• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovensko má talent. Čo vy na to?

9. septembra 2009 
babulky dakujeme a zazitok to urcite bude :wink:
31. okt 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dandy drzime palce...no ja neviem kramar je taky uchyl ja by som ho za muza nechcela ani za svet...no ja dufam ze konecne sa uchytia chalani z breakfansu vsak prievidza musi drzat palce,fizzy je super poznam ich osobne je o jedna velka partia,skveli kamarati a uzasna skupina co &na sebe naozaj maka
31. okt 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,bejby dakujeme.mne sa fizzy tiez velmi paci je naozaj talent no a zaroven poznam vela vela skupin co na sebe velmi makaju a na slovensku je naozaj velka konkurencia a uz aj v detoch asi to bude tym ze slovaci su pracovity narod ved aj ked idu prezentovat slovensko ziskavaju tie najlepsie miesta,absolvovala som s dcerou uz vela sutazi aj v zahranici a najvacsiu konkurenciu sme mnoho krat videli v slovakoch :wink:
1. nov 2008 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ale ten Habera vyzera stale dobre :wink:
2. nov 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako ste tu niektorá hovorili o publiku...
je to otrasné, smejú sa na nevhodných veciach ako šibnutí. mne sa napríklad páčil ten recitátor, normálny skromný chalan. len sa predstavil a už sa všetci rehotali ako blázni... zase niečo povedal, tak možno niektorým aj cvrklo. pritom mne pripadal skromne a milo, no bóóže, mal maďarský prízvuk...
favoritov mám niekoľko, mne sa páči ten súbor, neviem ako sa volajú, no dnes vystupujú, v súbore je ich asi 10.
ten tanečník fizzy je dobrý, no neviem, prečo sa rozplakal, či mu bolo ľúto že nejde sám... alebo neviem...
a rada sa pozerám ako vystupujú deti, sú super, akú majú odvahu a skoro žiadnu trému... obdivujem ich.
2. nov 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna sa rozplakal preto,lebo mal silny naval pocitov,za jedno je to este mladik,ktorym urcite este lomcuju casti puberty a za druhe je to privrzenec silnej zostavy,kamaratov,za ktorych by da ruku do ohna.to my dospeli castokrat nevieme pochopit,ale ked si spomeniem......joj najviac pocitov emocii a vsetkeho citu prislusneho som aj ja zazila tak v puberte :wink:
2. nov 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka Bobanova je supeeer :slight_smile:
2. nov 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka je zlatá, ale naš maly si vybral Dreama :grinning: po cely čas kričal avooooo, avoooo, hav-hav... ešte teraz tu šteká :grinning:
ale ta tanečna akože-skupina bola fest trapna, to su holky z našho CVČ lepšie :unamused:
2. nov 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marika hmmm... haberá mooooože byť (ked si predstavím ako sme si z neho na strednej uťahovali, sme ho prezývali "vajko" ani neviem prečo :grinning: )
2. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna tam mali dat jednotlivcov,este tak maximalne dvoch,ale nie viac ludi na podiu ako v hladisku..... :zipper_mouth:
2. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ja to sledujem len mrkom, ale nezdaju sa vam tie babulky malinke, moc vymachlene? :unamused:
2. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dosť, aj Martinka bola vymalovaná
2. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si myslim, ze kto ide do telky, musi dostat trochu omietku ... ale Martinka bola tak jemne, dievcensky...
2. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majcik, suhlasim s omietkou :grinning: :grinning: :grinning: ale ta co spievala cleopatru bola nenormalne nalicena, to bol uz brizolit :grinning: :grinning:
2. nov 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ta čo spievala Kleopatru tam ma v porote známosti, či čo??? Šak bola hrozná a vychválili ju... :confounded:
2. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta 10 rocna Miska co spievala Kleopatru bola priserne zmachlena, naco taky kriklavy ruz takej malej,to ja nepochopim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
2. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubadlo :grinning:
Jasne, tiez nemam rada prehnane licenie ... a uz vobec nie na malych slecnach a pubertiackach - tie sa mimochodom vacsinou tak licia, robila som na ZS a mala som tu cest to "obdivovat"
2. nov 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som učial na dedine a tam sa nelíčili, a keby tak došli, riaditel ich asi umyje :grinning:
2. nov 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna Misku posielaju dalej pre jej teatralne vystupovanie a tu akoze sou co robi ... lebo spev je podla mojho skromneho odhadu bieda, bolo tam vela falosnosti... brr, hlavne prvykrat, mna to az bolelo.
2. nov 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idu Zvonceky, som zvedava ... mne sa strasne paci viachlasny zborovy spev ..
2. nov 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne sa zvonceky pacia, ale toto sa im moc nepodarilo, tej solovke to moc hlasovo nesedelo :unamused:
2. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mna Zvonceky sklamali, pri Lion King mi nabiehali zimomriavky, ale teraz sa mi to az tak nepacilo...
:sweat_smile:
2. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na kastingu boli ovela lepsie tie baby ako teraz ... aspon podla mna ... ta umela hudba im to pokazila, skoda :unamused:
2. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vobec neviem kto postupi, ale mohla by tusim, ta tanecnica, alebo Martinka a Zvonceky
2. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som poslala Martinku, jednoznacne ...
2. nov 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak u mna z celých talentov vedie Martinka,potom Fizy a ešte to dievčatko na tých husličkách.
(Je ich viac výborných,ale toto sú moje srdcovky na môjho osobného výťaza)
2. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja držím Martinke, na Zvončeky soms a cely večer tešila a troška sklamali
inak aj mažoretky boli výbormé, su to majsterky európy a su zo Žiliny :wink:
2. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zase Paulinke je špičková
2. nov 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som poslala SMS Martinke, Pauline a Zvoncekom... Dost ma sklamalo, ze tie decka zmalovali :confounded: Hlavne Lucka (myslim, ze sa tak volala) vyzerala ako... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja SMS neposielam, som na MD :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok