• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@ianitka ako typicky divak by si mala skor vnimat reklamy :grinning: :grinning: uz by mohli aj zrusit prerusovanie Panelaku reklamy, ked v samotnom seriali je ich az az :grinning: Sex v meste sa moze ist schovat pred Krausovym dielom :grinning:
25. apr 2013 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
chodi Betka este s tym doktorom? aj som zabudla jeho meno,... ten co mal na hlave kedysi tu smrtkovu satku :grinning: :grinning:
26. apr 2013 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gazovicka dr. Matus sa vola a teraz Ivana spomenula, ze sa s nim Betka rozisla
26. apr 2013 o 21:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slusny vie, ze dcerenka mu spala s Dusanom a robila v bordeli?
26. apr 2013 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zuzka1 tiez som teraz kukala ... uz by to mohla aj ivana zistit, nech je nejake "vzruso" :grinning:
26. apr 2013 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2013 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@egyptanka ona mu to sama povedala :sweat_smile:
26. apr 2013 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby kukám jednu časť z r.2009 a je tam dr.Fábry, akože Michalov spolužiak, je primár a vraj štastne ženatý a má dve deti ... nevidela som potom dva a pol roka ... je to ten istý Fábry či len herec???...
26. apr 2013 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ten byt v panelaku si Egon obsadil aby tam mal kancel, ale teraz tam viac byva Alica ako Egon, dokonca ho uz aj zariaduje, ale ked si dobre pamatam, ona mala dom, z ktoreho nechcela odist... to tiez trosku dokrutili..
27. apr 2013 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka3007 dost !!!!! hheheh im to velmi nedoslo
27. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@egyptanka ano precital sms v jej telefone :slight_smile:)))
27. apr 2013 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gazovicka neeeeee uz nechodia
27. apr 2013 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby, povedali tam co sa stalo s Klarou a Hermionou? Ved Fabry tam naklusal ako velka voda a o nich ani pocut... :confused:
28. apr 2013 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dnesny obsah-Pani Janka skoncila na druhom mieste v cukrarskej sutazi.Maslak dostane po hube.Dnes sa dozvieme, kto sa stane na klinike novym primarom.
29. apr 2013 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anca aka spevacka :grinning: :grinning: Naozaj to ona spieva?
29. apr 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka hej mne tá scéna bola fakt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ........rátalo sa mi že primárom kliniky sa stáva......sa stáva.....hm.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...........aj som rada.......tú nataly už treba vykopnúť........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ......
taká by som bola rada keby sa vrátila Viki Ráková.......tak by to oživila....lebo sa im už míňajú nápady........ináč tá angie je zas kučeravá so sponkami alá 5 ročné zmaľované dievčatko..................ináč baby všimli ste si ako v našich seriáloch či joj alebo na markíze ich strašne silno líčia ...........až-až...........mne je to také neprirodzené, zmaľované,nalíčené ako na ples 3 kategórie............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. apr 2013 o 08:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sendy182 a všimla si si že angie,ryšavá a tá inči chodia rovnako namaľované?tmavé a ružové tiene
30. apr 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gubcikova skoro všetky sú riadne domaľované až zmaľované ako z bordelu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: česť výnimkám :wink:
30. apr 2013 o 12:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sendy182 tak hej,ale je vidno že ich maľuje tá istá,lebo všetky sú rovnako namaľované.no a o domácom oblečení ani nehovorím
30. apr 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gubcikova tak tak, mozno jedina Ivana chodi dlhodobejsie doma v teplakoch a papucach, inak vsetci obuty, v lodickach a cez zimu aj v cizmach :grinning:
30. apr 2013 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka3007 ved tak sa má nie :slight_smile: to len my sme sedláci že sa prezliekame a vyzúvame :grinning:
30. apr 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gubcikova mooore, nahodim ihlicky, vyfintim sa a idem vysavať :grinning:
30. apr 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lenka3007 a čo tak umývať záchod :grinning: :grinning: ,inak je zaujímavé že som ešte nikoho nevidela pomaly vysávať,utierať prach,zametať
30. apr 2013 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok