• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slnečné okuliare Eclipsy. Kde nájsť predajňu?

14. novembra 2008 
ahoj,

malej som kúpila slnečné okuliare značky eclipsy a zlomila sa nám bočnica. predajca nám povedal, že jemu sa to nechce objednávať tak pátram po nete, ale neviem nájsť predajcu, velkoobchod s týmito okuliarmi. neviete náhodou...? Poradte prosím, neboli najlacnejšie a sú veľmi pekné tak by som ich rada dala opraviť.
Ďakujem vám krásne!
14. nov 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tamia,presne tento isty pripad som riesila minule.su to jedine slnecne,ktore siedia mojej malej,zlomila sa usnica tak som s tym isla do repdajne ze co s tym...ze to sa opravit neda(mi tvrdili hned z fleku).tak som im povedala ze nech zavolaju do tej firmy co ich vyraba a opytaju sa ci maju take usnice k dispozicii.nakoniec bol i ochotni mi este aj zavolat kolko to bude stat a podla toho sa mam rozhodnut ci kupime nove alebo iba usnice.tak mi zavolali ze to bude stat 70,-aj s robotou bola som milo prekvapena ze ako lacno to nakoniec urobia :wink: :wink:
14. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac to je ale ochotny predajca,ze sa mu nechce objednavat.ja byt tebou tak kluedne zajdem aj do ineho obchodu kde ich predavaju,vysvetlim,ze ten a ten bol neochotny a ze preto sa obracias na nich s prosbou :grinning: :grinning: zaujem o zakaznika je velmi vysoky verim tomu ze dakto ochtony sa najde :wink:
14. nov 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubba,
diky :slight_smile:
14. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamia-suhlasim s bubou.robim vo VO optickej firme a zaujem zakaznika je v tejto dobe velmi dolezity kedze je tych optik ako maku.Tieto slnecne okuliare sa dodavaju do viacerych optik,takze verim,ze ked ich par obides najdes taku co ti vyjde v ustrety :wink:
14. nov 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok