Slobodní oteckovia si nevedia nájsť ženu.

1. mar 2020

Ahojte. Mám jednu otázku na ktorú nepoznám odpoveď. Slobodný oteckovia prečo nemajú šťastie nájsť si ženu s ktorou bi boly šťastný. 😞

zuzzqa
1. mar 2020

Možno preto lebo neovládajú pravopis 🤷🏼‍♀️

mata1001
1. mar 2020

Oprav si to..
- slobodní oteckovia
- by boli šťastní

autor
1. mar 2020

@zuzzqa
@mata1001 ste trápne

amelia000
1. mar 2020

Preco by boli trapne, normalne ta bez vysmechu upozornili na chyby. Pise sa dakujem za upozornenie, opravim 🙂

autor
1. mar 2020

@amelia000 hlavne zuzzqa.

majkeel
1. mar 2020

Bud
- lebo oni chodili malo do skoly
- alebo ony chcu muza, ktoreho zdroje pojdu iba im, ich detom a nie aj na cudzie deti
Ale kto vytrvalo hlada, ten najde ...
Po tej odpovedi necakaj ine, ze Ta tu da teraz kazda dole. Mal si zareagovat nejako vtipne, s nadhladom .. Tak uz aspon vies dovod preco. Lebo zial nie si ani bohaty, ani mudry, ani vtipny. Skus inde a inak, chybami sa clovek uci. 🙂

mata1001
1. mar 2020

Nie ,nie som trapna...nikde v mojom komente nie je ani vysmech a ani ziadny smajlik...nie je nic na tom ked sa clovek pomyli....aj ja sa mylim a co?
Staci napisat dik za opravu, chyby opravim...

amelia000
1. mar 2020

A tak to nieje vysmech, je to jej odpoved na tvoju otazku...nehladaj rypanie tam kde nieje. 🙂

autor
1. mar 2020

@amelia000 človek sa pýtal na odpoveď na otázku a nie na pravopis. Keby clovek mal majetok za 1000000eur tak aj samyca môže byť namiesto samica.

veronikaszabova
1. mar 2020

Co maju € s ovladanim pravopisu 🙈🤷‍♀️

autor
1. mar 2020

@veronikaszabova vtedy ich pravopis nezaujíma

veronikaszabova
1. mar 2020

Ale zaujima.

amelia000
1. mar 2020

Tak min jednu odpoved uz mas...nevies si priznat svoje chyby. Ano a teraz zacni z kazdej zeny robit zlatokopku to pomoze.... no chyba bude asi niekde v tebe...alebo pri zoznamovani..narokoch...

autor
1. mar 2020

@veronikaszabova prd. Veru nie. Poznám prípad. A osobne.

veronikaszabova
1. mar 2020

Ok, mysli si co chces.
Pravopis je vizitka cloveka.

autor
1. mar 2020

@amelia000 chyba je tam ze kvoli pravopisu si vyberajú chlapov

amelia000
1. mar 2020

No ak uz vies dovod, vies uz aj riesenie 🙂

magdalenkad
1. mar 2020

Chyba nie je v tom, že kvôli pravopisu si vyberajú, ale v prvom rade o človeku.. A zatiaľ teda si pozitíva neukázal, tak sa nečuduj.

autor
1. mar 2020

@magdalenkad vsak preto clovek hľadá lebo prišiel o milovanú osobu a ťažko sa hľadá úsmev. Len smútok a žiaľ. Kto to neprežije nepochopí

strapec
1. mar 2020

Desivá gramatika je vysoko odpudivá, ale vážne...

majkeel
1. mar 2020

Nechcem Ta sklamat, ze prachati muzi maju lahky zivot. Keby si mal ten milion eur a nezalezalo by na nicom inom, zistil by si rychle, ze je pri tebe, len kym ten milion neminie. 🙂

danielahamar
1. mar 2020

Mňa zaujíma skôr, prečo si prišiel o tvoju lásku? Prečo a čo na sebe si ceníš ty sám? A humor ti ozaj chýba, prepáč. A prachy nie sú všetko, šťastie si nekúpiš a tuším ani lásku, lebo zlatokopky tieto dve slovíčka nepoznajú.

autor
1. mar 2020

@danielahamar lebo som sa nechal oklamať jej falošným úsmevom. Potom chcela asi zmenu. Pravdu som sa nedozvedel nikdy. Práveže ja niesom bežnom neukazujem smútok. Usmievam sa stále len neviem prečo sa nenašla ešte tá pravá.

danielahamar
1. mar 2020

niečo mi na tebe nesedí 😕 ale to je len moja hlasná úvaha, len tak to nebude, buď si bol pre ňu dosť dobrý, alebo skôr nie , aké máš "neduhy"?

princeznasevera
1. mar 2020

No v prvom rade otvor oci a prestan snivat. Ja som tiez zrala tiwto sentimentalne reciciky a mazanie medu okolo pusinky do tej doby kim sa mi to uplne nesprotivilo. Ale dam za pravdu pravopis je to posledne co by som u chlapa riesila. Ako damy Vy ste tiez pred ttym ako si nasli chlapa ste mu dali diktat a na zaklade toho ste si vyberali partnerov?

autor
1. mar 2020

@danielahamar asi moc dobrý. Mala cas na vsetko. To zase nemozem povedať ze všetko som urobil ale pomocná ruka a nahrada som jej bol.

autor
1. mar 2020

@princeznasevera len uz neviem prečo sa otacaju preč. Som rozmýšľal o tom ze si vymením celý šatník.

diewcatqoo
1. mar 2020

Ak by som hladala lasku, slobodny otecko by mi neprekazal. Tiez mam dieta (ale som stastne vydata, takze lasku nehladam). Ale prekazalo by mi, ak by chlap okrem ineho:
- nemal zmysel pre humor
- bol vztahovacny, urazlivy a trpel prehnanou sebalutostou
- nevedel by si priznat chybu
- za to, ze nema zenu, by obvinoval zeny, ze su vsetky len na peniaze a bla bla bla
- a zas: neovladal by gramatiku

A ano, ked som sa spoznala s muzom, dala som mu pisat diktat. Spoznali sme sa cez pokec a keby mi napisal s hroznym pravopisom, neodpisem mu. Ci clovek chce, alebo nie, pravopisom sa dokaze sam diskvalifikovat.

Netvrdim, ze ty si nedokazes najst lasku kvoli gramatike.. su zeny, ktorym to neprekaza. Podla mna si nevies najst lasku kvoli tomu, ako sa pozeras na svet. Skus sa menej lutovat a zacni sa na svet pozerat trochu inymi ocami. Myslim, ze ak toto nezmenis, tak ani zmena satnika nepomoze.

autor
1. mar 2020

@diewcatqoo ďakujem

princeznasevera
1. mar 2020

Napis mi ss mozno by som ti vedela poradit