Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

radkatalajkova
1. mar 2013

@mamartinka prosim ta este mam jednu otazku 😉 ze preco chce maslak poslat ancu ku gyndosovi? Dakujem velmi pekne . Vies moc to nekukam ked je mm doma

radkatalajkova
1. mar 2013

@mamartinka ja som myslela tam co bol ten fotograf.

mamartinka
1. mar 2013

@radkatalajkova ak myslis tu Vip pacientku co tam prisla rodit tak tu tam hra Lenka Cvirikova Hriadelova z jojky.Maslak posiela Anicku ku gyn aby ked si z niekym zacne nahodou neotehu.Chcel aby brala antiku a ona nechce.

radkatalajkova
2. mar 2013

@mamartinka Ci panna tak to som naozaj toho veľa nevidela 🙂 😲 šak ja by som potrebovala všetko zhrnúť 😉 tak ďakujem za odpovede

P.S. Čo to podpisovala Marcelova mama ešte pred operáciou? Nevieš???

labelo
2. mar 2013

kočky prečo je Angie na tu Mirku taká alergicka? 🙂

mamartinka
2. mar 2013

Dnes na joj plus o 16.00 stvrtkova cast kto nevidel.

mamartinka
2. mar 2013

Od 12.03 Panelak na joj opakovanie aj po obede 15.00

mamartinka
2. mar 2013

Pondelok 04.03(Vyhadzov) Angie sa vážne naštvala a dáva Mirke výpoveď. Hoci sa jej hriešnica viackrát ospravedlnila, Angie ju v bare už nechce. Obe sa škaredo pohádajú a Mirka odchádza. Maslák nechce podpísať papiere na prevzatie matkinej firmy. Jeho spolupracovník Vilo ho presviedča, že to musí spraviť, inak majú všetci po chlebe. VIP pacientka sa už piaty deň presúša po klinike a stále nie a nie rodiť. Betka chce, aby jej začali účtovať za pobyt. Maslák vybavil Aničke gynekologičku, postará sa o ňu Hoffa. Cinege je na obhliadke domu a Egon na ňom skúša svoje taktiky, aby z neho vytiahol viac peňazí. Pani Jana karhá manžela, že až príliš okato poškuľuje po jej pomocníčke Esmeralde. Utorok 05.03(Láska nebeská) Duško vyzná lásku slečne Mimi, ktorú si objednal zo širokej ponuky jednej z eskortných služieb na internete. Paťo sa stále zaujíma o Aničku a Maslák mu všemožne zabraňuje, aby sa s ňou stretal. Detský zamilovaný párik Max a Viky sa stretáva v rodine Slušných a naťahuje návštevy, čo sa nepáči Maxovým rodičom. Pani Jana je veľmi pohoršená, že úrady povolili Denise adoptovať dieťa, ale Emil jej pripomenie jej vlastnú minulosť. Anička nechce Hoffu za svoju gynekologičku, lebo sa jej bojí. Emil zisťuje v bare, či by tam Janka nemohla predávať svoje torty, ale v bare smú predávať len nápoje. Fedorovi sa objednávky na torty cez internet akosi nehrnú, pani Jana ho karhá, že takto si spoluprácu nepredstavovala. Celebrita sa vyhráža klinike, že ak bude musieť za svoj pobyt zaplatiť, povláči ich po médiách. Maslák má telefonát z nemocnice. Stav jeho matky sa zmenil. Stvrtok 07.03(Útek) Marcel vybavil falošné pasy a chystá sa utiecť do bezpečia. Spolu s Nataly aj Aničkou sa musia sa načas ukryť, pretože niekto sa neúspešne pokúsil zlikvidovať jeho matku! Aj detský zamilovaný párik Max a Viky ušiel z paneláku do kina a obaja si vypli mobily. Maxovi rodičia podľahnú panike, pretože nevedia, kde sú. Keď sa napokon objavia v bare, Stano dáva synovi rady, aby sa nedal manipulovať žiadnou babou, inak to nemusí skončiť dobre. VIP klientka na klinike po piatich dňoch konečne rodí a zvady utíchnu. Manažérka celebrity chce s klinikou vybabrať a chvíľu to vyzerá, že žiadna reklama nebude. Ustúpi, až keď sa Nataly vytasí s fotkami na karte, ktorú zhabali vtieravému novinárovi. Duško sa zamiloval do mladej slečny Mimi z eskortnej služby. Je z nej celý hotová a Soňa ho podozrieva, že bol na rande. Paťo musí kúpiť tampóny pre Zuzku, a tak musí ísť do obchodu, aj keď Maslákovi prisahal, že tam nevkročí, keď má Anička službu. Maslákova mama sa v nemocnici prebrala, ale Marcel sa vôbec neteší. Naopak, prikáže Nataly a Aničke, aby sa zbalili. Vybavil im falošné pasy a musia sa načas ukryť! Piatok 08.03(Zlé správy) Vo večerných televíznych správach zaznie, že počas prestrelky pred nemocnicou prišiel o život istý Marcel. Všetci sú v šoku, lebo Maslák nedvíha telefón. Práve sa chystal utiecť do bezpečia, pretože niekto sa pokúsil fyzicky zlikvidovať jeho matku. Aj správy z paneláka sú desivé. Dušan sa nešťastne zamiloval do krásnej prostitútky, k Denise sa chystá sociálka, Paťo cíti, že Zuzka ho chce opustiť a Ivana sa predčasne vracia z dovolenky za Michalom. Prostitútka Mimi s Duškom vyjednáva sumu, za ktorú by bola ochotná „venovať sa“ iba jemu, a je jasné, že vôbec nepochopila jeho snahu o záchranu jednej ľudskej duše. Emil gratuluje manželke k MDŽ, ale Janka nemá radosť, lebo kšeft s tortami sa vôbec nehýbe a navyše ju otravuje Fedor kvôli peniazom. Jakub, Hoffa a Terka sa vracajú z dovolenky a Hoffa Jakuba karhá, že je workoholik a nedokáže normálne relaxovať. Mimi žiada Dušana o súrnu pomoc. Nataly sa nevie dovolať Maslákovi a s Aničkou dostanú strach, že sa mu niečo stalo. Keď pozerajú večerné správy, moderátorka oznamuje, že počas prestrelky pred nemocnicou prišiel o život istý Marcel.

mamartinka
2. mar 2013

Pondelok 11.03(Vysielačky) Jakub začal pohodlne komunikovať s Ivanou pomocou Terezkinej vysielačky a rieši, či má pre ňu s Miškou objednať lyžovačku. Michal im však vysielačky zhabe a tajný komunikačný kanál zatrhne. Údajne tak koná pre ich vlastné dobro. V meste si mafiáni vybavujú účty a dievčatá majú strach, že Marcel je po smrti. Dušan uteká pomôcť prostitútke Mimi, lebo ušla od klienta a bojí sa vrátiť späť do penziónu po svoje doklady. Zháňa aj posily - silných Maslákových chlapcov z podsvetia. Torta sa Janke a Esmeralde vydarila perfektne, ibaže je tak veľká, že ju nemajú ako odniesť. Cinege, Ajka a deti sa sťahujú do Jakubovho domu a hádajú sa, kto kde bude bývať. Spisovateľka Alica má úspech so svojou novou knihou a Egon už zháňch autorov pre svoje vydavateľstvo. Marcel je asi nažive. Kristína prichádza za Nataly, aby mu vzala zopár vecí. Utorok 12.03(Chlípnik) Keď sa nahá Nataly vracia zo sprchy, vyštartuje po nej nerestný Maslákov komplic Vilo. Jakub nechce Egona pustiť do bytu, lebo Hoffe vyjedá chladničku a správa sa ako chrapúň. Ria prichádza do baru a ďakuje Angie, že prinútila Milana, aby jej vyplatil peniaze. Angie nechápe, o čom hovorí. Hoffa a Jakub prichádzajú domov v intenzívnom romantickom rozpoložení, no v intímnych radovánkach ich vyruší veľký huňatý pes a nadšene sa s nimi zoznamuje. Volá sa Joe Black a do bytu im ho privliekol Egon, zatiaľ čo boli preč. Simona dostala padáka a predčasne sa vracia na Slovensko. Doma zistí, že jej manžel Stano tajne pomáha Denise so sociálkou. Esmeralda je nešťastná, lebo si pomýlila pianíno s krídlom a musí prerobiť tortu. Ivana obviňuje Michala z ješitnosti a žiarlivosti, jdnoducho neznesie Jakubov úspech. Dušan chce ochraňovať Mimi, krásku z eskortnej skužby, do ktorej sa zamiloval, a zháňa ostrých chlapcov z Fedorovho motorkárskeho gangu, aby mu pomohli. Stvrtok 14.03(Zoznámte sa, Joe Black) Intímne radovánky Jakuba a Hoffy náhle preruší akýsi veľký huňatý pes a nadšene sa s nimi zoznamuje. Je to Joe Black, ktorého im do bytu dovliekol Egon, zatiaľ čo boli preč. Ria ďakuje Angie, že jej Milan poslal všetky dlžné peniaze. Angie sa vytočí a chce sa definitívne rozviesť. Aby sa mohol tajne stretávať s prostitútkou Mimi, Dušan si vymyslel historku o rokovaní s akýmsi homosexuálnym investorom. Soňa cíti, že ju Dušan podvádza, a tak chce toho investora spoznať osobne. Imre a Gejza v poslednej chvíli zachraňujú Nataly pred dotieravým Vilom, ktorý sa na ňu vrhol, keď vyšla zo sprchy nahá. Hoffa si zbalila kufre a je pripravená na odchod. Chce, aby žili každý vo svojom, kým sa Jakub nezbaví Egona a ona svojho manžela. Egon zveril svojho psa do opatery Simony, ktorá má na to čas, pretože si hľadá novú prácu. Zuzka sa vracia z Lučenca bez dcérky a chce sa rozísť s Patrikom. Maslák navrhne Kristíne výhodný obchod. Chce na ňu prepísať celý svoj majetok. Piatok 15.03(Psie trampoty) Simona je úplne zničená. Jej gigantický štvornohý maznáčik s exotickým menom Joe Black ju povláčil kade-tade, ba dokonca strávil noc v byte Slušných. Starostlivosť o Egonovo stokilové psie hebedo je neozaj poriadna fuška! Miška sa vytasí, že ak má Terezka nového psíka, chce ho aj ona. Kristína odmieta Maslákov návrh, že na ňu prepíše celý svoj majetok, lebo sa bojí, že dopadne ako Jurij. Maslák jej v zúfalstve ponúka tučnú províziu, lenže netuší, že Kristína je tehotná a jej rozhodnutie nezvratné. Patrik stále nechce pochopiť, prečo ho Zuzka opúšťa, a tak to dostane priamo na tanieri - Zuzka ho už nemiluje, ba dokonca si v Lučenci našla niekoho iného. Inči a Jogi našli škatuľku s trávou a rozhodli sa, že z nej ochutnajú. Dušan zachráni život aj doklady luxusnej spoločníčke Mimi, aj keď musí vysoliť tisícku eur. Kráska z ponuky eskortnej služby mu za odmenu prezradí, že sa volá Sandra. Dušan chce svoju milenku ukryť v garsónke. Anička konečne ide na svoju prvú gynekologickú prehliadku v živote a Hoffa zisťuje, že už dávno nie je panna.

mamartinka
2. mar 2013

A ta Duskova Mimi bude Patova Zuza.A ona sa donho zamiluje.No zbohom.

eva7780
2. mar 2013

@mamartinka podľa čoho si myslíš?
v obsahu som nič o tom nenašla a čo som videla ukážku tak sa mi to zdala iná žena

sante81
2. mar 2013

prosím vás čo sa stalo z jurijm a kto je ten chlapík na obraze v maslákovom byte, resp ako prisiel k tomu obrazu. ?

mamartinka
2. mar 2013

@eva7780 teraz som pozerala ukazku na pondelok a som sa zmylila.Ale uplne sa podoba na Patovu Zuzu.Ale neni to ona.Ospravedlnujem sa.

labelo
3. mar 2013

baby haloooo, poviete mi prečo Angie neznasa tu Mirku?čo je urobila?

mamartinka
3. mar 2013

@labelo najprv bola hnusna na Angie kamosa ktory sa nahneval a odysiel aj s kamaratmi.Vo dverach stretol Denisu a povedal jej nech si spravi poriadky z mladou lebo tam prestanu chodit a pridu o zakaznikou.Nechcela ich obsluzit.Potom mala sluzbu z Angie a opila sa.Angie ju vyhodila a ona aj v serialy konci Mirka.

hasleerka
3. mar 2013

no to by aj mna zaujímalo že prečo to zrazu takýmto smerom ide...

hasleerka
3. mar 2013

a tak žeby bola nejaká opitá mne sa nezdala ... akurát mala dobrú náladu ... a nejaký ten kiks sa v robote vždy urobí ... toto je dosť nasilu že ju chce vyhodiť...

ianitka
3. mar 2013

@sante81 Jurija tusim zastrelili na ulici.
A ten obraz kupil Maslak v antikvariate, sa mu pacil a zdalo sa mu, ze sa podoba na toho chlapika, ze je to mozno niekto z jeho predkov. 😉

majina.b
4. mar 2013

foto dňa
angi - veď sa písalo, že už jej na obraze bude málo, a ona je tam čím ďalej viac a viac 🙄 😠 🙄

mamartinka
4. mar 2013

@majina.b vyzera ze konci.Ale ved Mirka ma skoncit.Teraz tomu uz fakt nerozumiem.

sonickaka
4. mar 2013

Tak na toto som natrafila ozaj len náhodou, myslím túto tému. Chorý, chorý a ešte raz chorý seriál. Po viacerých seriach, ktoré samozrejme som nesledovala, okrem prvej série, čo sa ešte dalo, som zistila, že slováci sú jedna veľká rodina. Môže každý s každým, možno sa raz dočkáme že aj pes pani Janky si to s niekym rozdá. Tak podľa tohto morálneho základu ked sa má vychovávať dnešná mládež, tak dakujem pekne, hodnoty sa nám pekne zvrátili. A napriek takejto trápnej mediálnej reklamy moderného bytia, som veľmi vďačná, vlastne sama sebe, že moje deti toto považujú za trápny komediálny seriál a niekedy mi to pripadá ako zúfalé výkriky autora, podme podme ďalej, nech sa točí.

mamartinka
4. mar 2013
mamartinka
4. mar 2013