka vás to tuším čochvíľa čaká 😀

minkak
24. okt 2008

asitka no aj mne sa zda....ale ked sa tak tvarila,ze jej nema co povedat.... 😕 tak mozno padla len nejaka ta puska... 😅 (dufam) 😅
monkula chudak frantisek 😀 😀 😀 dobre som sa na tom pobavila 😀