Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

eva7780
24. mar 2013

@monika15 to som teda zvedava aj ja 😕
Dudko nám bude tatko 😵 som zvedava ako to tam bude pokracovat

monika15
24. mar 2013

@eva7780 presne !!

hasleerka
24. mar 2013

@monika15 no to som si aj ja ppomyslela ... ale tak zase keby to vedel, nebolo by to také zaujímavé ... ktovie čo z nej fakt vylezie...

inak by ma zaujímalo že kam to chodí Anička obedovať s kolegynou ... tá billa je aj tak akási veľká na to že je v paneláku a žeby tam mali ešte aj jedáleň kde chodia ľudia z vonku

mamartinka
24. mar 2013

@hasleerka Tak to som aj ja minule pozerala ze kde to vlastne obeduju.Ved ten sklad bol taky malicky aj ked tam ten obchod kedysi bol uz.A zrazu velikanska billa.

hasleerka
24. mar 2013

no veru najprv maličký salon čo Ria masírovala ... nechcel sa tam kedysi tuším aj Jakub zavesiť ... potom tam mala Agáta také maličké potraviny ... no asi prebúrali s vedlajším vchodom ... lebo šak to je asi väčší panelák nie len jednovchodový ..
a kde bývajú východniari??? to majú svoj dom či byt????

lejinka
24. mar 2013

asi chodia niekam von jest 🙂

eva7780
25. mar 2013

@hasleerka vychodniari byvaju vo vedlajsom vchode,ak si dobre pamatam

mamartinka
25. mar 2013
cholitko
25. mar 2013

A to Marcel spal s Kristinou? A to kedy? To mi akosi uniklo....

monika15
26. mar 2013

@cholitko to absolutne vynechali to len akoze jeej oni spolu spia.... no to hlupo zrobene

cholitko
26. mar 2013

@monika15 Mne sa to zdalo uz aj pred tym, ze to dieta (teraz vlastne uz deti) bude Maslakove, ked mu Kristina oznamila, ze je tehotna a ze to dieta bude pravne manzelove, lebo do 9 mesiacov od rozvodu dieta pravne prijima otcove meno... No sranda toto, som zvedava, co na to Nataly. Ci bude stale taka tolerantna aj nadalej. Mna by to nasralo, kebyze muz s ktorym zijem (a planujem buducnost) urobi babatko inej ako mne 😎

tinika
26. mar 2013

to akoze ta učtovnička s maslakom chrnela? kedy kokos ze som nepostrehla?? heh nataly slahne :D:D

monika15
26. mar 2013

@cholitko
@tinika
baby natali zacili ze nieco v lufte ale maslaj ju posle het 🙂))))))

lenkanelka
26. mar 2013

vcera som sa kdesi docitala, ze ta mimi- sandra bude nakoniec slusnych dcera🙂 no to bude este zaujimave🙂 a ancu vydiera nevlastny brat,takze to jemu nosi obalku s peniazmi..

lenka3007
26. mar 2013

@lenkanelka nooo, vidis, sak tu tam este ani neukazali.... tak to bude silaaaaa, ked to bude slusnych dcera 😀 a to ona nevie, kde jej byvaju rodicia? ja si nepamatam co povedali, ze kde maju tu dceru...

tinika
26. mar 2013

@lenkanelka ja som pozadu so sledovanim bo nahravim si to čo chodi rano o 9:30 tak netusim ake vydieranie a
@lenka3007 slusnych dcera???? no pekne

lenkanelka
26. mar 2013

@lenka3007 no oni si mysleli,ze je na intraku,a asi mala chodievat k babke,ale ze sa I'm zrazu prestala ozyvat,a vrati sa im aj platba za intrak, tak sa tam dovali aj babka a budu zistovat kde je..a nakoniec ju Stano dovedie domov,a jej sa tam moc nebude chciet,ked zisti kde to vlastne byvaju.. 😀

lenka3007
26. mar 2013

@lenkanelka tyyyy jo, to bude zaujimave 😀 sa tesim...

mamartinka
26. mar 2013
mamartinka
26. mar 2013

Dusko bude nahovarat Sonu aby si dala dietatko zobrat.

monika15
27. mar 2013

@mamartinka coooooooooooooooo? nto fakt !!!!!!!!!!!!!!!!!
no nemam slova

mamartinka
27. mar 2013

@monika15 to fakt.

mamartinka
27. mar 2013

Pondelok 01.04(Šibi-ribi, mastné ryby) Maslák je od rána mrzutý, až si omylom pocukruje praženicu. Trochu sa odreaguje až vtedy, keď na Aničku vykydne vedro vody. Gejza a Imre začínajú šibačku u Masláka, no keď im otvára dvere, je nad slnko jasné, že nemá náladu na žarty. Ivana je šokovaná, keď sa dozvie, že Hoffa sa už rozviedla. Dušan, Fedor a Gargamel sú vyfešákovaní a pripravení na šibačku. Keď otvoria dvere, sú tam Imre s Gejzom a Fedor omylom schytá vedro vody. Stano a Max prichádzajú vyšibať Ingrid, ale ona ich nemá čím pohostiť a tak ju volajú k sebe na návštevu, lebo tam majú kopec jedla. Majstri chcú vyšibať aj Hoffu, ale pokazia jej zvonček a tak sa radšej pakujú preč. Idú rovno k Ivane, ale tá im pre istotu neotvára. Paťo prichádza vyšibať Aničku, no Marcel nemôže nájsť svoj korbáč, tak skonfiškuje ten Paťov a uteká preč. Monča pozvala k sebe kontrolóra z trhoviska, aby z neho vytiahla naspäť aspoň časť pokuty, no keď prichádzajú Fedor s Duškom, omylom oblejú jeho. Marcel prichádza vyšibať Mišku a dáva jej drahú voňavku. Ivana mu dáva ďalšiu prednášku o nevhodných darčekoch. Utorok 02.04(Prvý apríl!) Na prvého apríla Cinege a Jogi pripravili pre Inči tradičné mokré prekvapenie. Angie sa dozvie, že Maslák vykopol Nataly a so svojou účtovníčkou čaká dvojčatá. Maslák kontroluje Aničkin mobil a skúma podozrivé čísla. Stačilo málo a Betka by sa pred Ivanou prezradila, že jej dcérka je v skutočnosti Michalovo dieťa. Michal je šokovaný, keď Betka prespala u Ivany. Hoffa si pýta od Ivany povolenie, aby mohla odcestovať za Jakubom na Kanárske ostrovy. Janka rozdala všetky dobroty zo šibačky a Emilovi ostal na večeru jediný kúsok obschnutého koláča. Eskortná pracovníčka Sandra má s Duškom vážnu reč. Vysvetľuje mu, že tajný vzťah so ženatým chlapom ju príliš neláka, rovno sa ho spýta, či by kvôli nej opustil rodinu. Miška vezme Ivane kľúče od Jakubovho bytu, lebo si tam zabudla nejakú knihu, a keď je vo vnútri, vymkne sa zvonka. Náhodou ide okolo Egon a keď zbadá v zámke kľúče, zamkne na dva západy a berie ich so sebou preč. Stvrtok 04.04(Záchranná akcia) Egon omylom zamkol Mišku v Jakubovom byte a zachraňovať ju musia Imre s Gejzom, ktorí sa do bytu dostanú z lešenia. Simona sa dozvie výsledky histológie a manželovi Stanovi oznámi, že by chcela za gynekológa Michala. Spoločníčka Mimi z eskortnerj služby chce vedieť, ako by sa Dušan zachoval, keby ho požiadala, aby pre ňu opustil svoju rodinu. Monča získa od kontrolóra z trhoviska väčšinu zhabaných peňazí. Teraz aj s Fedorom rozmýšľajú, čo podniknú nabudúce. Ivana rozpráva kočenám, ako Maslák zachránil Mišku a ona sa na neho namotala ešte viac. Anička sa stretáva s akýmsi chlapom a dáva mu do rúk obálku. Jogi sa potrebuje s Inči vážne porozprávať. Keď sa konečne dostane ku slovu, žiada ju o ruku. Soňa povie Dušanovi pravdu, že sa reálne pustila do stavebného projektu s Viktorom a okrem toho mu oznamuje, že je tehotná. Piatok 05.04(Fábry sa vracia) Dušan je v šoku, keď mu Soňa oznámi, že čaká bábo a podozrieva ju, že dieťa nie je jeho. Ale ako sa mohla Sonička zrazu uzdraviť? Pokojnú atmosféru na klinike naruší príchod doktora Fábryho. Teší sa Liška aj sestričky. Vrchná je doma a hromží, že sa jej neujdú darčeky, ktoré Fábry priniesol. Jogi žiada Inči o ruku, a tej to na chvíľu vyrazí dych. Pani Jana je v pomykove, lebo dostala nečakanú objednávku na tortu v tvare ženského pozadia. Egon sa dozvie od Alice, že v Jakubovom byte zamkol Mišku a dostane strach, že ho Ivana zabije. Egon počuje z Jakubovho byte vychádzať divné zvuky a volá políciu. Paťo a Anička majú prvé rande, no Anička je zarazená, keď naň Patrik privedie aj svojho syna. Vilo má pre Masláka fotografie, na ktorých je Anička s nejakým chlapom a dáva mu obálku s peniazmi. Keďže Duško nedvíha mobil, Sandra z eskortnej agentúry prichádza za ním domov osobne.

mamartinka
27. mar 2013

Pondelok 08.04(Jediovia a Skywalkeri) Pani Janka vyrába špeciálnu tortu s postavami z Hviezdnych vojen, ale Jedi sa jej veľmi nevydaril, vyzerá ako kríženec Gejzu s Imrem. Emil zháňa svietiaci meč k torte Luka Skywalkera, lebo ten Jankin sa mu nepáči. Maslák vymýšľa rôzne experimenty, aby zistil, či je Anička skutočne policajtkou v utajení a komu na fotkách odovzdáva tajomné obálky. Do paneláku prichádza polícia, ktorú zavolal Egon a násilím vniká do Jakubovho bytu. Imre s Gejzom sa na úteku zamotajú do záclony a druhýkrát musia opravovať rovnaké dvere. Sandra sa v nevhodnej chvíli dobýva k Dušanovi do bytu, ten jej zabuchne dvere a odkáže jej, aby skončila s pochybnou prácou a išla bývať k rodičom. Rodina Slušných dostala nečakanú návštevu, prišla ich navštíviť Simonina mamička. Duško žiada Soňu, aby si dieťatko dala zobrať. Utorok 09.04(Svokra) Stanova svokra na návšteve u Slušných naďalej vyvoláva dusnú náladu a, čo je najhoršie, vôbec sa nechystá odísť. Keď sa dozvie, že jej dcéra Simona je bez práce, rozhodne sa ostať dlhšie, než plánovala, aby nastolila v ich domácnosti chýbajúci poriadok. Ako ju vyduria preč? Dušan žiada manželku, aby šla na zákrok, ale pre Soňu je vlastné dieťa ako zázrak z nebies. Šokovaný Patrik sa dozvie, že bude mať súrodenca... Stano vedie dcéru Sašku domov, no tej sa do paneláku príliš nechce. Niet divu, keďže sa ukáže, že ich Saška je Sandra, alias Mimi, alias Dudkova frajerka! Angelika a Imro opäť sedia pred terapeutom a Imro dostáva poriadne zabrať kvôli tomu, že je strašný bordelár. Hoffa sa spoznáva s doktorom Fábrym a okamžite je jasné, že sa stretli dvaja kohúti na jednom smetisku. Maslák hádže pred Aničku fotky a chce vedieť, kto to na nich je. Emil zháňa svietiaci meč Luka Skywalkera k Jankinej torte s postavami z Hviezdnych vojen. Stvrtok 11.04(Meč a prsteň) Pani Jana s hrôzou zisťuje, že jej chýba svadobný prsteň a jediné miesto, kde mohol skončiť, je tortový Luke Skywalker. Anička pod ťarchou dôkazov odhaľuje identitu muža, s ktorým sa stretáva. Maslák je nahnevaný, že sa jeho sestra nechá okrádať. Stano Slušný predstavuje Duškovi svoju dcéru Sašku, a ten je z toho tak šokovaný, že sa musí ísť opiť do baru. Patrik ju stretáva na chodbe a spoznáva v nej Sandru, alias Mimi z eskortnerj služby! Sandra prezradí mame, že prežila nešťastný vzťah a potom začala fajčiť, piť a chodiť po žúroch. Preto prestala zvládať školu. Stano dostal za úlohu vyduriť svokru z ich bytu. Jakub nechtiac prezradí Ivane, kto môže za to, že Miška ostala zamknutá v jeho byte. Jakub prichádza k Fábrymu, aby ho vyhodil z Hofffinej kancelárie. Maslák je vážne naštvaný. Zmizli mu prachy, ktoré mal uložené na tajnom mieste, a ako prvú podozrieva Aničku. Piatok 12.04(Hrdina bublina) Jakub sa hrá na rytiera a vlastným telom hrdinsky bráni kanceláriu svojej milovanej Ingrid, kam sa vtrepal doktor Fábry. Podarí sa mu z nej Fábryho vyhodiť? Hoffa hľadá medzi epedami gauča ovládač, no namiesto neho vyťahuje čiesi nohavičky. Pani Janka stratila prsteň. Ak nie je v torte, vzala ho Esmeralda? Imre a Gejza bránia česť Esmeraldy a pani Janka si jej obvinenie z krádeže poriadne zlizne. Maslák drží Aničku pod krkom, lebo mu zmizli tajné peniaze a hlavnou podozrivou je práve ona. Anička svätosväte prisahá, že ona nič nevzala. Maslák zúri a volá chlapcov. Paťo zistí, že Sandra a Mimi z eskortnej služby sú identické osoby. Sandra aj Dušan to všemožne zapierajú. Nataly sa zvíta s doktorom Fábrym a mladá, pekná manažérka ho očividne veľmi zaujme.Terezka rozpráva, ako super bolo na dovolenke s Hoffou, a Ivana s hrôzou počúva, koľko rôznych divokých a životu nebezpečných atrakcií navštívila. Ivana vynadá Hoffe, že ohrozila život dieťaťa.

ssisska
27. mar 2013

Ale ta Natalia je pre Maslaka prilis maka a vsetko mu toleruje.Je dobre ze ta uctovnicka mu hned na zaciatku povedala aby na nu nekrical a hned ho stopla a vydobila respekt.On ma k tej uctovnicke respekt a z Nateli ziadny respekt,ved sa knej spraval posledne dni ako k handre,ked musela aj s Anickou neak casto uvolnovat byt pre Maslakove navstevy.