Slovenská hudobná skupina, ktorá má pekné texty piesni

flavia1
13. dec 2023

Chcela by som Vás poprosiť, či poznáte nejakú slovenskú hudobnú skupinu, ktorá spieva piesne s peknými textami, napr, o živote..nič rockové... Viem, že sú aj málo známe skupiny alebo speváci, ale nieviem sa k nim dostať.
Ďakujem.

yoxinka
13. dec 2023

@maja22
Mne v angličtine pomohlo, keď som si prekladala chvály Michaela W. Smitha. Sú do slovenčiny pekne poprekladané, ale originál je originál. Tak som sa začala na staré kolená učiť zase anglicky a celkom mi to ide 😉. Ja som veľmi vnímavá na hudbu, najviac sa učím z textov piesní a môj záber je obrovský, počúvam veľmi veľa žánrov a interpetov.

terina25
13. dec 2023

@flavia1 nie je to sice skupina,ale mne sa paci Tomas Buranovski

estellas
13. dec 2023

Zo slovenských: Noc a deň, Mirka Miškechová, Sima Magušínová, Kristína má pekné texty jej hudobný štýl ma nezaujal aj Michal Hrůza má pekné texty ale je z Česka.

flavia1
autor
13. dec 2023

Ďakujem vám za odpovede, musim povedat, ze vacsina je pre mna neznama, ale vsetky si vyhladam a popocuvam☺️

flavia1
autor
13. dec 2023

@yoxinka urcite si ho vyhladam, dakujem☺️

flavia1
autor
13. dec 2023

@aliziana nevadi, nemusia byt sucasne piesne.z pocutia kapelu poznam, ale blizsie nie. Ďakujem.

flavia1
autor
13. dec 2023

@misinka0611 to vobec neppznam, pohladam. Ďakujem

flavia1
autor
13. dec 2023

@yoxinka ano suhlasim. Co sa tyka Horkyze, presne tak, proste uprimnost. Povedala by som, ze aj ine, prave take nie uplne hned pocuvatelne skupiny maju podobne nadhladove texty. Ďakujem za odpoveď.

flavia1
autor
13. dec 2023

@terina25 ďakujem, pohladam si ho☺️

sisika
13. dec 2023

@flavia1 Hrdza,Kristina,Strigôň

rfrd12
14. dec 2023

@flavia1 HEX, z českých Jelen.