• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
@diddi
@cairka možno väčšina stredného a východného Slovenska sleduje seriál len preto, lebo sú v nemom úžase z toho ako sa nám hlavné mesto prezentuje ako kur......ň. Susedské vzťahy sa upevňujú cez postel. Retardovaný seriál.
25. sep 2013 o 05:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Kto chce kuk dalsie fotky zo svadby na ktorych je aj Dominika,Angie,Karol z Danicou http://panelak.joj.sk/panelak-foto/galeria-fotoalbum-svadba-maslaka-a-nataly/foto-131081.html
25. sep 2013 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka aka zlata dnes.Uplne naaaaaaaaaaaaaaaaaaj je dnes asi s celej casti.
25. sep 2013 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@juliana77 inak toto aj mne napadlo, ze z BA robia jednu velku sodomu gomoru...
25. sep 2013 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby aj vam tak lezie na nervy tereza? To co bolo ten spev? pomoc!!! Mne sa nezda ten serial z hladiska vztahov nerealny az tak. A ta ivana aj jakub si zasluzia co sa im deje-myslim ingrid a fabry.
26. sep 2013 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja už som sklamaná ... mne sa ani nepáči ako z hofy urobili to čo je, že spáva s fábrym, tak som ju mala rada ...
26. sep 2013 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celý seriál už upadol
26. sep 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gubcikova
veru upada, je o nicom. jedine, co tam stoji za to a co sa mi paci su tie fantasticke kosele, co nosia barmanky. brala by som ich vsetky, najma Angii ich ma tak krasne. v kazdej casi inu a vzdy uuuzasnu. na to jedine sa da v seriali pozerat. :grinning:
26. sep 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@959touareg ja hned ako sa mihne angie pretacam-nahravam to lebo v realnom case to nestiham
26. sep 2013 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkat1
asi sa nechapeme, ja Angie priam nenavidim , to nemyslim, ze na nu sa da pozerat, z nej mi je zle ale nie ako z postavy, ktoru tam hra, ale celkove ako z osoby. nemam ju rada. uz ked som videla ze bude hrat v Panelaku som mala dost. :frowning2:
ja chvalim tie kosele co nosi, a nielen ona, ale aj Denisa.....su prekrasne /myslim kosele/. :slight_smile:
26. sep 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@959touareg ja som to pochopila:slight_smile: chcela som tym povedat ze nestiham registrovat co ma na sebe lebo hned pretacam...
Inak uz vela pretacam-emila a janku,imriska,terezu ked daju,uz aj imreho a gejzu... Napriek tomu to stale pozeram:grinning:
26. sep 2013 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkat1 som na tom podobne. pozeram uz iba zo zvyku, asi. ale pomaly mi lezu na nervy vsetci tam.
26. sep 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ja nerozumiem, kedy si Hofa začala s Fábrym? a prečo vlastne? mi to úplne uniklo :confused:
26. sep 2013 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sari24 asi vtedy ked jakubovi hrablo a zacal lozit po leseni.
26. sep 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ho pravidelne sledujeme
27. sep 2013 o 13:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Inči, Jogi, Renča v reklamnej kampani na oranžového operátora. Pozrite sa http://panelak.blogspot.ie/2013/09/inci-jogi-renca-v-reklamnej-kampani-na.html
27. sep 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubko co to za film na nete pozeral?Daky vianocny nie.A Fabry tie vlasy ked z Hofinkou suchu ruchu :grinning: :grinning:
27. sep 2013 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac ja stale rozmyslam, co take spravil Michal Maslakovi, ked ho chce znicit vymazanim zdravotnych zaznamov.
27. sep 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@egyptanka ja nechapem zas co tam splietal Maslaka ked Betka hovorila o Hofinke nie?Spomenula aj Maslaka niekde?
27. sep 2013 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok