• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
kto to tu spominal,ze si nemenia postelnu bielizen a stale maju tie iste.....?pozerali ste vcera panelak magazin? :sweat_smile: -bolo to tam vysvetlene :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudinka teraz to bude uz 5r,cize rozdiely 4 a 5 rokov, neviem ci som tak planovala,skratka vzdy ma tak biohodiny asi nadstavili :wink: ,ale vekovy rozdiel je to dost neprakticky,takze neodporucam...

Inak tie periny - no ja kupujem len navliecky,ktore netreba zehlit a ked ich rano operiem a stihnu uschnut,tak si ich znova navlecieme :grinning: Lenivost,alebo sikovnost? :wink: Neviem... ale niekedy navleciem aj ine :grinning:

Idem mrknut ten magazin z archivu nech som mudrejsia... :wink:
27. okt 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minka...a ako to tam vysvetlili??
27. okt 2008 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieť, nemám čas pozerať na nete, prosím, ako to tam vysvetlili? :confused:
27. okt 2008 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaj mňa najviac na svete trápi problém s perinami od Bajzovcov :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon...vidíš..vidíš....a tu sa tvoj problém vyrieši :grinning: si ani netušila...čooooo???? :grinning:
27. okt 2008 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, zatiaľ mi to nikto nevysvetlil... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
27. okt 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak vydrž na minku....tiež mám ešte dilemu....ani neviem,či zaspím :grinning:
27. okt 2008 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mne dnes nejde zvukkk :angry: na panelaku som zavisla
nechcete mi to niektora dabovat??? :grinning:
27. okt 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyy,čo dnes bolo :confused: ??...nejde nám tv,asi niekto šlohol anténu :grinning:
27. okt 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ty tu robíš :angry: hajde domov :angry: :angry: do svojej témy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej babulky ja som este nepozerala,idem prave kuk do archivu,potom poviem :wink:
a k tym navlieckam :grinning: vysvetlili to tak ,ze ivana kupila v akcii 3ks rovnakych navliecok :grinning: a k tomu dostala este po 3 tricka velkosti M,ale ona nosi velkost S tak ich dala Bajzovej....takze Bajzova nieje ziadna humusacka co je stale v rovnakom tricku :grinning: alebo tak nejak to bolo :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by ma nenapadlo :grinning:
27. okt 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to moze napadnut iba andyho :grinning: :grinning: :grinning:
27. okt 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz majú v tescu plienky a k tomu detský župan,mala by Ivana nakúpiť a dať župany bajzovcom :grinning:
27. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo vesi ideeees :grinning: :grinning: :grinning: dobreeeeee :sweat_smile:
27. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako to vcera skoncilo? som nedopozerala :grinning:
28. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo zvieracie podstatne mena (teda aj ten pes :grinning:) sa sklonuju v jednotnom cisle podla vzoru chlap, v mnoz. cisle podla vzoru dub alebo stroj :grinning: a uz koncim, lebo si budete mysliet ze som nejaka ucka :grinning:
28. okt 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo,čo bolo včerááá???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:rolling_eyes: moj ty smutku, ten moj druhy prispevok patril do inej temy samozrejme :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera si ta hnusoba Betka vymyslela, ze ma narodeniny a s Karolom velice slopali sampus..... a podnapita si vypytala aspon bozk od Karola ako darcek..... a pricucla sa naho jak pijavica :angry: :angry:

Angie sa vratila z nemocnice....... a pytala sa Karola, co robil cely cas bez nej...... tak sa priznal, ze akurat vcera oslavovali narodky Betkine a ona s vyplestenymi ocami.... ze Betka ma narodky v septembri!!!!!! :confused:
28. okt 2008 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: tak vidim, ze to najlepsie (koniec) som nevidela.... :rolling_eyes: asi si to kuknem v archive :grinning:
28. okt 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danovu kontrolu na Kordiaka poslal vlastny otec, aby vedel ci je Milanko cisty, ci ma vsetko v poriadku.... Milan zuri jak besny pes :angry:

Blicharovci sa zbalili na dovolenku, Janka beha jak splasena, vsetko kontroluje :grinning:
28. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzitka najlepsi bol ten vypnuty plyn :grinning: :grinning:
28. okt 2008 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano ano plyn ktory nemaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ivanka je pripravena na stahovanie, ma na plane vyhodit Kubkovi pocitacove komponenty a ine haraburdy :grinning:
a chce nakupit nove veci

Emil nema vybavene strazenie pre Dunca :confused: :confused: :confused:
Kubko ich vezie na letisko a zoberie si domov Dunca :sweat_smile: :sweat_smile:
28. okt 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bajzova riesi Dariusa..... chce to ukoncit....... :unamused:
28. okt 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blicharovci su uz v Grecku a Emil objednal taxik, lebo autobusom by to trvalo dlho....... a nakoniec ich taxik odviezol do ineho hotela a prisli este neskor do hotela ako autobus :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. okt 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee zuzitka uz som na teba myslela ,ze co je s Tebou,pekne si to vsetko napisala :wink: este doplnim,ze darius povedal zuzane ,ze sa do nej zamiloval :dizzy_face:
a ten plyn a taxik.....to nemalo chybu :sweat_smile:
28. okt 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minkak ... ked ja mam niekedy taky utlm, ze na konika nenapisem ani ciarku :confused: len citam
28. okt 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to poznam,ale dlho nevydrzim :sweat_smile:
28. okt 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok