Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

hasleerka
9. mar 2015

viete mi povedať prečo tam držia tú mladú čašníčku??? ja by som ju teda namieste vyhodila

monika15
10. mar 2015

@mamartinka uz 26. marca WOW>>>>takze uz len 2 tyzdne ostali.....

mamartinka
11. mar 2015

@monika15 co?Koncia vtedy?

monika15
11. mar 2015

no tak 26 zacina ten novy serial... to tam pisalo 🙂)

mamartinka
11. mar 2015

@monika15 Kde?Niekde v linku mojom.Ja to sem vzdy len pridam ale necitam.

mamartinka
11. mar 2015

Boooooze to co ten Maslak zas z Ivanou.To aj z Angie spi aj z Ivanou?

monika15
11. mar 2015

@mamartinka uz len janka neni ;)

hej hej v tvojom do certa ale ktore, ked najdem tak ti to preposlem 🙂

mamartinka
11. mar 2015

@monika15 http://www.cas.sk/clanok/309842/exkluzivna-spov... Tu pisu hned dolu ze Posledná klapka padne na prelome marca a apríla. A este V júni 2015 bude odvysielaná posledná časť. Tak neviem potom.

mamartinka
12. mar 2015

Tak do tretice este aj Baska prespi u Maslaka.Zas sa snad zem aj do tretice zatrasie.Dovie cim ich vsetky tak pritahuje.

mamartinka
12. mar 2015

No super.Dnes Ivana z Maslakom v posteli a nacapa ich Goran.Som zvedava co bude.

mamartinka
14. mar 2015

Pondelok 23.03(Dobrá ponuka) Fábry ponúka Paťovi 10. 000 eur. Tvrdí, že ich má od Romaninho otca, ktorý si želá, aby sa rozišiel s jeho dcérou. Prijme Paťo neodolateľnú ponuku? Michal prichádza za Ivanou, žiada ju o pomoc. Potrebuje, aby sa porozprávala so psychológom, ktorý bude vyšetrovať Mareka a nasmerovala ho tým správnym smerom. Judit upozorňuje Masláka, že vyšetrovanie lízingového podvodu sa nevyvíja podľa jeho predstáv. Utorok 24.03(Na koberčeku) Judit odmieta naďalej spolupracovať s Maslákom. Romana hľadá tehotenskú knižku, namiesto nej nájde 10.000 eur. Žiada od Paťa vysvetlenie. Hoffa ide na umelé oplodnenie, predtým sa však Michalovi prizná, že v noci mala nechránený sex a má plodné dni... Fábry prichádza k Egonovi a oznamuje mu, že v mene vplyvného podnikateľa má záujem o kúpu jeho firmy. Albert zisťuje, že poisťovák pri lízingových podvodoch býva v paneláku na Geologickej 1. Streda 25.03(Super biznis) Baška prespí u Masláka. Odolá známemu zvodcovi žien? Jula emotívne opisuje Zdeňkovi priebeh súdneho pojednávania s Féderom. Neskôr prichádza Féder, ktorý tvrdí, že na súde sa iba bránil. Finančná ponuka za predaj firmy je závratná. Problém je v tom, že Egon musí najprv od Ivany odkúpiť Terezkin podiel. Vážne uvažuje nad predajom. Za peniaze od Orgována by mohol do konca života ležať na pláži na krásnom ostrove. Noro zistí, že poisťovákom pri lízingových podvodoch bol Marcelov sused.

mamartinka
14. mar 2015

Streda 25.03 posledny diel Panelaka.Od stvrtka 26.03 novy komedialny serial KOLABS.

mamartinka
14. mar 2015

Silvinka.

monika15
16. mar 2015

@mamartinka vidis... a oni ze do juna bude tak potom do kedy ??

mamartinka
16. mar 2015

@monika15 ci pred velkou nocou len skoncia a po velkej noci este budu do juna pokracovat uvydime.

mamartinka
16. mar 2015

@monika15 Tanec snov nepozeras?Vcera Maslak super tancek mal.Perfektny boli.

monika15
16. mar 2015

@mamartinka pozeram pozeram slina az po zem hehehehehehheehhehehehehe

mamartinka
16. mar 2015

Maslak z Tanca snov

monika15
16. mar 2015

@mamartinka jaaj ta ivana ta tota spi s celym barakom hehehehehehhe

mamartinka
17. mar 2015

Vcera bol Maslak dobry u Rebeky a potom u vytahu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamartinka
17. mar 2015

Kde je Maslák? Tu je Maslák!

mamartinka
17. mar 2015

Dnes to je v Paneláku samá dysperzia! 😀 😀