Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
12. apr 2013
eva7780
12. apr 2013

Fabry už nie je ženatý s Klarikou ?

mamartinka
12. apr 2013

@eva7780 Stale by mal byt.Inak dnes dobra cast zasa.Fabry s Kubkom vycisteny.Maslak nervny nam je dnes a aj som myslela ze to urcite Anca zobrala mu.Ma mila Anca po chlebe.Ved kto iny a z coho by Jankovi bratovi davala peniaze?Zeby v Bille tolko zarobila?Som zvedava ako dopadne a ci ju Maslak chyti pod krk a vysmari.A Pani Janka ma hnevnikov.

mamartinka
12. apr 2013

@eva7780 ako pokukoval po Natali ze Fabri.A Petra aby jej nieco neuniklo.Nalepena na dverach.

nataliac
12. apr 2013

dievcence a je to tu, na co sme cakali:
3.5. piatok: Ivana čistí Michalovi žalúdok, prečo dovolil Miške nafotiť fotky na web, a on ju zasa osočuje, že mu nedá dýchať. Nevydrží to a priznáva sa, že Alžbetka je jeho dcéra...

monika15
13. apr 2013

@mamartinka super super budu 🙂)))))))))))))

mamartinka
13. apr 2013

Baby neviem ci ste vsimly vo stvrtkovej casti prave pozeram.Ale Kubko ako rano sa rospraval s Hofou a pil kavu tak jej povedal Ivanka.Vsimli ste si to niektora.A ta postarka co zazvonila bola co zac?Akasi zahoracka a aky mala hruby hlas.

hasleerka
13. apr 2013

@mamartinka no ja som to včera kukala ale nevšimla som si ... máš postreh ...

no som nechápala aká xantipa je Simonina matka ... kokos ja mať takú na fleku ju vyhodím ... šak mi tá simona prišla jak nesvojprávna

a sranda že maslakovi zrazu až dnes chýbajú peniaze, ked ich anča asi dávala bratovi už skôr ... hlavne že si myslel že je od polície ... no a neviem ako vám, ale vilo je strašný ... mať takú ochranku, sa bojím nos vystrčiť

nataliac
14. apr 2013

@mamartinka a ja ze ci sa mi to zdalo alebo fakt povedal ivanka, takze naozaj povedal ivanka...ale akoze takymto hlupym chybam by sa mohli vyvarovat, hadam aj herci vedia, s kym ziju ich postavy v seriali...

mamartinka
14. apr 2013

@hasleerka ani mi nehovor o tic tac Vilovi.Keby nemal cukriky neviem co by robil.A otrasny uz na pohlad az tak ze by ho mohli ci mohol by palit do kice ako Dudko hovori 😀

mamartinka
14. apr 2013

@nataliac tak tiez si si vsimla toho.

edita84
15. apr 2013

@mamartinka jéj tá Petra mi bola známa 🙂 aj som tipovala že je to to dievčatko zo seriálu bez ocka 🙂

nadhera
15. apr 2013

@mamartinka postarka - len hlas bolo pocut, podla toho som ju spoznala - hrala v ruzovej ordinacii bufetarku 🙂

maslakovi nech vycistia monitor na notebooku - teda taky opackany nemaju ani moje decka 😀

mamartinka
15. apr 2013

@nadhera riadne ho mal cisty ze?A sa tesim na tento tyzden ako bude Mizu triezvy zas,Dudus dostane kamaratsku nakladacku od Slusneho.A to Nataly sa najprv vyspi zas z Maslakom a potom ich obe z Ancou vyhodi?Ci s kym to bol v ukazke na tento tyzden Maslak na gauci?

mamartinka
15. apr 2013
mamartinka
15. apr 2013

Pondelok 22.04(Je to únos!) Angie chce ísť za Milanom na Kajmany aj s malým Lukym. Karol sa bojí , že svojho syna už nikdy neuvidí a obviní Angie z plánovaného únosu svojho dieťaťa. Karol si zavolá na pomoc Danicu a spolu prehovárajú Angie, aby Lukyho nechala doma. Marcel kúpi aj sebe letenku na Kajmany pre prípad, že by si to Angie rozmyslela. Hoffa oznamuje Liškovi, že chce byť primárkou a bude to najlepšia voľba, pretože Fábry ho nerešpektuje. Nataly presadzuje za primára Fábryho, Maslákovi je to fuk. Sandra sa konečne prizná otcovi, že pracovala v eskortnej službe a zaľúbila sa do Dušana. Stano ju chce poslať bývať k svokre. Imre sa buchol do Alice a tá mu polichotene venuje podpísaný výtlačok svojej knižky. Anička sa od Masláka presťahovala do hotela. Ajka stále trvá na tom, aby im Jogi predstavil svojich rodičov, ale jemu sa do toho príliš nechce. Ako vysvitne, sú to distingvovaní a bohatí ľudia. Majstrom sa podarilo roztrhnúť vrece so stavebným lepidlom a pani Janku chytá hysterický záchvat, že polepili celý dom. Navyše stratila svoje záznamy a teraz nevie, kto je na rade s upratovaním. Rad je na Maslákovi, lenže ten ani netuší, ako sa narába s mopom. Za Simonou prichádza syn panej, o ktorú sa starala v Rakúsku, a žiada späť peniaze, ktoré jej poslala jeho mama. Utorok 23.04(Nečakaná odmena) Simona dostala nečakaný finančný dar od klientky, o ktorú sa starala v Rakúsku. Jej syn Hans chce teraz matkine peniaze od Simony späť a tvrdí, že ide o omyl. Simona mu sľúbi, že dar vráti, až keď sa porozpráva so starou pani. Nebola to totiž obyčajná odmena za vykonanú prácu, ale bolestné či kompenzácia za utrpenie, keď ju Hans v Rakúsku sexuálne obťažoval a dával jej neslušné návrhy. Hans sa Simone vyhráža, že ju bude kompromitovať. Jogiho rodičia sú nóbl ľudia a prvé rodinné stretnutie sa koná v nóbl reštaurácii. Jediná, kto do vybranej spoločnosti zjavne nepasuje, je Inči, a tak po debakli v reštaurácii dostáva od Jogiho lekciu správneho stolovania. Inči však zúri, že jeho rodičia sú v plnke a oni drú biedu. Imre sa buchol do Alice, predviedol sa ako veľký lichotník a Alica je z neho úplne paf. Ivana má strach o jej duševné zdravie. Imremu sa sníva o Alici ako krásnej víle. Karol navrhuje Angie, že pokiaľ chce silou mocou vziať malého Lukáša za Milanom, neostáva mu nič iné, ako ísť s nimi. Stvrtok 25.04(Polica lásky) Keď Imre pomáha zavesiť policu u Rosenthala, Alica ho dráždi a zvádza. Jej dvojzmyselné narážky Imre pochopí, až keď mu dá pusu. Gejza je nahnevaný, že Imre zbalil Alicu a podvádza svoju manželku, ale Imre sa bráni, že k ničomu nedošlo. Monča vybavila ďalší skvelý kšeft. Dostala hromadu nafukovacích rukávov a teraz ich chce všetky nafúknuť, aby zistila, ktoré sú deravé. Simona sa ocitá v ťažkej situácii. Hans ju vydiera a chce späť prachy, ktoré dostala od jeho matky ako bolestné za to, že ju obťažoval. Inči je naštvaná, že Jogiho rodičia sú bohatí, ale on od nich nič nechce, lebo má svoju hrdosť. Dozvedá sa aj to, že dva semestre študoval medicínu v Londýne. Marcel má na Aničku mäkké srdce a napokon jej dovolí, aby sa vrátila k nemu domov. Karol prichádza so skvelým nápadom, že na Kajmany pôjdu spolu s Angie, aj s Danicou. Dievčatá sú presvedčené, že mu preskočilo. Simona sa rozhodne, že povie Stanovi pravdu, prečo naozaj odišla z Viedne. Biomatka prichádza po Sebastiána a je šokovaná, keď zistí, že Soňa je tehotná. Obviní ich, že na súde klamali, že nemôžu mať deti. Za Angie do baru prichádza Marcelova mama a dáva jej obálku, aby ju odovzdala Milanovi. Piatok 26.04(Rukojemník) Maslák priviedol domov rukojemníka. Anička je prekvapená, keď zistí, že je to jej nepodarený brat Janko. Sebastiánova biologická matka sa vyhráža Jančovcom, že ich udá, lebo ju oklamali, že nemôžu mať vlastné deti. Marcelova mama dáva Angie obálku pre Milana Kordiaka, no Angie zamieri s obálkou rovno k Maslákovi, a ten v nej nájde odkaz so sumou, ktorú Kordiak dlhuje všetkým navôkol. Angie sa z toho čísla zakrúti hlava. Patrik ťahá Aničku na chatu, ale Maslák ich rozhovor zachytí a jeho ambiciózny plán rovno zatrhne. Imro rozpráva Angie, ako s Angelikou dostali nového manželského terapeuta, lebo ten predošlý z nich dostal infarkt. Stano sa dozvedá, že obťažovanie zo strany Hansa bolo skutočným dôvodom, prečo Simona odišla z Viedne. Peniaze od rakúskej klientky sú len akýmsi odškodnením za to, čo musela pretrpieť. Stano jej uverí a je odhodlaný ju brániť.

mamartinka
15. apr 2013

Pondelok 29.04(A víťazom sa stáva) Liška ide vymenovať nového primára. Kto zvíťazí? Maslák dostáva pozdrav zo Zdychavy vo forme rany boxerom do zubov. Pani Jana sa zúčastnila súťaže o najlepšieho cukrára. Ako dopadne jej torta "Spiaci pes?" Biomatka prichádza k Jančovcom a vyčíta Dušanovi, že malého nechali samého doma. Dušan už stráca trpezlivosť a vyrazí s ňou dvere. Sociálna pracovníčka Sedláčková prišla k Jančovcom obhliadnuť situáciu a Dušan jej vysvetľuje, že biomatke hrablo a že sa im vyhráža. Anička je zo správania svojho nevlastného brata úplne sklamaná. Peniaze Marcelovi potiahla iba kvôli nemu a on sa nakoniec postavil proti nej. Braček dostáva ultimátum. Anička sa rozhodne, že pôjde s Patrikom na chatu. Ako zareaguje Maslák? Angie má pocit, že v poslednej dobe ju niekto sleduje. Ivana začína plánovať letnú dovolenku a Michal má po nálade. Miška by chcela ísť na prvého mája na langoš a kolotoče. Egon sa vracia domov celý natešený, že Božský dúšok prerazil do Maďarska. Utorok 30.04(Mona Líza) Pani Jana vyrába tortovú Monu Lízu a Emil jej odporúča použiť jedlý papier a atrament. Ako bude vyzerať Da Vinciho obraz, keď napcháte jedlý papier do obyčajnej tlačiarne? Pani Jana presviedča Imreho a Gejzu, aby ju skúsili opraviť. Maslák dostal nakladačku boxerom do zubov a Anička ho prosí, aby jej brata za to nezabíjal. Maslák zorganizuje odvetnú akciu. Božský dúšok prerazil do Maďarska a Jakub ho musí ísť zaregistrovať do Budapešti. Egon chce najať Imreho, aby išiel s nimi a tlmočil do maďarčiny. Angie poslúchla Imrove rady z akčných filmov a zistila, že naozaj ju niekto sleduje. Monča chce dať na web fotky Gargamela v nafukovacích rukávnikoch, ktoré s Fedorom predávajú, ale Dušan chce peniaze za reklamu. Monča ide za Ivanou, aby mohla nafotiť Terezku. Sandra sa teší, že pôjde bývať k babke do Nitry a chce sa naposledy rozlúčiť s Dušanom. Navrhne posledný sex na rozlúčku. Stvrtok 02.05(Nečakaný návrh ) Jakub dá Ingrid šokujúci návrh – chce sa s ňou rozísť! Prečo? Sandra navrhne Dušanovi posledný sex na rozlúčku pred odchodom do Nitry. Egon je v siedmom nebi, keďže rokovanie v Budapešti dopadlo skvele a Imre omylom zjednal za Božský dúšok oveľa vyššiu sumu, než pôvodne plánovali. Petra zisťuje, že Jogi je veľmi šikovný mladý muž. Dokáže si poradiť s elektrikou, počítačom a dokonca aj s návštevníkom, ktorý zavíta na kliniku a vie len po francúzsky. Monča zháňa malé modelky do webovej reklamy na svoj tovar - nafukovacie rukávniky pre deti. Má už Gargamela, Terezku aj Mišku. Janka zháňa nový jedlý papier na tortu s Monou Lízou, pretože Emil jej ho zakaždým ničí v počítačovej tlačiarni. Anička a Ďuďo majú rande, ale chlapec nevie, čo má robiť. Anička sa mu veľmi páči, ale jeho bývalá frajerka sa chce k nemu vrátiť. Za Maslákom prichádza akási pani s obálkou v ruke a chce, aby jej manželovi už neubližoval. Piatok 03.05(Buď ty, alebo ja!) Hoffa sa stále spamätáva z Jakubovho šokujúceho návrhu, z ktorého sa napokon vykľul len veľmi netradičný spôsob, akým ju požiadal o ruku. Ako mu Ingrid odpovie? Jakub je v siedmom nebi, ale Michal ho schladí. Monča fotila Gargamela aj Mišku na web, aby spropagovala svoj detský tovar, čím však vytočila do nepríčetnosti mamičky zneužitých detí, Soničku aj Ivanu. Gargamelove fotky na webe majú úspech a Fedor tam chce pridať aj tie Miškine. Monča ho však varuje, aby si najskôr vypýtal povolenie od Bajzu. Tlač obrazu Mony Lízy dopadla katastrofálne, lebo rozmočený jedlý papier zapchal tlačiareň. Pani Jana presviedča Imreho a Gejzu, aby to skúsili opraviť. Dušan varuje rodinku, aby si dávali pozor, keď budú so Sebastiánom vonku, lebo biomatke začína hrabať a zdá sa, že ich sleduje. Anička pozýva Patrika do kina a ten je z toho zaskočený, lebo to vôbec nečakal. Anička si to vysvetľuje, že ju Paťo odmieta, a urazene odchádza. Kristína sa stretáva s Maslákovou mamou a je jasné, že je o všetkom dobre informovaná. Za Maslákom prichádza manželka Aničkinho nevlastného brata Jana a chce spory urovnať peniazmi. Ivana čistí Michalovi žalúdok, prečo dovolil Miške nafotiť fotky na web, a on ju zasa osočuje, že mu nedá dýchať. Michal to už nevydrží a priznáva sa, že Alžbetka je jeho dcéra.

luna22
15. apr 2013

@mamartinka odpadnemmmmmmmmmmmm, to nesmiem premeškať Ivanu 😀