Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

misa189
23. jún 2014

Kto s Vás počul o káve na chudnutie BETAPROTECT a kto si ju objednal???...

eva7780
23. jún 2014

@misa189 najskor asi Ivana 😀 kedze toto je tema o serialy panelak 😉

mamartinka
23. jún 2014

Dnesny video diel a obsah a nakup mlieka Viole- http://panelak.joj.sk/dnes-v-panelaku/panika-v-...

mamartinka
24. jún 2014

Video a obsah- http://panelak.joj.sk/dnes-v-panelaku/panika-v-... Je to este zo vcera.

mamartinka
24. jún 2014
barla5
25. jún 2014

No tak dúfam, že Angie odíde do Francúzska, jej postava sa už nemá kam posunúť a toto hlasovanie ukazuje, že ani scenáristi už nevedia čo s ňou. A pán Emil nech si dá cez prázdniny urobiť zuby, lebo to jeho šušľanie sa nedá počúvať.

hasleerka
25. jún 2014

všetkých by tam mohli vymeniť ... a tú rozmaznanú terezu by som prehla cez koleno ... kks aby som sa ja decku prosila a sľubovala že ju nikdy viac neudrem ... netvrdím že ich treba otlkať, ale výchovná ešte nikoho nezabila ...

mamartinka
25. jún 2014

@hasleerka inak Julcu a Zdenka by mohli v Panelaku nechat.Sa mi tam pacia.Ako Zdenek vcera.No tak Julco 😀

hasleerka
25. jún 2014

@mamartinka tak s tým len súhlasím ... tých som ani nemyslela vymeniť, lebo kedže začali bývať v paneláku tak ich beriem ako nových ... zdenka mám hrozne rada .... už z ordinácie v ružovej záhrade .. som rada že ho sem obsadili ... ale napr. dušan sa mi akosi v poslednej dobe nempáči ... a vôbec ako sa mohol dať dokopy s tou evou ...

amia3
25. jún 2014

ja mam rada panelak ale hrozne mi lezu na nervy ti dvaja debili zo stavby, pri zabere na nich musim prepnut takze nem0zem sledovat nerusene. podla mna niesu ani trochu vtipni, skor trapni

mamartinka
25. jún 2014
eva7780
25. jún 2014

Angie by ozaj mohla ísť s Frederikom a mohla by vziať aj rod.Malých a Svehlovu, mne trochu chýba Danica s Karolom, taký svihnuty párik 😀

majina.b
26. jún 2014

Eva Mária Chalupová

mamartinka
26. jún 2014

@majina.b napis zrovna Karolkova a Danicina babicka.Neviem potom o koho ide.

mamartinka
26. jún 2014

Dnesny video diel a obsah.Urcite bude stat za to posledna seria- http://panelak.joj.sk/dnes-v-panelaku/velke-fin...

eva7780
26. jún 2014

Nemôžem si pomôcť, tu Ivanu by som nakopala do zadnice 😝

susika
26. jún 2014

tak som zvedavá, ako ta Ivana dopadne. mne už dlhšie pije krv, no nič zle jej v tom panelaku neprajem🙂

eva7780
26. jún 2014

A teraz môžme čakať čo ďalej, čo myslíte že má za kšefty Baska s Maslakom?

mamartinka
26. jún 2014

No ako Panelacky.Ale to skoncilo co.Uz sa tesim nabuduce.

majina.b
26. jún 2014

A Hofa povedala ANO??? dufam že ano...
Ivana havarka v tunely, podľa mňa ešte sa v poslednej chvíli spamätala...
Betka má skade toľko € na kliniku??
Angi si mala tu letenku zobrať, ale len jednosmernu
Romana tak u mňa tiež na zrušenie postavy
A Michal tých deti, vždy mi to vypadne koľko 1+3+1 = 5 ?? alebo viac??

cikyta
26. jún 2014

Kedy budu dalšie diely ? Teraz budu prázdniny, že ? ☹

mamartinka
26. jún 2014

@cikyta ano teraz su prazdniny.Bud od konca augusta zacnu alebo september.

susika
26. jún 2014

to akože v pondelok nič? ešte je jun🙂

hasleerka
27. jún 2014

ani dnes už nebude?????

mamartinka
27. jún 2014

@susika
@hasleerka Baby vcera zial posledny diel.Ani dnes ani pondelok uz Panelak nejde.Ked si chcete este kuk tak jedine archiv joj.Kedy zacinaju opet snad napisu.