• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

12. marca 2017 
@mamartinka no a ja už som a desila čo bude s Maslakom :grinning: ale vedela som že nebude len tak :sunglasses:
30. mar 2013 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
natali sa vrati k nemu... co to za somarinu....

preco neostane s farkasovu vsak caka ju dieta no neviem ... na hlavu
31. mar 2013 o 04:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika15
šak mu farkašová povedala,že aby natali zavolal spat a ona bude čakat až príde jej čas :slight_smile:
31. mar 2013 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@labelo no neviem... potom na cosa vrati natali nblee :slight_smile:))
31. mar 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či sa vrati to len farkasova povedla maslakovi,aby ju zavolal naspat,ale ked bude blbá tak sa vráti :grinning: ale je pisane,že natali padne do oka Fabrymu,tak uvidime :slight_smile:
31. mar 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@labelo a kde sa to píše, že Nataly sa zapáči Fábrymu? Takže Marko Igonda sa vracia na scénu? Môže byť :grinning:
31. mar 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19.4. Nataly potrebuje vediet, prečo maslák chce, aby sa k nemu vrátila. Jeho dôvody sú vraj veľmi prosté - veľmi mu chýbala. Nataly sa napokon podvolí a dá mu k meninám darček....takze usudzujem, ze sa k nemu vrati
31. mar 2013 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari24 Piatok 05.04(Fábry sa vracia) Pokojnú atmosféru na klinike naruší príchod doktora Fábryho. Teší sa Liška aj sestričky. Vrchná je doma a hromží, že sa jej neujdú darčeky, ktoré Fábry priniesol.Ci sa Nataly zapaci Fabrimu to neviem uz.Snad nataliac bude vediet.
31. mar 2013 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ja sa divím maslákovi žeby vymenil natali za kristínu ... ja ju moc nemusím ... a ten koniec ako tam nabehla agentka anička, to akože čo bolo ????
31. mar 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hasleerka to sa Maslakovi snivalo o Anicke.
31. mar 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka jáj no ved mi to bolo riadne strelené ...
31. mar 2013 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale myslíte, že aj keď to bol sen, tak aj tak naozaj je Anička nejaka špiónka? Či po tom sne bude všetko v poriadku tak ako predtým? Ale Marcel má veselo, raz sa mu snívalo s Milanom..teraz s Aničkou..aspoň sa nenudí :grinning:
31. mar 2013 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj, preco tam davaju taketo cudne zapletky, zase to bude kazdy s kazdym :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co nenechali Fabryho na pokoji a Nataly este nevie,ze caka dieta s inou ze?lebo inak by sa k nemu asi nevratila, teda keby mala rozum :grinning:
1. apr 2013 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erni ba natali vie že marcel čaká dieťa s kristínou, on jej to povedal a ona vtedy aj napriek tomu chcela uňho zostať
1. apr 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. apr 2013 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zmeskala som koniec,Ivana vie že má Betka z Bajzjom dieťa ?alebo spominala Matúša?
1. apr 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva7780 No to aj mne akosi uniklo.Som to dobre nezaregistrovala.Neviem ci spominala Mizu ci Matusa.Ale zasa odkial by vedela o Michalovej a Betkinej dcere neviem.By ju mohli aj ukazat niekedy.
1. apr 2013 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eva7780 @mamartinka ja som to pochopila tak, že Ivana povedala, že oni -betka a matúš- majú niečo spoločné, a síce dieťa, čiže podľa mňa to stále netuší a nevie a myslím, že sa to tak skoro ešte ani nedozvie (inak by sa to ukázalo v mamartinkinom prehľade, nie? :slight_smile:)
1. apr 2013 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@monline teraz som si to este pozrela raz a je to tak ako pises.
2. apr 2013 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
2. apr 2013 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok