Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

domi123
22. okt 2009

ahoj baby.
som v tejto miestnosti nova.chcela by som sa opytat ci ma niekto skusenosti z antikoncepcnym implantatom tu v UK.(London)hlavne by som rada vediet kolko to tu skoji a ci sa to da ziadat

vdaka

bybi
autor
22. okt 2009

Domi ahoj. Ja mam a je to zadarmo. Poradila mi to GP a hned mi to aj zaviedl.a Uz to mam skoro rok a pol a som velmi spokojna. Dava sa to na 3 roky 🙂

domi123
23. okt 2009

bybi vdaka.opytam sa aj ja.este by som rada vediet kde sa to dava a ake to je velke

bybi
autor
24. okt 2009

Dava sa to do ramena je to asi 1.5cm dlhe a asi 2mm uzke ak si dobre pamatam. Spravia ti to normalne u GP, len ti to miesto umrtvia...

domi123
24. okt 2009

bybi - vdaka pomohla si mi velmi.ked pojdem na check up budem si pytat aj ja.

domi123
24. okt 2009

bybi este sa ta chcem opytat pribrala si nieco koli implantatu?

jajaalf
25. okt 2009

hm kdeze ste vsetky?
ja teraz som viac na facebooku a hrajkam sa 😀 😀 az mi to maly dovoli 😒

bybi
autor
29. okt 2009

domi nepribrala, ale stale som este neschudla tehotenske kg... a zostalo mi dost ☹

domi123
1. nov 2009

bybi a ty si kde v uk?ani nestras.ja musim zchudnut nic sa na mna nezmesti.

lovacka
1. nov 2009

ahojte kocky
ako sa mate?musim utekat drobec sa budi ale apson vam sem dam nejake fotos
http://www.facebook.com/home.php?ref=home#/albu...

dadulka2000
2. nov 2009

ahojte
este sem zavita aj niekto??? 😀
ako sa mate babule?? a co deturence??? rastu vam len a len na radost?? 😅
pekny dnik vsetkym zahraniciarkam xxxx

lovacka
2. nov 2009

no uz tu velmi malo zahraniciarok zavita 😠 ale ja sama nemam cas velmi na net takze sa ani necudujem 😅

domi123
2. nov 2009

ahoj babule.hladam nejaku babu-baby na prechadzky,kavicky v okoli canada water,greenwich.

newyorkgirl
2. nov 2009

ahojte, a ja ze vas po dlhsej dobe pocitam a veru ucast troska slabne 😀

domi aspon vidim odkial mas info o implantate, ale to je super vediet, aj ja nad nim potom budem isto uvazovat 🙂

lovacka, maly je fesaaaak 😉 ako to bezi strasne... inak pozeram ze mate rainforest kolotocik, ako ste s nim spkojni? ja chcem pre druhe babusko ten soother rainforest na postielku... uz mame hrazdu aj lehatko 😀

tak sa drzkajte kocky aj s detickami, este vas isto pridem kuki 😉

lovacka
2. nov 2009

new ja som s nim maximalne spokojna maly ho miluje ja nelutujem ze som dala za kolotoc viac penazi lebo drobec sa dodnes denodenne s nim hrajka

newyorkgirl
2. nov 2009

nasu Niku skor kolotoc rusil a rozptyloval ked mala spat cez den a moc mu teda nedala... tak ma napadol pre druhe ten soother ale este neviem... okukujem na ebayi zatial jedna v nasom meste predava uplne novy co stoji 30 zatial je na 2 librach a aukcia konci zajtra, tak uvidime 😀

lovacka
3. nov 2009

nas drobec ma kolotoc na hranie nie na spanie 😀 zaspava bez nicoho ziadna hudba ziadne svetlo.on cez den ked je v postielke tak sa hrajka s kolotocom resp sa dokaze na neho divat a natahovat sa za nim a tak

lindulak
3. nov 2009

Ahojte! Nie ste niektora v Ipswich, Suffolk, UK? 😉

domi123
4. nov 2009

greenwich,canada water niekto?

domi123
6. nov 2009

halo kde ste vsetky maminy?????

lovacka
6. nov 2009

no to by zaujimalo aj mna 😕

domi123
11. nov 2009

co tu zdochol pes?

bybi
autor
13. nov 2009

Caute kocky, ja som sem len nahodou nakukla... My sme vsetky na FB, takze uz viac menej komunikujete tade 🙂

Domi, ja som z Chathamu, teda este tyzden, potom sa stahujeme do takej malej dedinky Hoo, ale stale Medway area 🙂 Inak Greenwich je asi 40 min autom 🙂

Lovi, idem kuknut fotky 🙂

domi123
13. nov 2009

ahoj maminy mam super oznam
tak kuk a dajte mi vediet
je to london aby budeme radi ak pridu aj maminy out of london

vdaka vsetkym

mili a drazi,

tuhle jsem se poptavala na facebooku predbezne kdo ma zajem o ucast na Mikulasske Besidce, a zadne reakce se nekonaly.

Inzerovala jsem to take na Pohybech a prisly dve odpovedi.
Planovany termin Besidky je 5.12 sobota v St Johns,
Lewisham W...ay, SE8. Je to kostelni hala kterou velice dobre znam.
Standardni poplatek za pronajem je 20liber na hodinu, takze je potreba
mit co nejvetsi ucast, aby se rozlozily naklady na co nejmensi castku
na kazdeho ucastnika. Hala ma kapacitu 100lidi, ma kuchynku, zachody,
topeni atp. (prikladam nejake foto)

Mel by nekdo zajem pomoct s pripravou?

Ale predevsim: kdo by se eventualne hodlal zucastnit (zatim nezavazne - pro kalkulaci ceny vstupu)?? Pocitam tak cca od 2-4pm??

Podrobnosti
programu muzu na pozadani zaslat ale jsou zatim predbezne, klasicka
nadilka od certa a mikulase + nejaky hry, tanecky, pisnicky, souteze,
vytvarno, prskavky, bublifuk, pernicky atp.

Preposilejte znamym dle libosti a hlavne reagujte zpatky at mam predstavu jestli ma smysl se do toho poustet.

Diky

Pavla Ezeh3 Gateway House221 Kender
StreetLondon SE14 5JQTel: +44(0)77 4942 7095 (mobile) +44(0)20 7358 1332 (home)http://www.spoon.bloguje.czPS: preposilam kopii i svobodnejm, pokud by se chtely zucastnit/pomoct/zajit na kafe/chat +
uplne na zaver pridavam jeste HODNE stary adresy z majlu co tu mam
schovany z msn a podobne. Sorry za nevyzadanou postu. All the best

denisa287
13. nov 2009

Ahojte babenky,som velmi rada,ze takato stranka existuje a mozeme byt takto v spojeni,spoznavat sa a davat si rady.Zijem v Severnom Irsku dva roky,manzel tri roky a som v 11 tyzdni tehotenstva.Sme velmi stastni,lebo babatko sme uz velmi chceli.Vianocovat budeme tu,este v januari skocime domov na tyzden koli 4D a koli domu a potom uz len s babatkom,ak sa podari na bratovu svadbu.Rodit som sa rozhodla tu,lebo sa nam este vobec nechce ist domov.Rada by som,aby prisla ku mne mama na par tyzdnov,predsa v zaciatkoch mi pomoct.Na zaciatok tolkoto,prajem Vám prijemny vikend

lessana
14. nov 2009

🙂 Ahoj mohol by mi niekto poradit? 5.jan mam termin porodu, zijeme v Dubline,c hodim striedavo k GP a do National maternity hospital, budem mat s malym este neaku zdravotnu starostlivost po porode?ako je to s ockovanim babatka? nie som ani poistena, kedze starostlivost mam zdarma, co ale po porode? mame sa dat s malym poistit? alebo len maleho? fakt by som bola velmi rada keby mi ktosri poradil, pripadne aj neakeho doktora,ako casto sa tu chodi z babom na kontrolo prehliadky a ockovani, pripadne poradne?a k akemu doktorovi? fakt som bezradna..a bojim sa ako to bude s lekarmi po porode... 😢

lessana
16. nov 2009

Ahoj mohol by mi niekto poradit? 5.jan mam termin porodu, zijeme v Dubline,c hodim striedavo k GP a do National maternity hospital, budem mat s malym este neaku zdravotnu starostlivost po porode?ako je to s ockovanim babatka? nie som ani poistena, kedze starostlivost mam zdarma, co ale po porode? mame sa dat s malym poistit? alebo len maleho? fakt by som bola velmi rada keby mi ktosri poradil, pripadne aj neakeho doktora,ako casto sa tu chodi z babom na kontrolo prehliadky a ockovani, pripadne poradne?a k akemu doktorovi? fakt som bezradna..a bojim sa ako to bude s lekarmi po porode...

newyorkgirl
16. nov 2009

lessana pohladaj nejaku irsku temu skusala si? pozeral ze babule sem moc nechodia, nestihaju asi 😀

ewelyn1
17. nov 2009

ahojte baby, mam kamaratku ktora sa vydala v anglicku, ma dieta, ale z jej manzela sa vyklul poriadny magor, kamaratka ho chce opustit, rozviest sa a odist na sk, on o tom nechce ani pocut,lebo chce mat maleho cez vikendy,ale skor to chce len z trucu, ved ani teraz o neho nejavi bohvie aky zaujem. kamaratka chce vycestovat na slovensko a zostat tam, nevratit sa, ma z neho strach. co by sa jej mohlo stat keby to spravi, mohol by on maleho ziskat nejakym sposobom do anglicka? alebo co robit???
dakujem za odpovede

lessana
18. nov 2009

newyorkgirl, skusim pozriet irsku temu, myslim ze som pisala tiez este do inej, dik zatial, zeby som si to dala ako temu vlastnu? tiez asi nemam moc casu, kedze sa s manzelom bijeme o internet, mame len jeden laptop, 😉