Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

labelo
2. feb 2013

aj ja chcem vediet prečo dostala Nataly facku a prečo sa na neho za to nehnevá?

labelo
3. feb 2013

@amdeis
už som si kukla ten diel,dostala facku lebo mu nepovedala o tom CDčku

monika15
3. feb 2013

@labelo si to aj zasluzila...drzana hiehiiheiheiheih

monika15
3. feb 2013

@mamartinka m as meskanie heheheheh e;))))))))))))))))))

mamartinka
3. feb 2013

@monika15 idem uz nato.Nestiham.Nebola som domka tyzden tak preto meskanie.Uz to idem napravit 😉

mamartinka
3. feb 2013

Pondelok 04.02(Podnikateľky)Pani Janka si myslí, že podnikať s exkluzívnymi tortami bude jednoduché a chce, aby Monča s Fedorom boli jej obchodnýmni zástupcami. Pán Emil je zúfalý, lebo sa mu nedarí odhovoriť manželku od bláznivých nápadov. Naopak, účinok je opačný a Janka je nadšená viac než kedykoľvek predtým. Lenže Monča má iné problémy a nevie, kde zoženie ďalšie hovoiace srdiečka. Do baru prichádza sociálna pracovníčka aj s malou Viky, ktorú si Denisa mala adoptovať. Denise je do plaču. Emil sa v bare sťažuje na manželkine výmysly, no Imro ho nechápe a chcel by kúpiť tortu v tvare traktora na narodeniny svojho syna. Emil žiada Imreho a Gejzu, aby Janku odradili od nápadu s tortami, ale účinok je opačný a Janka je nadšená viac než kedykoľvek predtým. Duško plánuje valentínske prekvapenie pre Soničku. Maslákova mama zúri, že synáčik nechal ujsť ženu, ktorá im môže narobiť problémy. Mal sa jej zbaviť nadobro! Na druhý deň prichádza k Maslákovi znova a konečne sa stretáva zoči-voči s Aničkou. Utorok 05.02(Veľké sťahovanie) Ivana má novú vzpruhu do života - chce sa sťahovať. Nový byt sa jej vôbec nepáči a Michala žiada, aby sa presťahovli späť do ich starého bytu. Ráno ide za Dudkom, aby mu oznámila, že svoj byt si berie späť, a navyše by chcela odkúpiť aj Patrikovu izbu výmenou za byt na treťom. Dušan sa na Ivane dobre zabaví a zabuchne jej dvere pred nosom, ale Soňa je z toho na nervy, lebo by prišli o svoju investíciu. Denisa je rozhodnutá uprednostniť adopciu pred milenkou a s Mirkou sa zhodnú na tom, že najlepšie bude, ak sa rozídu. Nahnevaná Betka je rozhodnutá odísť z kliniky. Hoffa dostáva obálku od manžela a teší sa, že konečne podpísal rozvod, no všetko je inak. Pani Janka dokončí prvú exkluzívnu tortu a poverí Monču, aby rozbehla biznis. Stvrtok 07.02(Had na hrudi) Za Maslákom prichádza jeho parťák Vilo, aby mu oznámil, že jeho matka sa tajne stretáva s jeho účtovníčkou Kristínou. Hoffa dostala od manžela list, v ktorom jej píše, že odchádza zo Slovenska nevedno kam. Hoffa je rozhodnutá podať žiadosť o rozvod sama. Betka je u Ivany na návšteve a Ivana jej vysvetľuje, prečo sa chce odsťahovať. Škaredý byt a Hoffa nad hlavou. Liška je na péenke a po klinike sa šepká, že ho zbil Matúš. Betka nechala malú na stráženie u Ivany a od Matúša chce vedieť, čo sa stalo. Michal sa vracia domov z práce v dobrej nálade, no tá ho prejde, keď zbadá, ako Ivana drží v rukách malú Alžbetku - jeho dcéru, ktorú má s Betkou! Ale vie Ivana, že má v náručí Michalovu dcéru? Piatok 08.02(Karkulka) Anička behá po paneláku ako Karkulka s košíkom v ruke a roznáša ľuďom ich nákupy. Ivana drží v rukách Betkinu dcérku a netuší, že je to aj Michalovo dieťa. Michal je na infarkt, že sa jeho tajomstvo čochvíľa prevalí a nevie, ako sa má k vlastnej dcérke správať. Jankina exkluzívna prezentačná torta zmizla z balkóna a ona musí rýchlo upiecť novú, aby sa rozbehol biznis. V núdzi použije Emilov vzácny rumík z Venezuely. Emil je psychicky zničený a torta má čudesnú chuť. Matúš vysvetľuje Betke, že nikoho nezmlátil, ale Liška si dochrámal ruku sám, keď ňou v kancelárii trieskal po stole. Po klinike sa rozkríklo, že Betka a Matúš idú preč, a Cinege má strach, že sa začalo veľké prepúšťanie. Kristína sa vracia k Maslákovi a radí mu, aby sa dal s matkou znova dokopy. Ivana osloví Gejzu s Imrem, aby jej pomohli presťahovať Dušana. Ten už z Ivany stratí nervy a pošle u rovno do pekla. Maslák sleduje auto, v ktorom sedí jeho matka, a vidí, ako prichádza Kristína. Sadá si k nej a spolu odchádzajú preč.

mamartinka
3. feb 2013

Pondelok 11.02(Štrajk) Dievčatá Terezka a Miška vyhlásia štrajk a trucujú, lebo sa nechcú sťahovať do starého bytu. Ako si s nimi poradí Ivana s Michalom? Patrik zastihne Aničku v podprsenke a do chúlostivej situácie vpadne rozhnevaný Maslák, ktorý má extrémne zlú náladu, pretože mu za chrbtom Kristína paktuje s mamičkou. Ako dopadne táto bláznivá situácia? Stano začuje, ako jeho syn Max kričí na mamu, že mu zničila život. Veľmi sa vystraší, ale vzápätí zisťuje, že to si Max len nacvičuje veľmi originálnu basnicku na Hviezdoslavov Kubin.Svojsku basnicku plnu originalnych vyrazov mu odporucila Hoffa.Maslak chce Kristine vycistit zaludok,ze sa znova stretava s jeho zlocineckou matkou,ale Kristina ma nato vysvetlenie.Jeho matka umiera.Max mal v recitacnej sutazi uspech a ocko ho za odmenu berie na nealko do baru.Tam stretavaju Viky a zda sa,ze medzi mladymi preskoci iskra. Utorok 12.02(Pečiem, pečieš, pečieme) Pani Janka začína podnikať s exkluzívnymi tortami a po prvej objednávke ju chytá mierna panika. Musí vyrobiť dvanásť tort a vôbec netuší, ako to zvládne. Podarí sa jej prehovoriť Soňu, aby jej pomohla s pečením a Duško správne tuší, že to vôbec nedopadne dobre. Maslák je od rána mrzutý, lebo Anička pomáha s tortami tiež a od pečenia je zababraná celá kuchyňa. Jankin "obchodný zástupca" Fedor zozbieral od jej pomocníkov všetky torty a Monča zisťuje, že tie od pani Bognarovej su ovela krajsie,ako tie od Janky.Fedor predbezne spocita naklady na vyrobu a zistuje,ze ich zisk je minus dvanast eur.Kristina tvrdi Maslakovi,ze jeho matka zomiera,ale on jej neveri a zakazuje jej sa s nou stykat.K Jakubovi sa dovali Egon aj so sanonmi,ze si unho urobi kancelariu,pretoze ich dom vyhodne prenajal.Za Fedorom a Moncou prichadza ich dcera a chce,aby sa vratili domov na vychod,lebo je tehotna. Stvrtok 14.02(Škatule, hýbte sa!) V paneláku sa začalo veľké balenie pred sťahovaním obyvateľov a rozdávajú sa valentínske srdiečka a iné prekvapenia. Ivana sa pripravuje na sťahovanie do starého bytu a veľké balenie sa začalo aj u Patrika a Zuzky, pričom Ivana k nim postupne nosí svoje veci. K Jakubovi sa dovalí Egon aj s hromadou šanónov a s radosťou mu oznamuje, že výhodne prenajal ich dom a nové kancelárie si spravia u Jakuba doma. Svetlana prišla za rodičmi Fedorom a Mončou, aby im oznámila, že je v piatom mesiaci tehotenstva,a chce,aby sa s nou vratili domov na vychod.Monca prehovara Gejzu,aby im pomohol prestahovat sa na vychod,a Svetlana chce rodicom predstavit svojho partnera.Fedor je nespokojny a prehlasi,ze on sa stahovat nechce.Pani Jana je na pokraji kolapsu z pecenia exkluzivnych tort a chtiac-nechtiac musi uznat porasku.Dalsiu objednavku na torty uz jednoducho nezvladne,a tak Emilovi prikaze,aby vsetky nove zakazky zrusil. Piatok 15.02(Srdiečko) Maslák dostal valentínske srdiečko a teší sa, lebo si myslí, že je od Aničky. Priložený odkaz však prezradí, že srdiečko je od neznámeho ctiteľa pre Aničku! Anička má zjavne akéhosi nápadníka a v Maslákovi sa prebudia ochranárske pudy staršieho brata. Chce vedieť, s kým sa stretáva, aby ho poriadne chytil pod krk... Jogi prichystal valentínsky darček nielen pre Inči, ale aj pre Ajku, čo Cinegeho naštve. Keď Jogi pomáha Ajke rozkrútiť prepchatý mlynček na mäso, do kuchyne vletí Cinege a najde ich vzdychat v cudnej polohe.Monca je v soku,ze Fedor chce ostat v Bratislave,ale Fedor v tom vidi hlavne ekonomicke vyhody.On bude robit ksefty tu a Monca na vychode.Ziarlivy Patrik nasiel fotografiu,na ktorej sa Zuzka bozkava s otcom jej dietata.Ako mu to Zuzka vysvetli?Pato sa Maslakovi prizna,ze srdiecko pre Anicku bol len maly zart,no Maslak sa nesmeje ale chyti ho pod krk.Jakub si nahodou precita list,ktory Hoffe zanechal jej byvali a ostava v soku.

mamartinka
3. feb 2013

Tak som sa nemylila a predsa bude Monca babkou aj Svetlanke.

monika15
3. feb 2013

@mamartinka si super ako vzdy 🙂)))

mamartinka
4. feb 2013
eva7780
5. feb 2013

vcera som sledovala panelak len jednym okom,preco sa chce Ivana stahovat naspat do stareho bytu????

lenka3007
5. feb 2013

jeeej, ta Terezka je strasne zlataaaa... ako sa osmelila, uz aj sama rozprava, predtym len Misku stale doplnala...

lenka3007
5. feb 2013

No a Natalia mi vrcholne lezie na nervy, taku by som jej flasla... Betka je ovela sympatickejsia a podla mna aj krajsia... A Natalia nejak rozky vystrkuje, kde je ta exkluzivna milenka, co sa do nicoho nestara?

ewwe
5. feb 2013

baby je mozne ze dvaja mafiani sa rozpravaju o odstraneni niekoho na chodbe panelaku???? 😀 😀

weja
5. feb 2013

@lenka3007 no veru, trošku dosť ten jej charakter postavy pozmenili, odkedy sa tam objavila (Nataly myslím) - najskôr to bola taká "ľahšia deva", ktorá nič neriešila a ktorej išlo podľa vlastných slov iba o sex a zrazu je z nej taká citlivá dievčina 😀
...a o postave Fialovej ani nehovorím - najskôr z nej urobili mrchu nr.1 na klinike, a teraz je z nej doslova šiši ženská (podľa mňa toto už Fialová ani nemusí hrať, ona je taká vyšinutá aj v reále 😝 ), navyše rozklepaná z exmanžela.... 😝 divné, ale čo už... hlavne, že máme večer na čo pozerať, že áno? 😀 😉

nataliac
5. feb 2013

@lenka3007 uplne suhlasim, Betka bola poverena zorganizovanim celeho planu a Natala sa vrati z dovolenky a vsetko jej to uplne zrusi bez jej vedomia. Ked uz to cele vybavovala Betka, zasluzila si aspon to, aby sa jej Nataly opytala na jej nazor. Ta Natala by si zasluzila este par faciek od Maslaka 😀

mamartinka
5. feb 2013
lenka3007
5. feb 2013

To ta Ivana uz jak sa sprava? jak Pizda... Ocino moj v zivote panelak nevidel a teraz nahodou pozrel a skonstatoval, ze taku by jej drbol, ze by viac hubu neotvorila... Co je v prechode ta herecka, ked hra stale taku nervanu?

ssisska
6. feb 2013

Som si vsimla ,ze vcerajsia cast sa tocila len okolo Ivany a jej histerickych zachvatoch nespokojnosti koli bytu ,v ktorom teraz byvaju.Ja si myslim ,ze Kraus jej dal volnu ruku a scenar si napisala na tuto temu uplne sama.Podla mna ,ona bola aj ako herecka nespokojna,ze teraz musi ako Ivana byvat v takom zle riesenom byte,a natacat sceny so svojou rodinou a svoje komplexy,nespokojnost a skepsu si musela na vsetkych hercoch poriadne vyzurit!Ona ma neaky osobny problem,mala by navstivit odbornu pomoc.Myslim si teraz o nej ,ze ona musi mat vsetko perfektne,a mozno potajomky zavidi Fialovej a Jakubovi,ze sa obidvaja tak vysvihli a byvaju v takom peknom priestrannom a nadstandartnom byte.

lubka19
6. feb 2013

musim povedat ze na začiatku to bolo fajn no teraz poslednou dobou to je len sex,všetci sa rozvádzaju a potom davaju dokopy,intrigy,jedno s druhym,prestala som to pozeravať podla mna to veľmi kleslo

mamartinka
6. feb 2013

V panelaku budu 1 alebo 2 postavy vyradene z deja.Zatial sa nevie kto.

labelo
6. feb 2013

možete ma dat do obrazu, to kde bývaju Fedorovci?