Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

sari24
21. apr 2013

@hasleerka Ja si Nora pamätám ako prišiel do baru a Angie bola v šoku, lebo sa veľmi podobal na Čapatého, ktorý Angie znásilnil ..a potom mu aj Imro vrazil a na následky zranení zomrel. No a Noro bol jeho dvojník. A zoznámil sa s Agátou, zobrali sa a pochádzal z Nitry. A vlastne Noro je aj Mirkin brat. Robil spolu s Karolom v tej firme s vínom MAKANO a potom Agáta odišla do Maďarska, kde natrafila na nejakého fešáka, Noro ju tiež začal podvádzať, rozviedli sa a nejak postupne sa jeho postava začala vytrácať. A tiež si pamätám, že on Nataly priviedol do paneláku...ale už ako sa dostala k Marcelovi, to si neviem spomenúť 😀

Neskutočne aké spojitosti sú v tom seriály..každý s každým 😀

trinixy
21. apr 2013

no k Marcelovy sa dostala ako tzv. luxusna prostitutka a Marcel zacal postupne vyuzivat jej sluzby a ona mu na zaciatku uviedla presne pravidla ake on musi dodrziavat co moze a nemoze kupit ako dar, ze ona u neho nebude ostavat...len ako som si vsimla momentalne je uplne ina ako na zaciatku ...vtedy bola razna a stala si za svojimi pravidlami a teraz sa ide pokakat s Maslaka...

sari24
22. apr 2013

@trinixy tam každý od svojho začiatku zmenil charakter. Aj taká Ivana aká bola prísna, ani deti nemala v láske ani nič. Fúria je miestami z nej aj teraz, ale cítiť že je to iné.

Len z Jakuba mám pocit, že sa nezmenil, možno len začal viac piť, lebo aj to na začiatku seriálu pil minerálky s citrónom 😀

sante81
22. apr 2013

@mamartinka nemôzem si pomôct ale mne je ten moderátor Pali vám to velmi nesympaticky, mozno aj preto, ze moderovat vôbec nevie. a ked cítam ako o sebe rozpráva ze sa podobá na toho a na toho herca, no vysoku mienku o seba má, a pri tom su od neho aj krajsí

hasleerka
22. apr 2013

@sari24 no teraz si niečo matne spomínam o tom čapatom ... ale že znásilnil angie to už moc nie ... a ten čapatý sa kamarátil s karolom??? či noro sa s ním kamarátil??? ale už nemám jasno že kto bol dvojník ... a ktorý vlastne zomrel ... dík za vysvetlenie ...

no a veru jakub mi príde presne rovnaký, stále taký ťuťko ...

a natali sa mi sprotivila že je prostitútka .. som myslela že je z nej naozaj manažérka...

lilla83
22. apr 2013

UaaaAaa Kamenár v Paneláku!!!!! <<<3333

sari24
22. apr 2013

@hasleerka Čapaty sa s Karolom nekamarátil, to bol čisto Angin bývaly priateľ, ktorý prišiel za ňou a ju znásilnil..Imro ho udrel a na následky zranení zomrel v nemocnici a následne do paneláku prišiel Noro ako jeho dvojník a s Čapatym nemal nič spoločné..oni sa nepoznali 😉

hasleerka
22. apr 2013

@sari24 no dúfam že správne chápem, angin priateľ to bol ten čapatý, aj ju znásilnil ( v bare???) a potom prišiel noro a ten si vzal agátu ..

luna22
23. apr 2013

Noro z paneláku hráva rád dvojrole 🙂 aj v horúcej krvi 😀

slagy
23. apr 2013

@luna22 rozdvojena osobnost 😀

erni
23. apr 2013

@trinixy co ma robit ,ked to ma v scenari 😉 ale zase som ju stretla u nas v meste, tentokrat uplne ze nenalicena, normálne oblecena vyzerala ako dievcatko 🙂 a toho Kmanara som zvedava, ked som ho 1x videla som nechala z jeho prejavu, to som nevedela,ze nie je Slovak ale sebavedomia ma viac než dosť 😅
teraz sa mi zda,ze ziadna riadna zapletka tam nie je, takze kludne mozem zaspat na gauci 😀

sari24
23. apr 2013

@hasleerka áno Čapatý bol jej priateľ a v bare ju znásilnil...a potom až po jeho smrti sa objavil Noro ako jeho dvojník 😉

Veruže ten herec stále hra nejakých dvojnikov 😀

Zápletka tam je, napr. taký Michal a jeho správanie voči Ivane..ale to len tak z ničoho nič sa začal tak odmerane chovať? Však všetko bolo v poriadku a zrazu? 😕

hasleerka
23. apr 2013

a neviete čo je s tou angienou sestrou dvojičkou??? ešte je v amerike ????

hasleerka
23. apr 2013

baby a koľko rokov má malá Terezka??? šak seriál má 5 rokov a mne príde staršia

slagy
23. apr 2013

@hasleerka preco ti pripada starsia? Ja mam doma tiez 5 rocnu a su rovnako ukecane, vyspele a drze 😀

hasleerka
23. apr 2013

@slagy no som sa zle vyjadrila, niežeby mi pripadala ona staršia len ten vek mi nesedí ... lebo šak ivanka hned nazačiatku malú nemala, mne sa zdá že sa až neskôr narodila ...

lilla83
23. apr 2013

Baby, ja asi milujem Kamenára 😀

sari24
24. apr 2013

@hasleerka v 2. sérii sa narodila Terezka, v decembri niekedy 😉 ..čiže tento rok bude mať 5 rokov

@lilla83 ja som si hlavne uvedomila, že Kamenár je riadne vysoký 😀

ianitka
24. apr 2013

maly spi, tak z nudy pozeram prvu cast prvej serie... teda ta moda 😀 😀

Inak Ivana s Jakubom a s mamickou byvali v 2izbaku, preto bola nastvana na Agatu, lebo chcela jej byt - to som si vtedy neuvedomovala. (alebo nepamatala)

ianitka
24. apr 2013

Vlastne ako to s tymi bytmi je resp. bolo?
Ako idem zdola po schodoch...
A. 1.p pan Emil s Jankou,
B. oproti Maslak a predtym Kordiak
C. 2.p Ivana s Michalom (predtym Pato so Zuzkou chvilu a predtym Ivana s Jakubom a s mamickou) ci este niekto medzitym?
D. oproti Jancovci a pred nimi Bajzovci (Zuzana s Michalom) ci este niekto?
E. 3p. Teraz Slusni a predtym kto?? Stanovi ho prenajimala Angie, ale to bol ten byt do ktoreho dosla Agata, nie?
D.Tam teraz byva Egon, predtym Pato, predtym Ivana a...... ???? ... a uplne na zaciatku tam boli nejaki divni najomnici, ze?

Ozrejmite mi to niekto?? 😀

ianitka
24. apr 2013

A este - Nemal Michal este jedneho syna, toho, ktory byval s matkou a mal nejake problemy?
A dvojcata studuju v Prahe a inak su u koho?

mamartinka
24. apr 2013

@ianitka mal Marka este a dvojicky byvaju u starych rodicou v Prahe toho Alesa co mala Zuza potom druheho chlapa.