Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

monkula
7. nov 2008

alebo Kordiak zbalí tú prevádzakrku.... 😝 😝

monkula
7. nov 2008

no veď aj aj a pritom sme sa na seba len pozreli ,že a tá tu čo chce? 😀 😀 😀 😀
a čo keĎ Kordiak zbalí Bajzovú? 😕 😕

vesi
7. nov 2008

aj to ma napadlo, ale nepasuje mi k nemu, alebosa michal dá dokopy s ivanou a prevádzkarka zbalí jakuba 😀

vesi
7. nov 2008

no bajzová by k nemu pasovala 😀

monkula
7. nov 2008

však aj pasuje... 😀 😀 😀

vesi
7. nov 2008

tí dvaja k sebe pasujú najviac 😀

monkula
7. nov 2008

asi preto ,že sú ozaj pár.. amajú krásnu dcérku...
No, idem ja porobiť poriadky s deťmi, zase sa mlátia.... 😠 😠 teda jarko provokuje, potom dostane pištoľkou po hlave a je plač...

vesi
7. nov 2008

juj akoby si písala o mojich 😀

monkula
7. nov 2008

veĎ vravím, ešte ja tie naše deti sú ako naklonované.... 😀

vesi
7. nov 2008

😀 😀 😀 idem aj ja, zase vyliezli z izby už po stý krát idú čúrať 😠

monkula
7. nov 2008

😀 😀 😀 😀 😀
aspoň Ti už samé zaspia... malá ma búcha po rukách a kričí no no mamááá, nonoooo toto... takže už vá m nesmiem písať....
hjjfxjjjjjkjfjfkkj pozdrav od chiarky... 😀 😀 😀

slaviq81
7. nov 2008

To Jakub co vcera vystrajal s tym malovanim? A ten pasik ako lepil, hotove A je to! 😀 😀 Sa cudujem, ze Ivanka este neporodila, mala by ho preventivne odstahovat k mamicke. Zuzana by sa uz mohla po tom, co videla Dariusa s inou, spamatat.

monkula
7. nov 2008

ja fakt neviem čo Zuzana s tým Dáriom rieši.... myslí si ,že si maldý chlapec uviaže na krk babu s tromi deckami?
A a jvá mtak lezú na nervy ie dvojičky? To je fakt úžasný herecký výkon 😅

minkak
7. nov 2008

baby vy tu toho stihate 😉 ale ich tu prepletate medzi sebou-hotove beverly hills 😀
no hlavne,ze ked sa Ivana pytala ci uz niekedy maloval,tak povedal,ze nie,ze mali tapety a tie lepit vie...... 😅 no tak to nam teda ukazal ako to vie 😀

leva
7. nov 2008

slaviq81,myslim ze sa aj spamätala a teraz mu povie aj s urokami 😀 Inak ta Ivanka furt žerie,ako nie v zlom,no furt nieco dlabe 😀 😀 😀

minkak
7. nov 2008

no dobre to tu dnes zhavime 😅 ideme pozerat ,nie? 🙂

slaviq81
7. nov 2008

Monkula, ved u Bajzovcov to je ako na vojne. Vajcaci este nedoranajkovali a Zuzana ich uz zenie od stola, ked pridu zo skoly, tak ich hned posle do izby. Este som nevidela Zuzanu venovat sa im. A malu Misku ma vecne na rukach.

leva
7. nov 2008

ideme na to,este 10 minutova reklama a ide sa 😀

minkak
7. nov 2008

no veru ,este ta reklamaaaa-ach jo 😀

minkak
7. nov 2008

uz to ide--konecne 😀

leva
7. nov 2008

ten darius vyzera trochu ako kubo.

leva
7. nov 2008

mamicka kubkovi"nedal by si si este bublaninku?som myslela ze povie,"tak ja ju idem upiect 😀 😀 😀 len aby ho zdrzala 😀

minkak
7. nov 2008

no ,ale sa ta bajzova nahodila pre toho daria 😅
a ten kordiak co riesi?aky je len milucky ako sa pekne rozpraval s tou ex(a upratoval 😅 )
no tak to som necakala,ze sa kubko moze dostat do basy,to snad ,nie? 😕

zuzana355
7. nov 2008

ja mam taky pocit že budem ešte poriadne prekvapená ako to skončí ale mat takú mamku ako kubko asi by ma šlahlo 😅

vesi
7. nov 2008

zuzana, mamka by až tak nevadila, ale ako svokra?... 😅 😀

sirinka
7. nov 2008

nuz...ale zase ze mu je u tej mamky lepsie ako doma, to celkom chapem...mozno by si konecne mohla ivanka uvedomit, ako sa sprava...

monkula
7. nov 2008

sirinka, že....
A jaaaj, niekedy v minulých častiach sm sa strašne smiala na Kubovi, keď hladkal Ivane nohy a povedal jej: Ivanka, ty máš krásne jabĺčko 😀 😀 😀 😀 😀

sirinka
7. nov 2008

no ja sa na kubkovi smejem skoro v kazdej casti...dnes ma dostal tym svojim inkognito vyrazom... 😎

monkula
7. nov 2008

straaaašný raper 😀

minkak
7. nov 2008

monika tak na tom jablcku som sa smiala aj ja 😀
a dnes teda bol-ujo strasidlo 😅 asi zabudol ,ze halloween uz skoncil 😅