• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

11. apríla 2017 
@matkaasebko myslis Juraja Raslu ci ako sa pise?
29. mar o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka ani ja si uz nepamatam vsetko....kuba zabili, metusim vo tam.robi rasla,som rada ze tam bol luky :slight_smile:
29. mar o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamartinka ano...som aj zabudla ze som.odpisala...:slight_smile: este by ma zaujmalo koho zastrelili gulkou do hlavy...a cia je ta mala :slight_smile: a este som dumala nad blonckou studentkou odkial je ale uz mi to doplo (noc a den)...
Ale. Bude to super zas sledovat :slight_smile: este vilo keby sa prisiel ukazat a ten.policajt co vysetroval kubovu vrazdu :slight_smile:
29. mar o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
myslím že bol Panelák fajn, zasmiali sme sa, zápletka Ivanka - Jarmilka je super, na to sa teším!
30. mar o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj Paneláčky :slight_smile: aj ja som pozerala prvé 2 diely a budem aj ďalšie lebo sa mi to celkom páčilo. Ivanka nemá chybu.
1. apr o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kurna vedela som ze to presvihnem hlavne ze ten den som to tu čitala a nedala som si to nahrat tak snad je na nete ako naposledy
3. apr o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
som dnes pozrela v praci :D:D no fajne vela ludi tam pomenench aj byty troska ine tak mam problem zaradit kto je v ktorom byte. a prva otazka čo ma napada čo sa stalo akoze jakubovi svehlovi ze dedila ivana?
5. apr o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam asi velke medzery ked svehlova mala niečo s maslakom ja som uz nepozerala koniec toho čo bol davno tak asi mi niečo uslo :D
5. apr o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika Tak Jakuba zapichol taký mladý típek na chate u Hofu, keď bol zobrať Terezke pas.
No a Ivankine techtle s Maslákom boli riadne vášnivé, áno bolo to v posledných častiach starého Panaláka
7. apr o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte! Viem že to sem nepatrí, ale prosím vás o pomoc s vyplnením dotazníka k diplomovej práci. Je to anonymné, nezaberie to veľa času a je to zaujímavá a aktuálna téma :slight_smile: Keď už link otvoríte, nezatvárajte ho pred vyplnením, aby sa správne načítali odpovede. Srdečne ďakujem!! :slight_smile: (link je absolútne bezpečný, nemusíte sa obývať žiadneho vírusu) https://fsesuniba.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_7UoMu7WkQbVADIN
8. apr o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejdeme mi panelak z archivu:neutral_face::thinking:
11. apr o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok