Slnečnice-bývanie

sunflower33
24. aug 2018

ahojte, je tu niekto kto byva v Slnecniciach? ako sa Vam tam byva? potrebovala by som objektivne zhodnotenie..dakujem

kikina84
24. aug 2018

@sunflower33 aj by som ti povedala,pytala som sa znameho co tam pred par rokmi kupoval byt a prave mi oznamil ze este stale tam nebyva 😁.uz je to treti rok myslim..hypoteku splaca smozrejme..

nikusiak9
24. aug 2018

@sunflower33 zalezi ci viladomy ci mesto

sunflower33
autor
24. aug 2018

@nikusiak9 mne sa viac pacia Viladomy, skor to by ma zaujimalo

luliu
24. aug 2018

@sunflower33 prednedávnom bola reportáž v reflexe o slnecniciach. Ze otras, menšie byty ako na LV, hlúpe rozloženie stupaciek,,, nádherný,, výhľad na vzduchotechniku a pod

martinka150
24. aug 2018

@luliu kedy to bolo?

luliu
24. aug 2018

@martinka150 neviem, ale na Google som našla link, tak skus
http://reflex.markiza.sk/aktualne/1924798_slnec...

martinka150
24. aug 2018

My byvame pri slnecnicach, ale je to strasna kralikaren. Ja sa vobec divim, ze si tam niekto kupi byt, sak tam si ludia mozu kyvat z balkonov naproti a pozerat si do tanierov. Otrasne

mia005
24. aug 2018

My tu bývame, ale iba v podnájme. V časti viladomy. Smrdí tu čistička a vidieť je fakt susedom až do taniera. Do časti Mesto nie je chodník.. Parkovanie pre návštevy jedine na platenom parkovisku..

nikusiak9
24. aug 2018

@mia005 casto citit slovnaft nie cisticku

mia005
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mia005
24. aug 2018

@nikusiak9 čističku.. Ako smrdí slovnaft? Lebo toto je taky, ako to povedať.. No smrad 😃

vams
24. aug 2018

@luliu to ešte len budú vysielať, či to už bolo?

luliu
24. aug 2018

@vams už to bolo

luliu
24. aug 2018

@vams ale dá sa to pozrieť v archíve

majcika
24. aug 2018

Neskutocne mnozstvo potkanov behajucich po okoli az k domom, bytom. Skrise maju v ozdobnych krikoch.

martinka150
24. aug 2018

@majcika jezis to vazne? Fuuj

mia005
24. aug 2018

@martinka150 veru áno.. Dvaja nám už prebehli cez cestu 😀🙄

nikusiak9
25. aug 2018

@mia005 mne sa tiez minule zdalo ze cisticka dost smrad a bol to slovnaft lebo to bolk aj v inych castiach ba

sunflower33
autor
25. aug 2018

fiha a zdalo sa mi to ako jedno z naj byvani v BA, co pozeram je uz skoro vsetko predane, ale po tomto co citam veru neviem..a ako vam odivzdali byty? bolo treba este vela prerabat?sko je to tam s mhd, nestrajkuje?

martinka150
25. aug 2018

@sunflower33 tak ked uz len pozres na slnecnice, musis zistit, ze to je asi jedno z najhosich. Nehovorim o tych radovych zastavbach, to je nonsense. To radsej ostan v panelaku. Si prdnes na zahrade a vsetci to budu vedet 😂

sunflower33
autor
25. aug 2018

vedeli by ste mi teda pporadit kde v Ba sa dobre byva? v niektorej z tych novostavb

kikina84
26. aug 2018

@sunflower33 ja som akurat nasla reportaz z reflexu jak sa tam ludia stazuju na nedostatky..Ja som tiez rozmyslala nad tymi slnecnicami ale neviem neviem 😒

kikina84
26. aug 2018

@luliu aj ja som to dnes postrehla urivok z tej reportaze..inak fakt tie rozmry bytov to je otras..to co maju dnes dvojizbaky v novostavbach,tak taky rozmer maju garzonky v starych bytovkach..a hlavne ze som citala clanok jak hypoteky u nas padli na historicke dno..no neviem ako k tomu dospeli ked cena dvojizbaku sa pohybuje okolo 108 litrov v BA..ved to je otras..My sme nas trojizbak na zaciatku petrzky predali ledva za 90 000 pred 5 rokmi..a to bol v super stave ,zrekonstruovany..a teraz to katastrofalne narastlo..to aby clovek aspom liter na hlavu zarobil v rodine aby sa dalo splacat a zit a nie len prezivat 😤

martinka150
26. aug 2018

@kikina84 my sme kupili 3 izbak pred vyse 5rokmi, za 86 tisic (vsetko sme si prerabali okrem okien), a teraz su za 130-140 neprerobene. Fakt nezavidim tersz tym ludom co si musis brat taku vysoku hypo

martinka150
26. aug 2018

@martinka150 v petrzkalke. Inak ale ludia maju, ved vsade su predane byty v novostavbach. A to nehovorim o tych vysokych pri eurovei. Ja sa len vzdy pytam, odkial na to ti ludia beru prachy 😁

kikina84
26. aug 2018

@martinka150 no najsmutnejsie je se nemaju..zadlzuju sa uplne nezmyselne a vela na tych bytov su exekucie..kazdy by si mal uvedomit ze idem do hypo len vtedy ked aj sam budem mat z coho splacat a vyzit v pripade ze sa s manzelom rozvediem alebo v pripade nejakeho tazkeho urazu si dat hypo pripoistit,nakolko bezna poistka v hypo to nepokryva atd..je tam strasne vela veci ci si ludia neuvedomuju a strasne velke percento ludi o byty prichadza a to niektori nesplacaju ani 10 rokov..byty im predaju v drazbe za smiesne peniaze a aj tak to ani z daleka nepokryje hypo a aj tak este splacaju urok..Pracujem v spolocnosti kde mam vsetkych ako na dlani co sa tyka hypo a tie statistiky su hrozive..zial taka je doba ,smutne 😕

dai
26. aug 2018

@sunflower33 ahoj. Je vela peknych novostavieb, jasne ze na zaciatku su problemy - tie sa ale vychytaju a je fajn... ja som byvala v starych domoch v ruzinove v podnajmoch a otras ... potom v 3och novostavbach a teda aj kvalita tej najhorsej vysoko prevysovala tie tolko vychvalovane ruzinovske stare domy😞
Co sa aktualnych domov tyka - pozri si stranku novostavby.sk ale skyscrappercity.com odsek bratislava - tam mas pekne prehlady... ja aktualne byvam v novostavbe - nadherne vyhlady, 3 izbovy byt -150m2 ( nepride mi maly ), nepocujem susedov, recepcia, 3 garazove miesta... som spokojna. Mam znamu co byva v parkville, tiez si pochvaluje, dalsia na kolibe v novostavbe - tiez spokojna ( maju 4izbak velky asi ako nas 3izbak, mozno vacsi...)
V slnecniciach sme boli len v restauracii - tam bolo pekne a aj celkovo mi to tam prislo pekne - nepoznam ale podorysy ani nemam vlastnu skusenost... znamy si teraz kupili 4izbovy v nido - je to pri kuchajde... ale ako pisem je toho kopu - mas stein, blumental, klingerku, sky park, na kolibe sa strasne vela stava - tam su velke byty vacsinou... drzim palce pri vybere...

momoqui
7. okt 2018

Baby je tu niekto kto ma byt v Slneciciach? Zatial tu citam iba negativa ale nepostrehla som ze by tam aj niekto realne mal byt a byval 🙂 dakujem

nikusiak9
7. okt 2018
momoqui
7. okt 2018

@nikusiak9 a ako si spokojna? Ktora cast mesto ci tie viladomy?