Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

mamartinka
11. jún 2013

@sendy182
@ask 😉 Dakujem za chvalu.

zdenin
11. jún 2013

@sendy182 to ta mala kucerava je Dudisova? V tom seriali?

eva7780
12. jún 2013

@zdenin ta mala kucerava je terajsia Anickina kolegyna(spolu zurovali u Maslaka)

mamartinka
12. jún 2013

@zdenin nemyslis aj Moncu?Lebo aj ta je mala kucerava.Ktoru myslis?Ancina sefka je Lenka.

zdenin
12. jún 2013

@mamartinka myslela som co spomiali ten serial otecko sa mi nepaci ci ta mala dcera bola dudisova s tym nosovim hlasom

mamartinka
12. jún 2013

@zdenin tak to uz neviem.

sendy182
12. jún 2013

@zdenin
@mamartinka v seriáli Otecko sa mi nepáči hrala Barborku herečka čo hrá teraz Lenku-Aničkinu šéfku....... 😲 😲 😲
Dada Dudišová bola super v detskej a relácii pre mládeš CRN-CRN.......veľmi obľúbení boli toho času všetci mederátori.....kvetka horváthová, juraj lím, martin nikodým.....no a nezabudnem ešte na majstra N.......no odbočila som teda riadne od témy....
@mamartinka dúfam že mi sa nebudeš hnevať 🙂 🙂 🙂

zdenin
12. jún 2013

@sendy182 aha tak ja som si to asi zle prečítala že to bola dudišova xixi uch chápem

zdenin
12. jún 2013

sendy182 @mamartinka dada dudišová ako dieťa sú tam fotky so svojím bratom ich mama rovnako obliekala
@eva7780 neviem či si pamätáš detský seriál Otecko sa mi nepáči ona tam hrala Barborku.....už vtedy mi bola "protivná" mala taký "nosový" hlas ......napriek tomu že bola zlaté-podarené dievčatko jej otca hral Dušan Szabó teraz je v paneláku direktor

toto bola ta správa ja som si to nejak spojila xixi

sendy182
12. jún 2013

@zdenin 😀 😀 😀

zdenin
12. jún 2013

@sendy182 no už som si to pozrela kúsok a ano podoba sa na tu lenku tak to je ona..no bolo mi divne že dudiška ako decko a tento serial nieje taky starý no moja chyba a to ten vlasatý je szabo?? 😀 😀

sendy182
12. jún 2013

@zdenin áno .....to je čo.....iba troška hlas mu ostal.......krásny zamatový 😉

zdenin
12. jún 2013

@sendy182 hej on má super hlas Herkules 🙂 človek ked roky počuje známe hlasy z dabingu tak je to sranda ich vidiet v originály...napríklad ked som videla majitela sexi hlasu agenta Bootha tak sa mi nechcelo veriť 😀D (viem že to je mimo temu prepáčte)

monika15
14. jún 2013

@mamartinka cooooooooooooo posledny obsah, posledna cast NOOOOOOOOOOOOOOOOO ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

mamartinka
14. jún 2013

@monika15 ano,ano.21 v piatok uz posledny Pandrlak.Od pondelka 24.06 okrem stredy kazdy den slnko,seno,slanina Buckovci 20.30

egyptanka
14. jún 2013

@mamartinka vacsiu p......u uz dat nemohli. Ale aspon docitam knihu.

eva7780
14. jún 2013

baby Sona chodi este do roboty???? 😕 ja som si dajak myslela,ze ostala uz doma,ale asi sa mylim,ked gargiho stale odkladaju 🤐

mamartinka
14. jún 2013

@eva7780 ano chodi do roboty este a inak ta Ivana a Mizu to co bolo v tom bari.To ma aky vyznam 😀 Co tam Spajza sedi a hladi na nich.

monika15
14. jún 2013

@mamartinka
@egyptanka
buckovci hehehehehe to neni az tak zle ale ta to nebude take super ako ked ich davali po pondelkoch 🙂 heheheheh