• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@daniela1185 aj ja si myslim, ze to niekto sleduje, lebo stale tu pisali baby, ze neznasaju Angie, a uz tam pomaly nebude, a kopec veci ako keby upravili, ked o tom ludia pisali
23. jan 2013 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka3007
To mas pravdu,reziser Kraus si vygoogli tema Panelak a najde to v Modrom konikovi.Ved som kritizovala Pata ze vsade zavadza,a vcera ho jeho rodicia vyhadzovali z bytu!
23. jan 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@liz_lemon
@ssisska baby vsak to jasna vec ze to tu cita... musi vediet ze co sa komu paci.... =)
oni maju ludi co citaju forumy atd.... :slight_smile:))))))))))))))))
23. jan 2013 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika15 teraz neviem, ci si to myslela ironicky, alebo vazne?
24. jan 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka si ma potešila, neznášam ju a v Paneláku mi vadí, tak snáď s dvojičkami nebude natáčať :sunglasses:
24. jan 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenja123 dovie ako to zamotaju.Ale zasa dovie ci budu pokracovat aj koli Emilkovi.Ze sa maju aj piatky zrusit .
24. jan 2013 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. jan 2013 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 nie Vazne.... ja som pozerala pred 2 rokmi on kecal v telke o panelaku ze ona rad cita ze co si ludia myslia ze chodi na fora citat....... :slight_smile:))))
24. jan 2013 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Kočky kočky, mám zatiaľ len dve otázky na vás :slight_smile: čo sa deje s Gargim? prečo idú na súd??? :astonished: a čo to bolo za pipenku u masláka? Ď

Ako nečudujte sa mi, že tak vyzvedám, ale naposledy som videla panelák , hmmmmmmmmm no tuším min. týždeň 1krát? !
24. jan 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkatalajkova ja pozerám ked deti zaspia v archive :grinning: Gargiho chce jeho biologicka matka - chce ho mat aspon dva dni v mesiaci...
24. jan 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 ahááá, tak som už v obraze :slight_smile: Ďakujem :wink: a ja ani to , som v robote a jak dojdem domov, tak sa mi nechce, idem variť a upratovať
24. jan 2013 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkatalajkova ja mam notebook v kuchyni :slight_smile: ked varim, tak aspon pocuvam :slight_smile: ja som teraz cez sviatky vela nevidela, takze som si vsetko presla znovu, neviem ktoru babu u Maslaka myslis -dnesnu cast som nevidela, ale viem, ze akoze zajal nejaku kordiakovu babu a chce od neho za nu peniaze
24. jan 2013 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ela2710 no to bude asi ona, taká dlhovlasá a dlhonohá bloncka tuším :grinning:
24. jan 2013 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@radkatalajkova to je Milanova milenka.
24. jan 2013 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka To co, že Panelák nebude ani piatky???? No dúfam, že nieeee. Ved to je úplne že najväčší relax pre mna, po celom dni, kedy nemám čas si ani sadnúť a kuknut tv, si aspon večer, ked malá konečne zaspí, pozriem Panelák. Áno, teraz je to trosku nuda, ale to na začiatku každej série býva, a potom sa to rozbehne tak, že zase ked konci séria je nám ľúto!!! :wink: Andy, my chceme Panelák denno denne, nerusit!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. jan 2013 o 22:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lilla83 No tak to pisu koli Emilkovi ze to budu musiet neak spravit.Teraz este vysielaju casti co su dopredu natocene a ako to bude potom uvidime.
24. jan 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta herecka co hra Milanovu milenku je uplne o nicom.Kebyze aspon na natacani ju trochu upravia a ucesu.Ona sa tam vobec nehodi,vobec to nie je zaujmave s tou novou hereckou ,ta herecka nema stavu ,je taka nemastna-neslana..Kraus cele zle,to nemozes natacat taketo sceny,ked Alexander Barta hra v inej telenovele.
24. jan 2013 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka prepac, nechápem. Kvôli akému Emilkovi a prečo??? :confused:
25. jan 2013 o 04:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ssisska svata pravda, ona je jak keby niekoho stiahli z ulice, ze "pod zahras si v telke" , ja by som to lahsie zmakla :slight_smile:
25. jan 2013 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lilla83 kvoli panovi Emilovi Blicharovi :wink: (Juraj Slezacek) - bol operovany a ma problemy :frowning2:
25. jan 2013 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A všimli ste si niektorá, že Gargamel omladol? Najprv mal o mesiac viac, ako moja dcérka, ktorá má teraz 15 mesiacov a teraz zasa oslavuje rok :grinning: :grinning: :grinning:
25. jan 2013 o 14:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lilla83 museli to asi posunut, lebo tam hovorili kvoli adopcii, ze do roka sa neda urobit nezrusitelna adopcia a keby uz mal rok, tak by to Dudkovci mali a nebolo by to take napinave ako teraz, ze ci mama vrati gargamela.... Som to napisala ako tatar, ale podla mna preto posunuli jeho vek...
25. jan 2013 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj Lindika, panelak si nenecham ujst, ked maleho uspim, pride moja chvilka relaxu.....
25. jan 2013 o 16:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok