Slovensky v zahraničí 2

bybi
26. apr 2008

Dobre ranko kocky. Kedze nam nasu staru temu zavreli, tak otvaram novu a zaroven vas vitam 😀 😀 😀

My sme dnes boli hore len raz, odkedy papa aspon trosku prikrmu, ovela lepsie spinkame 😵

Dnes vyzera byt krasne, tak sa urcite niekde vyberieme. Pekny den vsetkym 🙂

bybi
autor
8. júl 2008

Caute kocky, ja len na skok a letim do vane. Soska, moj comp je v praci stale zablokovany. Dnes mi mal volat nejaky ich IT chlapik, ale nikto sa neozval. Tak neviem kedy to bude. A ani neviem, ci tam mam pristup na net a bolo mi blbe sa hned prvy den na to pytat 😅

Skusim sa ozvat zajtra, snad budem mat viac casu.

Inak s tou skolkou viem ze to bude ine, ked tam nikto z nas nebude. Bojim sa toho, ale som rada, ze sa jej tam paci. Dufam len, ze si rychlo zvykne. Ja som si dnes vybavila, ze budem mat miesto 30 min prestavky len 15 a budem koncit 14:45. Ved najem sa aj pri robote, tak mi je zbytocne tam pol hodku sediet 🙂

ninuska
9. júl 2008

ahojte babule
prajem vsetko naj christiankovi aj dankovi asi som posledna ale bola som na sk tak som voooooobec nemala internet ..dufam ze si to oslavenci uzili 😉

my sme si to veru uzili na orave aj dole na juhu bolo velmi teplo a veseloooooo ale ked sme prisli nazad do ciech sofia chytila nejake hnacky az take ze sme museli k doktorovi a teraz ma chuda dietu no ☹ moc sa jej to nepaci ale uz len dva dni a moze zase vsetko bastit.......

vidim ze termin stretka sa blizi tak sa tesim na fotoooooo 😠

bybi uprimnu sustrast aj odo mna a vela uspechov v praci a obdivujem ta aj vas vsetky ze takto precujete ste velke sikovnice aj vase babatka ze vas tak posluchaju a paci sa im v jaslickach

soska
9. júl 2008

dobre ranko!
tak dnes tu zase leje ako z krhle, to je des! 😠 😠 😠
No na sobotu hlasia zatial poloobacno s jednou kvapkou, tak snad ta nespadne u nas 😅
Ja by som spala! 😔

Ninus, Sofinke posielame vela sily, nech to vydrzi este nepapat vsetko mozne, chudatenko male. A nech jej to rychlo prejde! 😨

Nas Marco ani dnes rano v skolke neplakal, ja sa tak tesim😉 Ale vcera zase spal len pol hodinky, tak doma nebol velmi spokojny 😒

zuzula
9. júl 2008

Babyyy to co je za pocasie?? 😠 Ja uz teraz neviem co s Adamkom doma a to je len doobedie...uz sme vsetko mozne robili, citali, papali...teraz chvilu pozera In The Night Garden ale jeho telka bavi tak 5 minut takze ja a akurat vydychnem a mozem vymyslat dalsie aktivity...
ale dazd nedazd budeme musiet nieco podniknut ked sa vyspi inak by sme cely den doma zavreti nemuseli prezit 😀

soska
9. júl 2008

cau zuzi!

no chudatka vy, myslela som na vas, ze dnes mas volno a takyto den 😠
zober adamka niekde do play centra sa vyjasit, ak to nemas daleko pesi...

to ja som akurat kecala so sefom, on sa ma pyta, ze co nechodim do gymu (posilky), ked je takto mrtvo v office? lebo ja som chodievala este pred tym, ked som mala baby..ale teraz mi to prislo blbe, ked som len na part time a este by som pocas dna chodila cvicit. Ale ked to sam on navrhuje, tak rozmyslam, ze zase sa na to dam. Otazkou je, kedy sa na nas vyruti ten naval prace??? a ci sa mi oplati regostrovat sa v clube...

soska
9. júl 2008

tak tu stale prsi😢 uz som bola aj na prechadzke a teraz mam mokre nohy 😠 z balerinok 😨

zuzula
9. júl 2008

soni tu nepri tu leje...a vkuse. vobec sa neda ist von, aj som myslela ze pojdeme ale to by som bola mokra len co by sme niekam dosli hoci len na zastavku. takze vymyslame vselico, momentalne plastelinu - ucime sa ze ju treba papat len "akoe" nie naozaj 🙂 Adamkovi je to strasne vtipne. a budeme piect cookies on rad pomaha v kuchyni a aspon budeme mat sladky olovrant 😉

soni tak to je ina sila, ze ta sef posiela do posilky cez pracovnu dobu 😀 😀 to si neviem u nas celkom dobre predstavit ja tam musim byt stale kvoli klientom. ale ked mas taku moznost tak ju kludne vyuzi aspon si sprijemnis den. 🙂
Petova posilka mu teraz dala 2 tyzdne free pre manzelku takze ked tu bude segra tak budem chodit s nim aj ja a potom sa rozhodnem ci si aj ja kupim membership...len neviem ako budem vecer vladat resp. ako sa mi bude chciet 😅

soska
9. júl 2008

joj, no to vam nezavidim, takto doma😢 no ale vidis, ty si hlavicka a vymyslis Adamkovi vselijake zabavky😉

tiez neviem, ako budem ja zvladat Marca po poriadnom 'workoute' ale raz za cas je to fajn a uz mi to aj chyba- ten adrenain zo sportu😉

moja momentalna pracovna napln- objednala som letenky do Iska na Oktober😉 na 4 dni u svagrinej 😅

bybi
autor
10. júl 2008

Caute kocky, tu je akosi ticho.
Ja som este v praci, ale uz som tu zostala sama. Ale este 40 min a idem domov.

Co je tu dnes tak ticho? 😕

zuzula
10. júl 2008

bybi asi nic nepiseme aby sme sa mali v sobotu o com bavit 😀 😀 kedy pridete ku Soske vy? vy to ani nemate moc daleko nie, 1-1.5 hodinky?
a ako ide praca?

Adamko dnes zase doniesol vykres zo skolky, kreslili fixkami 😀 nechapem ako to robia ale on nema pokreslene ani ruky ani olecenie, asi im davaju poriadne zasterky aby sa nepobabrali 😅

zajtra mi pride segra na 3 tyzdne, tak uz sa tesim 🙂 len musim ist pre nu sama s Adamkom az na Stansted tak dufam ze mi krpec celu cestu tam prespi a nebudu zapchy. musim ho predtym poriadne ustvat aby bol dead 😅

jajaalf
10. júl 2008

ahojte

zase len na skok ako sa mate?my celkom dobre kikovy idu styri zubky tak je taky mrzuty ☹ uz spravy par krokov ale ako nahle najde nieco coho sa chytit tak sa hodi 😀

bludickinmu dankovy vsetko naj k 1 rocku aj ked trosku neskoro a aj ostatnym kdo mal narodeniny 🙂 neni som v obraze 😀 😀 😀

bybi
autor
11. júl 2008

Dobre ranko 🙂

Zuzi no asi tak hodku, hodku a pol. Neviem, este som nepozerala. My rano vstaneme, nechystame sa a pomaly pojdeme. Tak neviem, tak okolo 12-tej az jednej by sme tam mohli byt.

Inak dodatocne ti prajem vsetko naj k narodkam, mam taky mix teraz v hlave a na vsetko zabudam. Kazdu noc sa mi sniva o robote, len cisla stale vidim 😀

Soska, ak tu budes, posli mi pls do IP vasu adresu 😉

Inak dnes uz je piatok, tak to strasne rychlo ubehlo ten tyzden. Je to super robit len takto na part-time 😵 (Viem ze som pisala, ze je to maly full-time, ale zistila som, ze je to part-time 😅 )

Zatial vyzera pocko celkom v pohode, tak snad tak aj zostane. 🙂

Kocky co mame my (akoze moja family 😉 ) doniest? Nech nemame potom zbytocne vela z jedneho. V Asde maju take super vody, polo dzus, polo mineralka. Ja ich uplne zboznujem. Moj mi ich kadzy den kupuje. Tak mozme doniest tie a povedzte co este. Nejake ovocie a este?

Ja si to po praci skusim precitat, v praci asi nebudem mat cas. Tak vsetkym krasny den prajem 😉

soska
11. júl 2008

Dobre ranko!

Tak nas Marco vcera spal zazrakom do 8.30, dnes uz len do 7😉 Aj to je ok😉

Bybi, super, ze ti tyzden rychlo uletel. Aj ja sa tak vzdy citim. Hlavne, ked ja si odrobim 3 dni a potom 4 mam kvazi volno, len doobeda musim mat zapnuty pc a pozriet obcas, ci sa nieco nedeje...

Bybi, budeme robit to barbeque, tak mozno k tomu nieco. My spravime nejake maska, salat, zemiacky, Zuzka hovorila, ze prinesie nejaky cestovinkovy salat, tak co ja viem? Co ta napadne... 🙂 Mozno nejake pivko alebo vinko, zalezi, co budete pit😉
Dufam, ze mojmu drahemu sa podari co najskor prist z prace, aby spravil to bbq 😀 Uz sa mooc tesime!

diamand
11. júl 2008

dobre ranko babulky,

ja som si prave pozerala kolko nam asi bude trvat cesta a nie je to az take hrozne okolo 35-40 minut, len dufam ze nebudu trafics. Ozaj soska na kolku mame prist? ja planujem asi tak na 12stu, Pridem len s detmi lebo drahy bude v praci. A este porad co mam priniest ja. Planovala som nieco sladke a vinko, a nejake blbosticky pre deti. Moze byt? Ozaj kto vlastne pride?

soska
11. júl 2008

ahoj dia😉
na 12stu je super, skoda ze nepride aj drahy 😕 . To je super, co prinesies, hlavne seba a deticky 🙂
Urcite pridu: zuzka+ segra, bybi, Ty a bludicka asi. Lare este poslem spravu, ci pridu.
Este ti hodim do IP moj mobil, ak by ste sa nahodou stratili, tak zavolaj!

soska
11. júl 2008

ESTE nas prosim ospravedlnte za vsetky nedokoncenosti v dome, my sa snazime a robime malickosti postupne 😀 😝

diamand
11. júl 2008

diky soska, uz sa velmi tesime, dufam ze pocasie bude aspon take ako dnes

lara1znk
11. júl 2008

ahojte babky,

uz sme tu dlho neboli, nestihacky.
Dakujeme za gratulacie, mali sme super oslavu, na narodky s malymi kamosmi a v sobotu s muzovou rodinou, este dalsia party bude v auguste spolu s daddyho narodkami.

Bybi, ty uz robis? NO toto, si ma predbehla. 😀
U nas to vyzera vselijako, v pondelok mam meeting s HR v praci, stale sa s tym motkaju, no hrozne ale zase mne to az tak nevadi, asi este ostanem s malym trochu dlhsie doma. Uvidime po meetingu. Kazdopadne mi momentalne ziadne z volnych prac. miest nevyhovuje a nezodpoveda presne mojej byvalej role takze asi sa nevratim. Ale viac budem vediet po pondelku.

Christian je chorucky, kasle, sopliky a zda sa mi ze mu ide aj zub. Hrozne spime, stale sa budi, vecer nam trva aj 2 hodky kym ho dame spat. Hroza. Uz sme obidvaja s muzom vystaveni z toho.
K tomu sa mne zapalil rez po cisarskom, vcera som bola u Dr., mam antibiotika. Citim dost bolest na jednej strane, neprijemne. PO roku by som toto urcite necakala.
A tak som si chvalila moj cisarak!

Zajtra asi neprideme, sorry baby. Ale jednak nam svagrina dala kosom, teda maju ine plany a nemozeme u nich prespat a n a otocku asi muza nenahovorim. Jednak maly je chory a je taky umrnkaty, stale by len spal.
O kolkej to je?
Este sa porozpravam s muzom dnes vecer a uvidime rano.
Soska a este mi prosim raz napis presne kde to je. Len nazov a post code keby si mohla, mame sat nav takze by sme si to len hodili tam kebyze prideme.
Diky.

zuzula
11. júl 2008

ahojte kocky, za chvilu vyrazame s Adamcekom na letisko. segra mala meskanie tak mi to dobre vyhovovalo teraz mi uz Adamko bude naisto spat. 🙂
len som zvedava kolko pojdeme odtial domov, v piatok poobede 😕 no mam nabalene kopu jedla aj zabaviek tak to snad prezijeme 🙂

Soni co si sisi, este sa budes ospravedlnovat za nedostatky v dome 😅 Ved my sme radi ze nas prichylis 😉 Uz sa fakt moooc tesime. 😵

Lari vy sa rychlo vyzdravte, obidvaja 🙂 To je teda ozaj zvlastne ze sa ti ta jazva zapalila az po takej dobe 😒
A mate to moc daleko k Soni z Birminghamu? Tak hodku a pol, nie? Ak pridete budeme moc radi 🙂

see you all tomorrow 😵 😵 😵

lara1znk
11. júl 2008

zuzi, tak stastnu cestu, v piatok poobede to nie je idealne ale aspon sa Adamko bude mat cas vyspinkat.

soska, a ako bolo cez vikend? vies ze som na teba myslela ci sa nam predsa nieco nepodari ale nakoniec prisla muzova rodina v sobotu a my sme si prelozili planovany vylet na piatok a celu sobotu sme teda mali oslavu. v nedelu uz sme viezli segru na letisko do Lutonu takze nebol vobec cas.
Co dobreho ste podnikli?

soska
11. júl 2008

ahoj lari,

jej, to mi je luto, ze mate taketo starosti- aj s tebou aj s malym. Chudatka. Prajem obom skore uzdravenie!
Prinajhorsom by ste mohli prespat aj u nas😉 ale uz len v obyvacke😉Zuzka s Adamkom si uz zarezervovali hostovsku/marcovu izbu 🙂
Napisem ti do ip adresu. Bolo by super, keby ste prisli. Aj bludicka mi pisala, ze by chceli prist, len nevie naisto, ci bude moct zavolat off sick.

Aha, cez vikend bolo fajn. V sobotu chlapi hrali golf a poobede sme mali bbq. A v nedelu sme chceli ist do play centra, ale maly akurat zaspal, tak sme isli domov.... 😔 Bolo fajn, ale dlhsie ako vikend to tam moc nemusime, vzdy je kvoli niecomu dusno.... 😒

Zuzi, nech vam ta cesta dobre dopadne!!!A uz sa tesim ako spoznam aj segru😉

My sme boli este dokupit drobnosti, Marco teraz spinka a ja idem este upratat😉

Zuzi, nezabudni ten tunel, pls!!!!!

lara1znk
11. júl 2008

diky za IP soska, bludi mi pisala ze idu a silne ma prehovara aby sme isli aj my, tak musim este prehovorit s muzom, ja tak velmi chcem prist a vsetky vas spoznat aj osobne a tiez vidiet deticky.
Teraz sme boli v meste na chvilu a maly sa mi javi aj lepsie, ani tak nekaslal, no uvidime.

Prespat urcite neprespime, neboj, ked uz muza prehovorim tak pekne na otocku.

napisem rano

a co treba doniest? ako ste sa dohodli?

bybi
autor
11. júl 2008

Caute kocky. My tiez prideme len na otocku. ja by som mojho na noc urcite neukacela. Uz toto bolo dost zlozite 😅 Ale ja sa sama autom tak daleko bojim, tak chce, nechce, musi.

Lari, bolo by uplne super, keby ste prisli, jaj, uz sa tesim. Dufam ze Christianko sa zajtra uz zobudi zdravy ako rybicka 😉

Kocky, ja som kupila nejake dzusy a vody, a 2 take torty a donesiem este nejake jablcka, ale viac nemam. Chcela som nejake maso kupit, ale som nenasla co som hladala 😅 Tak ja v najhorsom nebudem jest 😉 😀

soska
11. júl 2008

bybi, neboj, urcite sa ti nieco ujde 😀 A to je super, ze 2 torty! a urcite nam vela zostane, ako to uz poznam z takychto akcii😉
U nas sa len take prietrze mracien prehanaju, uplne lejaky, tak snad sa vyprsi a zajtra bude pekne... 😕

lari, dones, co ta napadne, chceme robit barbeque, snad to pocasie dovoli, ak nie, prezijeme na snackoch a dobrotkach a potom upecieme maska vnutri;)

ja sa este chystame teraz vecer piect😉 po dlhom case je zajtra aspon vhodna prilezitost 😀

lara1znk
11. júl 2008

no soska, ty si fantasticka hostitelka, este aj piect, ja by som len nakupila 😀
my ked sa prestahujeme do vacsieho domu tak vas potom vsetkych pozveme k nam

maly nam stale strajkuje, ani sme nemali cas sa s muzom este porozpravat poriadne odkedy je doma,
rano sa ozvem co a ako

u nas je tiez take divne pocasie cely tyzden a vraj ani vikend nema byt pekny, ale snad na zajtra sa aspon trosku ukludni

pekny vecer

lovacka
11. júl 2008

cafte babule
no kebyze robite night party tak by som aj stihla dosjt 😀

lara1znk
11. júl 2008

este som sa chcela spytat, nemate nahodou niektora email na centrum. cz lebo mi odvcera tato stranka nefunguje tak neviem ci to je chyba nasho pocitaca lebo tej stranky,
vcera strajkovalo vselico, aj konik ale dnes nam uz ide vsetko okrem tejto centrum

lovacka
11. júl 2008

caf lari
ja som skusala otvorit to centrum a otvorilo mi stranku ale email tam nemam

lara1znk
11. júl 2008

lovi, diky, ty si rychla tak to bude nieco u nas potom
uz 2 dni som nepozrela emaily, normalne mam abstak 😅

lovacka
11. júl 2008

no ja ti ich mozem pozriet ak chces 😀 ale asi potom bude u vas problem lebo tvorilo mi tu stranku v pohode 🙂