• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
@weja to je pravda, ja som ten clanok necitala iba noviny kde bolo ,ze je nato zdravotne zle, ja dokonca necitam ani vacsinu obsahov od mamartinky kvoli momentu prekvapenia :wink: aj ked niekedy neodolam :grinning: takze podla tohoto co si napisala by to s nim vyzeralo celkom dobre
13. jan 2013 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@erni prave ja by som ich poslala oboch :slight_smile:)))
@weja no zial on nejde len na taku operaciu vsak je stary uz... vsetko sa moze stat.... a neverim ze zotavovat bude len 2 dni.... :((((
13. jan 2013 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo davaju hereckam tie parochne?
13. jan 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labelo asi maju mastne vlasy :grinning: ale ja som minule u nas v Tescome videla Bozidaru natur-hlava sediva a teda bola elegantna,ovela viac ako v tej parochni a sledovala som ju a teda obcas take zvyky ako pani Janka :sweat_smile: mne by teda ona v panelaku rovnako ako Angie nechybala
13. jan 2013 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja zase mám rada pani Janku, lebo takýchto Janiek je milión :slight_smile:
13. jan 2013 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Janka je strasne vypatlana...keby jej dali ulohu nejakej inteligentnej zeny, dalo by sa na nu pozerat :angry:
13. jan 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ta co hra tu Slusnu, to je vyskolena herecka? Alebo nejaka, co sa tam dostala po tlacenke?
13. jan 2013 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stardust prečo? Veď aj som mala takú susedu :grinning: Važne takéto osoby existujú
Ja som ju videla naživo hrať v divadle a normálne hrala
13. jan 2013 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luna22 to verim, ze taki ludia aj v reale existuju...ale stupa mi pri nich krvny tlak do himalajskych vysin :grinning:
13. jan 2013 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Božiadara Turzonovová v reáli vyzerá perfektne a jej vlasy sa mi veľmi páčia. Pre mňa jedna dáma to je. A ako keby hrala jednu moju susedku, je presne taká istá :wink: Inak jej dali parochňu aj v seriáli Zborovňa - ak ste ho niekedy jedna z vás pozerali :slight_smile:
13. jan 2013 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
nechapem, preco jej davaju tu parochnu, ved tie sedive vlasy jej pristanu a hlavne su prirodzene. S tou parochnou mi pripada ovela starsie, ako so svojimi original vlasmi. Keby len nehrala taku blbu rolu pribrzdenej domovnicky, lebo ako herecka je vynikajuca.
13. jan 2013 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stardust ano, je to jerecka. Hra aj v Pod povrchom :slight_smile: , niekde vyssie je aj meno :wink:
14. jan 2013 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust je to Veronika z Pod Povrchom co hra Simonu Slusnu v Panelaku.
14. jan 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. jan 2013 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka
@slagy Pod povrchom chodi asi na Markize, ze? Tak to nepozeram, lebo sa odmietam registrovat na ich stranke. Tusim sa tam uz aj plati za online pozeranie, nie?
14. jan 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust "pod povrchom" vysiela JOJ-ka :sunglasses:
14. jan 2013 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stardust
Pod povrchom ide na Jojke a možeš pozerat na nete zadara,aspon jedna televizia,ktora nie je nenažraná :grinning:
14. jan 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@stardust Vsetko je presne tak ako pisu baby. :wink:
14. jan 2013 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hehe lucia mala adoptovanu dceru teraz denisa hmmm
15. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
su trapni s tou bilou ta jaky maly obchodik tam bol a zrazu velka billa? a akoze billa čo robi svoje budovy si ide do dajakeho panelaku obchod urobit hahaha ma pobavili a to tam potraviny boli a nesli bo oproti bol velky supermarket a zrazu je tu dalsi :D
15. jan 2013 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
ze ja to este kukam :D :D
15. jan 2013 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
cauko baby, aj ja pozeram panelak, no v poslednej dobe nieje uz poriadne co, tiez ma zarazila ta denisina adopcia, tak ako niekedy lucia, tak isto lucia bola hetero a odrazu je s denisou, tak isto je to s tou , neviem ako sa vola, dievca co bolo na voziku, najprv je hetero a potom si daju s denisou pusu a bum uz je lesbicka :grinning: scenaristom dochadzaju napady, :grinning: o tom, ako poprerabali byty ani nehovorim.. :rolling_eyes:
16. jan 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ewwe Mirka sa vola Denisina partacka. :wink:
16. jan 2013 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok