• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
12. jún 2015 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
12. jún 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
bude chybat panelak stale som si ho zapla a aj som ho pozerala celych 8rokov :unamused:
13. jún 2015 o 13:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@martina054 ved mozes este z Archivu starsie casti aj nove.
13. jún 2015 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz konci to my bude chybat
13. jún 2015 o 14:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. jún 2015 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
To co bol za koniec? O nicom úplne,som sa tesila a nic
17. jún 2015 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
neviem, prislo mi to divne. akokeby preskocili niekolko casti a dali poslednu cast. a okrem toho - kedze trval panelak fakt dlho a mal obrovsky uspech, cakala som trocha pompeznejsi koniec, osobne sa ma to dotklo, ze to pozeram od zaciatku, verna fanusicka a skoncilo to, len tak, z nicoho nic, ze sak koniec a hotovo. zasluzili by sme si trocha viac...je mi to luto..
17. jún 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@micak ja mam zas zmiesane pocity cakala by som tam mozno aspom nejake spolocne dakujem od vsetkych na zaver...;) ale podla mna sa to fajn uzavrelo...ivana prisla na to ze jediny muz ktoreho najviac milovala bol jakub ;) jula sa udobrila...alica s egonom sa dali opat spolu ,baby porodili...noro vydrbkal so vsetkymi ;) akurat je skoda ze tam nebol emil a karol a neviem vlastne ci danica porodila a odkial vedela ivana ze albert je podrazak...
17. jún 2015 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matkaasebko Alica a Egon sa nedali do kopy :slight_smile:
18. jún 2015 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lorela ale ano kedze na plazi predavala sukne ;) takze urcite sa dali do kopy
18. jún 2015 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.topky.sk/cl/100313/1481189/Panelak-po-7-rokoch-definitivne-SKONCIL--Sokujuce-slova-od-otca-serialu- Adam Orgovan Janco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No ake pekne meno dala Romanka.A otec ani neprisiel synka pozriet. A kde Alica predavala sukne.To tam bolo?Som asi prehliadla kedze som len Nora na plazi vydela ako ho ukazali.
18. jún 2015 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka Adam Oskar Jančo :slight_smile:

to s tým Norom som nepochopila. On nejak podrazil Masláka či čo? Kúpil Egonovu firmu? Ten Orgován mohol aspoň vystreliť, keď už.
18. jún 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka ano bolo to tam ked bol egon ukazany na plazi tak alica tam bola tiez ;)
@barla5 ano noro zobral peniaze od maslaka a urcite aj od orgovana ;) a kupil vsetky egonove firmy
18. jún 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
18. jún 2015 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zaujalo ma v jednom článku,že v panelaku sa nikdy nepouziivala tecuca voda. By som si ani nevsimla:slight_smile:
19. jún 2015 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@elizeenka ano bolo to v Top Star a Moncici o tom rozpravala ze voda im tam nikdy netiekla len akoze.Voda im tam tiekla iba ked boli maly Bajzovci a aj to len v kupelni nad vanou.
19. jún 2015 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ja som si nie raz predstavovala ako bude vyzerať koniec seriálu a myslela som si či tam nezhromaždia do jedného záberu všetkých hercov a presne ako bolo spomenuté, tak by povedali ďakujem alebo niečo také...ten koniec mi prišiel akýsi otvorený.
S tým ako Ivana povedala Ingrid, že Albert je podrazák - to som tiež nepochopila, že prečo
20. jún 2015 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@barla5 podla mna noro kupil tu egonovu firmu..sak egon aj povedal ze nasiel kupca .. to by celkom do seba zapadalo.. a maslaka nakoniec vsetci podrazili alebo opustili ...
21. jún 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
my sme sa s mojou mladšou dcerkou tešili na ten záver no nakoniec sme ho ani nevideli možno aj dobre jej by bolo smutno za Terezkou
22. jún 2015 o 03:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no neviem ze ci sa mi pacila posledna cast.... :(((

sorry
25. jún 2015 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
8. júl 2015 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok