Slovensko - maďarský pokec

gabii83
12. nov 2008

sziasztok, ha valakinek van kedve magyarul barmirol tarsalogni, szivesen vennem, nincs nagyon kivel beszelgetnem itt BB, csak telefonon keresztul.
szules, terhesseg, receptek, akarmi, ..... 😀

eva7780
13. nov 2008

csilla my do ujhelu,aj ked neviem ci to dobre pisem 😉

spantex
13. nov 2008

Ahoj. Ja som slovenskej národnosti, môj muž maďarskej. Viem po maďarsky, takže žiaden problém. Sme taká zmiešaná rodina. Bývame neďaleko Komárna. My chodíme nakupovať do Gyóru.

marcaradko
13. nov 2008

lefinka ved to,mi byvame cca 30 km od hranic a,volakedy boli hranice presne po nasu dedinu,vlastne este ta tam patrila ak nedajboze dojde k tomu,ze budeme opat patrit k madarsku,budeme strateny vsetci,bo tu je asi 1 percento madarov.moj oco je sice z filakova,no nenaucil ma toho vela,fakt len neakych 5-10slov 😒 ,mamu mam z latok....,super kombinacia 😀 😉
zacula som aj take echo,ze prave pre tento problem,co sa tyka toho madarsko-slovenskeho uzemia,ze preto sa nerobi dialnica touto juznou stranou(mimochodom ta tu jednoznacne chyba,koli obrovskemu poctu havarok),lebo sa politici boja,ze znovu toto uzemie bude patrit madarsku a bude to zbytocna investicia 😕

csilla76
13. nov 2008

aha..evy tam som este nebola ale vy zase to mate na blizku... 😉

marcaradko
13. nov 2008

darinka77,nie a kto to je?putnok mi je známy,ale tam nechodime,kolko je to od hranic?

darina77
13. nov 2008

Csilla Putnok to je mesto? Kde tam chodíte nakupovať? My chodíme do Gyoru, do arkadu tam je dosť obchodov. Minule keď klesol forint oproti korune tak sme boli v Budapešti v Campone, tak tam sa ešte chystám tento rok vrátiť, len musím znova odsledovať kurz kedy sa oplatí.

csilla76
13. nov 2008

darina igen Putnok város 🙂 olyan kisebb 😉

mi mame Győr daleko bo mi sme na opacnej strane.ale zase Putnok alebo Ózd je od nas nejakych 40km 🙂

marcaradko
13. nov 2008

mi sa chodime kupat do tizsaujvarosu a nedame za nic,v pohode sa tam dohodnete aj ked neviete po madarsky,ked hlasia v rozhlase hlasia aj po slovensky a este min. rok brali aj slovenske koruny 😉 lacne kupko a vela moznosti aj pre deturence,odporucam 😉

sassi
13. nov 2008

tak ja som od Žiliny a z tych madarsky písaných príspevkov rozumiem iba smailiky 😀

sassi
13. nov 2008

ale možem si to hodiť do prekladača, čo poviete 😉

csilla76
13. nov 2008

aj mi sme uz boli v Tiszaujvarosi na kupku,ale mozem vrelo odporucat v Miskoltapolca barlangfürdő-je to nadherne kupko..otvorene pocas celeho roka...vstupne je trosku drahe ale uplne v pohode vsetko a velmi krasne 🙂

sisulik
13. nov 2008

koszi koszi csillacskam... 😉

darina...nagynenjem galantara ment ferhez..ott is el es okis "O" betuznek nagyba 🙂

csilla76
13. nov 2008

nincs mit sisu,szivesen 😉 a gyarkőcök hogy vannak?hogy viselik az időjárást?remélem már jobban 🙂 🙂 🙂

darina77
13. nov 2008

sisulik, aszt hittem te vagy innen. Nagynénednek tetszik galántán? Már végre az is kezd kiépulni, de még mindég a dunaszerdahely mellé nem álhot.

csilla76
13. nov 2008

nekem Sellyén laknak rokonaim 😉 Szerdahelyen meg egy nagyon jó barátnőm a családjával...már illene meglátogatni őket mert mindig hivnak...csak ne lenne olyan messze 😉

gabii83
autor
13. nov 2008

juj sa tesim ako vas tu citam, 😉 😀 😀 😀

csilla76
13. nov 2008

szia gabi megjöttél? 🙂

sisulik
13. nov 2008

tegnaptol szopliznak...de amugy jol vannak. aisha elvezi az essot...

gabii83
autor
13. nov 2008

igen Csilla, most meg a hireket nezem a markizan es netezek 😉

gabii83
autor
13. nov 2008

irtam IP 😉

csilla76
13. nov 2008

én is nézem markizán a hireket...és nem igazán örülök,mi lessz ebből?
ok,megyek elolvasni

sisulik
13. nov 2008

dari..mink a keletszlovakai magyarokhoz tartozunk 😀 soha nem-nyugszunk...csak kelunk... 😀

gerena
13. nov 2008

szuper.............................. 🙂 🙂 en is

gerena
13. nov 2008

mi volt a mnarkizan? en mindenrol lemaradok 😖

csilla76
13. nov 2008

szioka ger,jupi egyre többen vagyunk...lessz it pokec am 🙂 😀

gabii83
autor
13. nov 2008

mutattak az esztergomi hidat, en meg parkanyi szarmazasu vagyok, volt ott valaki?? vadasban???

gabii83
autor
13. nov 2008

sassi si zlata, ale myslime aj na Vas ktory nas nerozumiete, ja som povodne zo sturova, a ukazovali to na markize, a pytala som sa, ci tam niekto bol, vo vadasi, na termalnom kupalisku?? 😀

gabii83
autor
13. nov 2008

ale s tym prekladacom je super postoj, preco nemaju vsetci takuto ako ty, si super 😅

csilla76
13. nov 2008

én még nem voltam a vadasban,de egy baratnőm igen és nagyon tetszett nekik 🙂

gabii83
autor
13. nov 2008

nem rossz, csak tomegnyomor van 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre