Sledujete seriál Panelák? Ako sa vám páči?

lindika
3. máj 2008

Ahoj,
sledujete Panelák? Páči sa vám.....?

cikyta
14. nov 2008

Veru včera som Karolovi priam tlieskala!Betke už bolo treba čosi povedať! 🙂

ivka19
14. nov 2008

ze betka,beta je to jedna otrasna 😀 😀 karol sa fakt ukazal 😉

leva
14. nov 2008

Baby vcera spomenul Michal pri bare co pocuva v aute,tak spomenul holky z nasi skolky a tu druhu,muj cas,kto to spieva neviete?,,,,,,

liliandax
14. nov 2008

leva - spiev to Petr Kotvald, Stanislav Hložek a Hana Zagorová 🙂

slaviq81
14. nov 2008

Leva neviem, ale nechodi nahodou Michal na ziadost Zuzanky do Brna vlakom? Ved ho aj Ivanka parkrat hodila na stanicu.

leva
14. nov 2008

dakujem,uz som kukla cez google 😉

moni1412
14. nov 2008

ivka hmm, asi 😀

leva ja mam Muj cas v PC , ale mam tam Zagorova a ORM ako interpretov

slaviq ja som sa tiez cudovala - ved chodi vlakom alebo busom a vcera spominal co pocuva ked ide po dialnici 😒

minkak
14. nov 2008

ahojte,tak to s tou dialnicou ma tiez zarazilo 😖

tiez neviem ,ze by mali 2 deti....no snad k tomu niekedy pride-alebo ,ze by to druhe dieta bolo akoze duncove-na ktorom pracuje 😀 😀 😀

slaviq81
14. nov 2008

Do Brna chodia asi vlaky po dialnici 😀 😀 😀 😀

brixina
14. nov 2008

ja som na panelaku priam zavisla 😎 pracujem v zahranici a prave teraz nam vypadol satelit, katastroooofa ☹ ☹

cikyta
14. nov 2008

Brixina,my máme ísť o 20:00hod.do Tesca na nákup,lebo inokedy muž nemá čas,ale ja som ho prehovorila,aby sme nešli o 20:00,lebo neuvidím panelák.A tak nemáme doma nič...........hlavne že uvidím panelák 😀 😀 😀

minkak
14. nov 2008

cikyta a muzicek bude hladny? 😅 chodte az po panelaku 😉
inak ja malokedy pozeram o 20-ej vacsinou az v archive na nete 😉 lebo pozeram markizu v tom case,ale dnes si pozriem o 20-ej,mne tiez veru nemoze ujst....a ani magazin 😅
slaviq asi ano 😀 alebo zase chodi busom a tam si to pusta so soferom 😀

cikyta
14. nov 2008

Ešte dnes mám uvarené 😀
A v archíve na nete pozerať panelák..............jáj to je ťažká matematika pre mna ešte.Som ametér na PC 😖
No tak hádam pôjdeme po paneláku-na úkor sexu 😀 😀 😀

minkak
14. nov 2008

cikyta no aspon ,nebudete o hlade 😅 na ukor sexu?ten este zvladnete po nakupe 😉 😅

pozres si to jednoducho tu http://televizia.joj.sk/tv-archiv.html tam na pravo mas kalendarik tam si tuknes do datumu aky chces a tam si vyberies presne co si chces pozriet a na lavej strane śa Ti to uz spusti 😉
tam si to mozes este zvacsit,pretocit ,stopnut co len chces 😉

minkak
14. nov 2008

alebo ak chce konkretne panelak tak mozes aj tu http://www.panelak.sk/ pockas kym sa Ti to nahra a tuknes v lavo hore -posledny diel 😉 tiez je tam kalendar a mozes si tam vstko pozriet aj magazin,aj ako natacali....a su tam same blbosticky-treba to tam popozerat vsetko.
napr.to ako natacali je v tej obyvacke v suflicku 😉 tam si kliknes a uz Ti to pojde....je tam toho vela aj puuzle
aj mozes zazvonit na zvonceky a predstavia sa Ti kto kde byva 😀 no same blbosti 😀 😀 😀

claudinka
14. nov 2008

no to som zvedava, jak sa to tam este vsetko domota 😀 😀

asitka
14. nov 2008

dievčatá...ako to dopadlo s ivankou??? dnes som nevidela....včera to skončilo, že sa na ňu vrhol ktosi pri aute 😕

govinda
14. nov 2008

asitka, Ivanku prepadli, ale potom zistili, že to nie je tá osoba, ktorú chceli prepadnúť - prepadnúť chceli Angie (bol to Edo, tuším). Inak sa Ivanke nič nestalo, akurát to rozdýchvala

asitka
14. nov 2008

aha...ešte, že tak...a kordiak ešte s nejakou randil???

govinda
14. nov 2008

no dnes tuším nie. Popri paneláku som umývala riad, ale toto by som si nenechala ujsť 😀

asitka
14. nov 2008

ok... 😀 dakujem....dnes som fakt nesledovala...a nechce sa mi pozerať v archíve...dobrú noc. 😉

mamartinka
15. nov 2008

a ivanka zavolala mamicke stahovakou a ta sa zabarikadovala a nechcela ich pustit.pan emil bol u bajzovcou ohladne balonka co chalani nanho hodili z okna ked isiel domou z duncom.endzi isla z mamou na tyzden do tatier.

minkak
15. nov 2008

asitka a este kordiak sa vypytoval imra na tu angeliku a ohromne mu radail 😀 😀 😀
a kordiakovi otec ponukol uz oficialne pracu ek.riaditela,on mu povedal ,ze pockame ako dopadne dan.kontrola 😉 ze aj on sam je zvedavy 😉
no a co ma zase zarazilo v tych Tatrach sa angie pytala mamy ako pride na to ci ju mohol karol podviest s Betkou,ked bola v nemocnici.....ved predsa oni tajili ,ze tam maju podnajomnicku Betku nie????????????
zase sa tusim zamotali ako aj s tou dialnicou 😀

womenne
15. nov 2008

ahojky ja ten koniec nikdy nevidim prečo sa ta Jakubova mama zabarikovala ?som zvedava či sa nakoniec Bajzovci rozvedu 😕

minkak
15. nov 2008

womenne,to uz neukazali,len to jakub povedal,lebo sa nechce odstahovat 😖

asitka
15. nov 2008

minka...veru pravdu máš....ešte karolovi vravela, ž nech sa nepreriekne pred rodičmi....a ozaj...ved mi už ktosi povedzte ako to vysvetlili s tou škodovečkou....nooo...prosím.....

a dakujem za prehľad....

womene...som čítala čo bude na další týždeň...teda až ten další...a tam písali...že michal prišiel na nový spôsob zoznamovania...tak možno sa aj časom rozvedu....a že eda chytia policajti....karol začne robiť v nejakej inej robote....

monkula
15. nov 2008

dneska išla sestra d oBrna, autobusom ,po diaľnici ,ta ksa jej po návrate spýtam, či ju nepredbiehal vlak s Bajzom...., dám poto mvedieť...

minkak
16. nov 2008

asitka ja faaaakt neviem aj ja si mylsim,ze skodovecka uz bola v srote 😖 ale tam je vsetko mozne 😅
tesim sa ,ze eda chytia-takze karolko nebude sediet.... 🙂

monika 😀 😀 😀

asitka
16. nov 2008

ale ktosi písal, že v magazíne to kraus vysvetloval...ale čo vysvetlil...už nenapísali...aspoň ja som nepostrehla...a ja tak chcem vedieť...prečo má furt kubko škodovečku, keď ju údajne rozbil na šrot....

a ešte písali, že angie bude mať problémy a zas bude musieť ostať v nemocnici....betka sa bude chcieť karolovi pomstiť...lebo ho zas bude zvádzať...a on ju asi zas odmietne....no...a nebite ma, že vám to takto...ja len čo som čítala.... 😀

minkak
16. nov 2008

asitka niekto tu pisal,ze pisal do magazinu 😅 ako je to s tou skodoveckou,ale este neodpovedal 😉

a kludne pis,pis mne to nevadi aspon sa tesim 😅