• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

16. januára 2017 
Baby, to co je s Maslakom?? Je to vobec on?? :o
2. okt 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanocka aj mne sa zda akysi iny :confused: ci ma ine vlasy,alebo co? ,a ten Fabry :stuck_out_tongue_closed_eyes: aku zafačovanu hlavu mal :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 06:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
3. okt 2013 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka odkial mas take infosky ? aha uz viem :D
3. okt 2013 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
to včera tá obmotaná hlava fábryhobola dobre trápna.neviem kde ešte takto zafačujú hlavu pri troch štichoch
3. okt 2013 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eva7780
@graceful9 nooo asi to bude tym...a aj dlhsie vlasy mal tusim :D
3. okt 2013 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosimvas ten Karolko a Danica.Akoze no koment.Pote Teta ideme na vylet,povozite sa s Karolkom :grinning: :grinning: :grinning: A nezabudni ju priputat :grinning: To ako keby neviem komu hovorila ze urcite Karci nezabudne :grinning: By som chcela vydiet ako sa Teta povozi a ci ju nenecha niekde ako Lukyho. :grinning:
3. okt 2013 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka Ach jaj :unamused: A taky to bol fajnovy serial, ale teraz to uz fakt stratilo grady :confounded: Zbytocne dialogy o nicom a aj herci to uz hraju len nejako nasilu :rolling_eyes:
...ale tak ako alkoholik ktory pije aj ked mu uz nechuti, tak aj ja to stale pozeram, aj ked ma to uz tak nebavi :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
Preboha baby to čo mala Angie dnes s vlasami? Vyzeralo to ako ošťatá slama už si s nimi nejakú robotu nerobia
3. okt 2013 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@matullienka no a ten maslák.....nové háro :grinning: :grinning: :grinning: .........ináč Angie nám zostarla ale riadne......ten makeup jej nesedí a účes žiadna sláva možno tak do 3 série :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. okt 2013 o 23:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka dobrá umelina je :slight_smile: črty pekné len vylepšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. okt 2013 o 23:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky, priznajte sa tie co ste z Bratislavy, to tam je taky raj? Ked karolko robi obycajneho rozvažača, Danica strazila docilku jednu babku a dokazali vyzit a este aj odlozia mesacne 3000 € :grinning: :grinning: balim caky paky a cakajte ma na hlavnej stanici v BA, to taky raj si nenecham ujst :grinning: :grinning:
4. okt 2013 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lenka3007 to iba tento mesiac tak mali lebo im Angie ci kto predal ten nabytok z toho ich bytu predchadzajuceho,neviem za kolko ci to bolo za 3000€ ci kolko to vraveli...
4. okt 2013 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Alica nejako zostarla... :fearful:
4. okt 2013 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No ze jo Jula jaka Ceska :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2013 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka však už by mohol ten Bajza so Silvinkou normálne fungovať :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: veď už tvorili milencov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2013 o 21:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lenka3007 ešte si zabudla fedora s mončou......a duška renomovaného architekta na materskej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2013 o 21:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka ja ju mám veľmi rada ako herečku....pekný hlas.....vie spievať suprovo....to by mohli v paneláku využiť :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ........taká normálna prirodzená herečka........obľúbila som si ju už dávnejšie......a ináč Ivana mi už nie je taká protivná........už ostala iba soňa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. okt 2013 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sendy182 Ivana sa uz asi zvykne najest pred natacanim a neposobi tak krcovito ako minuly skolsky rok..teraz mi je zase ta Sona nesympaticka...mohol by ju Kraus skludnit.
4. okt 2013 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@stardust hej skľudní ju odchodom so seriálu :rolling_eyes: ..........ja si neviem pomôcť mne ta bio Eva nesedí ........danica je tiež dobrá herečka ale prečo je stále ako šibnutá v tom seriáli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@mamartinka :wink:
4. okt 2013 o 22:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok